26 Nisan 2018 Perşembe

  • 4,063 TL
  • 4,927 TL
  • 173,20 TL
  • 107.015
ISPARTA 19°
DUAYEN USTALARDAN İBRAHİM BİLGİÇ VEFAT ETTİ

DUAYEN USTALARDAN İBRAHİM BİLGİÇ VEFAT ETTİ

 SÜREYYA SADİ BİLGİÇ’İN ADAY ADAYI OLMASININ ÖNÜ AÇILDI

SÜREYYA SADİ BİLGİÇ’İN ADAY ADAYI OLMASININ ÖNÜ AÇILDI

ENGELLİ GENCE TACİZDEN TUTUKLANDI

ENGELLİ GENCE TACİZDEN TUTUKLANDI

PARK KAVGASINDA ISPARTALI BABA VE OĞLU ÖLDÜ

PARK KAVGASINDA ISPARTALI BABA VE OĞLU ÖLDÜ

ÖZEL ŞİRİNLER KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIM EVİ AÇILDI

Özel Şirinler Kreş ve Gündüz Bakımevi açan ve eğitim veren Mesude Erkmen daha güvenli, sağlıklı, eğitici ve eğlenceli bir ortamda çocukların her türlü bakım ve eğitim ihtiyaçlarını sevgi, şevkat ve özenle karşılamak için bugün burayı açmış bulunuyoruz.

Isparta
Açılışa pek çok eş dostun yanı sıra vali Memduh Oğuz da MesudeErkmen’i bu özel gününde yalnız bırakmadı. Ayrıca Erkmen eşi İrfan Beyin desteğinin çok olduğunu söyledi.
SERVİSİ VE CUMARTESİ GÜNÜ AÇIK OLAN TEK KREŞ
6 kişilik bir personelle çalışan Özel Şirinler Kreş ve GündüzBakımevin de yaratıcı drama, dans, İngilizce, step, halk oyunları, jimnastik,diksiyon, bale, yüzme ve satranç gibi etkinliklerle çocukların gelişimine katkıda bulunacak. Ayrıca servisi ve cumartesi günü açık olan tek kreş olduklarını söyleyen Erkmen ‘ Adımız Şirinler ve gerçek anlamda çok şirin bir yer tasarlamaya çalıştık. Çocukların her türlü bakımlarının karşılanacağı ve etkinlikler ile gelişimlerine katkıda bulunacak bir eğitim hedefindeyiz. Ailelerde kreşimize geldiğinde çocuklarını bizlere emanet ederken gönül rahatlığında olacakları inancındayım.’ dedi.
YAŞATMAK İSTİYORUM
Eğitim kalbe dokunmakla başlar sloganıyla hareket eden Özel Şirinler Kreş ve Gündüz Bakımevi 0-6 yaş grubu çocuklara eğitim veriyor. Her faaliyet için ayrılan odalar ise çocukların daha iyi öğrenmelerini sağlayacak. Özellikle Isparta da daha iyi bir eğitim verilmesi için burada olduklarını ve aynı zamanda çocuklara Atatürk’ü anlatmak istediğini ifadeetti. Mesude Erkmen özellikle çocukların Atatürk’ü tanımalarını ve Atatürk hakkında en doğru bilgilerle onları aydınlatacağını, farklı zihniyetler karşısında geleceğimiz olan çocukların yanlış yönelmemeleri için ensağlıklı, güvenli, eğitici ve eğlenceli bir eğitim anlayışı içinde olacaklarını söyledi.
VALİ OĞUZ
ÇOCUKLARLA EĞLENDİ
Açılışa katılan Vali Memduh Oğuz böyle bir eğitim yuvasının açılmasından duyduğu mutluluğu ifade etti. Aynı zamanda çocuklara ve gençlere samimi davranan Oğuz çocukların gönlünü kazandı. 3 torun sahibi olduğunu söyleyen Memduh Oğuz ‘Benim de üç torunum var. Biri bu yıl ilkokula başladı. Diğeri seneye başlayacak inşallah, sonuncusu ise henüz 30 günlük ve torunlar çok başka oluyor.’ şeklinde konuştu. Çocuklarla konuşan Oğuz onlarla kucaklaştı. Ardından açılışa özel Oğuzve tüm Özel Şirinler Kreş ve Gündüz Bakımevi ekibiyle birlikte pasta kesildi. Iyaş Karşısı Modern Evler Mahallesi 3103 Sokak No:11 adresinde olan Özel Şirinler Kreş ve Gündüz Bakımevin de kayıtlar başlamıştır
 
AÇILIŞTAN BOMBA 32 OBJEKTİFLERİNE YANSIYANLAR
 
 
 
 
 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR