25 Mayıs 2018 Cuma

  • 4,756 TL
  • 5,569 TL
  • 199,47 TL
  • 101.138
ISPARTA 17°
LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

CENAZE TÖRENİNE GELİNLİK GİYEREK GELDİ

CENAZE TÖRENİNE GELİNLİK GİYEREK GELDİ

ISPARTA'DA 2 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

ISPARTA'DA 2 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

ÖZEL: FARKLI KAZANACAĞIZ

Senirkent AK Parti Belediye Başkan Adayı Erol Durmuş’un Seçim İrtibat Bürosu açıldı.

Isparta
Seçim İrtibat Bürosu açılışına AK Parti Milletvekili Recep Özel, İl Başkanı Osman, AK Parti İl ve Merkez İlçe yöneticileri, Senirkent parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılışta konuşan Belediye Başkan Adayı Durmuş: “Değerli Hemşerilerim Türkiye’nin partisi AK PARTİ’den  Başkan adayı  olmaktan ve  millete hizmet yarışına girmeden ötürü  duyduğum memnniyeti öncelikli olarak  dile getirmek istiyorum. Geleceğimizin anahtarı Ak partidedir. Yüreğimizin ve  inancımızın ortak sesi bunu demektedir. Hepimizin bildği  gibi, millete hizmet  etmekten ibaret olduğunu  ifade etmek istiyorum. Bu  onurlu göreve  talip  olurken hiçbir önyargı taşımaksızın   herkese eşit  mesafede bir  hizmet anlayışı  içersinde olacağımız belirtmek isterim. Mensubu olduğumuz AK PARTİ ‘nin ülke  genelinde başarıyla  uyguladığı kalkınma  hamlesini memleketmizde de başarıyla uygulayacağımızdan kimsenin şüpesi olmasın. Memleketime  hizmet etme görevi nasip  olduğu takdirde zihnimiz , gölümüz ve bilgi birikimimiz ile S enirkentimize yakışanı  yapacağız.Bizler  verdiğimiz  taahhütleri yerine  gertirmek  için  inancına birikime ve imkana sahibiz . Verdğimiz  taahhütlerin arkasında  güçlü  bir  irade var. Bu irade  sunduğumuz  hiçbir  projeyi  geri  çevirmemiştir. Dün ziraat odasını  kurarken, Adliyemiz gitmesini  önlediğmizde , SGK birim  merkezi  gelirken hep bizlere ön ayak olmuştur. Bizler seçildiğimiz  takdirde  aynı irade  eminimki Hastanemizin  ve toplu  konutlarımızı yaparken de  yanımızda olacaktır. Bizler ilçemizin  çehresini  değiştirecek projeler peşindeyiz. Evet değerli  Hemşerilerimiz altına imzamız attığımız  büyük projelerin  getirdiği  beklentinin farkındayız. Daha yaşanabilir bir kent için senirkent için hayırlara vesile olmasını temeni ettiğim  bir seçim  dilerim. Rabbim  çıktığımız bu yolda şahsım ve ekibim adına hayırlı olsun, hayırlı sonuçlar nasip etsin” diye konuştu.

AK Parti Milletvekili Recep Özel ise, son günlerde iktidarı yıpratmak için oyunlar oynandığını belirterek, 1960’lı yıllarda Menderes’e yapılan şuan Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a yapılmaya çalışılıyor dedi. Şuanda milletimize hamdolsun o yılları tekrar yaşamak istemiyor. Milletin aklında hırsızsızlık oluşturabilmek için neler yapıyorlar neler. Ama miting alanlarını hınca hınç dolduran milletimizin onlara gereken cevabı sandıkta verecek. Meydanlar en güzel cevabı zaten şuan veriyor. 30 Mart’ta hep beraber vermek zorundayız” dedi.

 Senirkent’te seçimi kazanacaklarını belirten Milletvekili Özel, ilçemize en güzel hizmetleri etmek için gayretlerimizi göstereceğiz. İnşallah seçimden zaferle çıkacağız dedi.   

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR