22 Mayıs 2018 Salı

  • 4,587 TL
  • 5,422 TL
  • 190,77 TL
  • 103.102
ISPARTA 25°
ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

BU ACININ TARİFİ YOK

BU ACININ TARİFİ YOK

ÖZEL İLÇELERİ ZİYARET ETTİ

AK Parti Isparta Milletvekili Recep Özel, Kutlu Doğum Haftası nedeniyle ilçelerde düzenlenen etkinliklere katıldı. Özel ayırca seçimleri kazanan Keçiborlu, Gönen ve Güneykent gülistan mahallesi muhtarı ve Belediye Başkanlarıyla da bir araya geldi.

Isparta

Yoğun seçim maratonun ardından ilçelerdeki Kutlu Doğum etkinliklerine katılan hem de seçimler dolayısıyla vatandaşlara teşekkür eden AK Parti Isparta Milletvekili Recep Özel, seçimi kazanan Keçiborlu, Gönen ve Güneykent Belediye Başkanlarıyla da bir araya tebrik etti. Özel ayrıca seçimi kazanan belediye başkanlarına da seçimlerde verdikleri vaatleri yerine getirmek için iktidarın da yardımı ile projelerin gerçekleşeceğinin müjdesini verdi. Özel ilçe sakinleriyle de sohbet etme imkanı buldu. AK Parti Isparta Milletvekili Recep Özel, alemlere rahmet olarak gönderilen Peygamberimizin doğumunun tüm müslüman alemine, ülkemize ve milletimizle birlikte Isparta halkına hayırlar getirmesi temennisinde bulunarak etkinlikleri düzenleyenlere de teşekkür etti. 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

DOBRA

22 Nisan 2014 Salı 01:23

İLÇELERİMİZ VE ONLARA OY VEREN AKP Lİ HALKIMIZ BU DENENMİŞ VERİMSİZ SURATI GÖRMEKTEN USANMADI MI? ISPARTA GENELİNDE SEÇİMLERİ KAYBETTİLER NE YÜZLE ÇIKARLAR HALKIN KARŞISINA ACABA?

duygu

21 Nisan 2014 Pazartesi 17:28

Allah Aşkınaibiri şu vekili sustursun.Ak parti 13 yıldır iktidarda bu süre zarfında hangi hizmetti getirmişler merak ediyorum.Güney kentte güllerimiz hakkında ne tür yatırımlar yapmışler veya gül yetirtircilerin haklarını nasıl korumuşlar merak ediyorum.Ayrıca sayın vekil,birilerinin hakkını yiyipte vekil olunmaz.Tamamen piyongodan vekil oldunuz.Bildiğim kadarıya sıradan(vasat) bi avukattınız.Isparatnın en büyük talihsizliği sizin Ispartayı temsil etmenidir.İnş tez zamanda sizden bu memleket kurtulup hak ettiği hizmeti alacağı kanaatindeyim.

güneykentli

21 Nisan 2014 Pazartesi 12:44

güneykentteki resimlerde ali kayanında resmi var.odamı ön plana çıkmak istiyor:),ama onu ve akrabaların herkes biliyor.fahrettin başkanı daha düne kadar köt leyen biri nasıl oluyorda orda boy gösteriyor ,gülerim sadece buna.fahrettin başkanı ali kaya ya yedirtmeriz.buna asla ve asla razı olamarız.sen git önce akrabalarının pisliklerini temizle.fahretin başkanada zarar verme.seni tanıyorlar merak etme.

güneykentli

21 Nisan 2014 Pazartesi 12:41

kardeşim güneykentteki resimlerde ALİ KAYAnında resmi var.bu adam AKP Lİ mi olmuş.bu adam daha düne kadar FAHRETTİN Başkanı kötüleyen biriydi.bunu güneykentte ne seven nede sayan vardır.bu fahrettin başkana zarar verir.ama biz buna razı olamayız.bunun amacını herkes biliyorALİ KAYA kardeşim sen GÜNEYKENT VE GÜNEYKENTLİ SENİ ve AKRABALARINI ÇOK İYİ TANIYOR.FAHRETTİN BAŞKANI SANA YEDİRTMERİZ.BU BÖYLE BİLİNE......

büyükkabaca

21 Nisan 2014 Pazartesi 11:35

seyın vekilimiz niye büyükkbacaya ne seçim öncesi ne seçim sonrası gelmediniz burası ak parti kurulalı dan beri 15 yıldır ak partili bir belediye başkan çıkarıyor ayıp değilmi ya ne biçim bir siyasi anlayışı var bizim vekillerimizin sayın medya mensupları niye dile getirmiyorsunuz halk bundan rahatsız büyükkabaca ıspartaya ekonemi katan bir belde güneykent ilçe mi allah aşkına çok ayıp

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR