22 Mayıs 2018 Salı

  • 4,579 TL
  • 5,398 TL
  • 189,93 TL
  • 102.258
ISPARTA 25°
ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

BU ACININ TARİFİ YOK

BU ACININ TARİFİ YOK

ÖZELLEŞİYOR...

Ulaştırma Bakanı Lütfi Elvan "Nevşehir, Samsun Isparta ve daha birçok havaalanımız işletme hakkının devriyle özel kesime açılacak" dedi.

Isparta

Ulaştırma Bakanı Lütfi Elvan JW  Marriot Hotel'de gerçekleşen Dalaman Hava limanı Ön Ödeme Töreni'ne katıldı. örende açıklamalarda bulunan Bakan Elvan, "Dünyada halen birçok ülkede krizlerin yaşandığı ekonomide daralmanın görüldüğü bir dönemde kamu ve özel sektörün bir araya gelip böyle bir projeyi gerçekleştirmesi Türkiye ve hükümetimiz için gurur vesilesi. Burada kaybeden hiçbir kesim yok. Devlet kazanıyor. Çünkü devletin kasasından bir kuruş para çıkmadan devletin kasasına aşağı yukarı 700 milyon Euro'nun üzerinde bir kaynak giriyor. Diğer taraftan 200 milyon Euro bir varlık kazanıyoruz. Halkımıza baktığımızda halkımızın da büyük bir Kazancı var. Hizmet sunumu daha da güzelleşiyor" ifadelerini kullandı.

Hizmetin kalitesinin yükseldiğini sözlerine ekleyen Elvan, konuşmasına şöyle devam etti:

"Bu işi alan firmamızda buradan para kazanıyor ve istihdam sağlıyor. Birilerinin söylediği gibi hükümetimizi birilerine rant sağlamıyor. Burada hükümetimizi Türkiye'yi büyütüyor, güçlendiriyor ve istihdam sağlıyor. Dünyaya örnek teşkil edebilecek yap işlet devret projelerine imza attık. Bir yılda yaklaşık 1 milyar Euro'dan daha fazla bir para devletin kasasına girecek. İşletme hakkını alan firma 150 milyon yolcu kapasiteli bir hava limanı yatırımını gerçekleştirecek. Devlete ve hükümete olan güven Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a olan güvenden kaynaklanıyor. Bundan sonraki süreçte yeni Hava limanlarımız sırada. Nevşehir, Samsun Isparta ve daha birçok hava alanımız yine işletme hakkının devriyle özel kesime açılacak."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

VATANDAS

17 Ağustos 2014 Pazar 22:18

"" EVIN HAYIRSIZ OGLU EVDE NE VARSA SATAR HALIYI KILIMI VS. BU AK PARTIDE ÜLKEMIZIN BÜTÜN MILLI BIRIKIMINI FABRIKALARI , YER ALTI ÜSTÜ ZENGINLIKLERIMIZI , ORMANLARIMIZI , DAGLARIMIZI , GÖLLERIMIZI , YOLLARIMIZI SATACAKLAR ! SATACAK BIRSEY KALMAYINCA NE SATACAKLAR ? "" DEMISTI RAHMETLI ERBAKAN

Keriz Vatandaş

16 Ağustos 2014 Cumartesi 11:10

Bu güne kadar anlatılanların hepsi masal. Köprü yapıldı Bedava olacak denildi satmaya kalktılar. Deprem oldu Vergi koydular Hala içimizde cebimizde o el var. Konut kesintisi yapıldı Paraları başka yerlerde batırdılar. Devlet niçin var? Devlet bizim kutsalımız amaaaa. Yöneten işbilmez ise ya da kendi istikbâlini vatandaşınkinden dah önde tutuyorsa ve deeee utanmadan "Biz Size Hizmet İçin Varız" diyorsa zehir olsun, zıkkım olsun,fitil fitil çıksın. Daha ne diyelim.

yargıç

15 Ağustos 2014 Cuma 13:59

Milletin damına koyacak hırsızın birine peşkeş çekilmezse neyimbe. Özelleşcekmiş. Size değil o kemikçilerinizin ocaklarına ateş düğşsün be.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR