27 Eylül 2021 Pazartesi

Kayıp olarak aranan Alişan Soylu ölü bulundu

Kayıp olarak aranan Alişan Soylu ölü bulundu

Koronavirüse yenildi

Koronavirüse yenildi

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Isparta damga vurdu

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Isparta damga vurdu

Artan vakalar sonrası kapanma gelecek mi?

Artan vakalar sonrası kapanma gelecek mi?

Oy istemeye gelmedim, derde derman olmaya geldi

Oy istemeye gelmedim, derde derman olmaya geldi

Isparta

İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, köy ziyaretlerine devam ediyor. Oy istemeye değil, derde derman olmaya geldiğini söyleyen Milletvekili Cesur, Göksöğütlüler tarafından dile getirilen sorunları dinledi, tek tek not aldı.

İYİ Parti Isparta Milletvekili Dr. Aylin Cesur, Isparta’nın köylerini gezmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Isparta’nın Uluborlu, Keçiborlu, Sütçüler ve Senirkent ilçelerine bağlı köylerini gezen Milletvekili Cesur, son olarak Şarkikaraağaç’ın kasabalarını ve köylerini ziyaret etti.

Milletvekili Cesur’un Şarkikaraağaç ziyaretinde kendisine eşlik eden ve İYİ Parti Isparta İl Başkanı Hasan Büyükçam, İYİ Parti Şarkikaraağaç İlçe Başkanı Cemil Çelik,  ve İYİ Parti teşkilatlarından oluşan heyet, ilk olarak Göksöğüt Köyü’nde yaşayan vatandaşlarla bir araya geldi.

Geniş katılımla yapılan toplantıda Milletvekili Cesur, Göksöğüt köyü ve Şarkikaraağaç’ın problemlerinin çözümüne dair, daha önceden Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne sunmuş olduğu araştırma ve ilgili bakanlara ilettiği soru önergelerini, varsa cevapları ile birlikte köy halkı ile paylaştı.  Oy istemeye değil, derde derman olmaya geldiğini söyleyen Milletvekili Cesur, Göksöğütlüler tarafından dile getirilen sorunları dinledi, tek tek not aldı.

Köylülerce dile getirilen sorunların başında yine “su sorunu” geldi. Türkiye’nin her yerini Cumhurbaşkanı Demirel’in suya kavuşturduğunu anlatan köylüler, BABA gitti, biz yine susuz kaldık dedi. Köyde yaşanan bütün sorunların notlarını alan Milletvekili Cesur, bunların çözümü için her platforma başvuracağını ve yine Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne taşıyacağını, sorunların çözülmesi için ilgili bakanlıklara ileteceğini söyledi.

Toplantının ardından, Milletvekili Cesur ve beraberindeki İYİ Parti heyeti, köylülerle sohbet ettikten sonra köy ziyaretlerine devam etmek üzere Göksöğüt köyünden ayrıldı.

 

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Isparta yurttaşı

13 Eylül 2021 Pazartesi 15:05

Demek ki ısparta da merkezde yapılacak çooook işler var.Otopark sorunu,merkezde konut sorunu ,apart degil,aileler ev konut kira bulamıyorlar.Ne yapsın millet ,belediye iş yapmayınca muhalefet milletvekiline feryat ediyorlar.Sonucta ısparta milletvekili değil mi?

Takiyecilik en pis illettir

13 Eylül 2021 Pazartesi 14:15

Ispartalı takiyeciler ve çakma milliyetçiler kuş kadar beyniniz balık kadar hafızanız yok milleti zillet illet diye bölüp paramparça edenleri hergün yalan dolan talanla perişan edenleri görmezden gelip inkar edecek hem destekleyip hem muhalefete iftira tamak şerefsizlik namussuzluk ihanet hainliktiktir önce aynaya bakın ve ailenizden evlatlarınızdan utanın insanlığın yüzkaraları sizi domuzlar pislik yer ama onlar bile izden temizdir utanmaz reziller

siyasal islamcılar

13 Eylül 2021 Pazartesi 14:01

elifi bilmezsiniz binbir nazınız var.

Ertem Karay

13 Eylül 2021 Pazartesi 12:27

Göstermelik geziler, yerine gelmeyecek vaatler, yapmacık davranışlar ve bol foto çekimi... Albüm dolmuştur artık. Teşkilatları birbirine sokan, halkın durumundan bi haber, p****oshop meraklısı bir kadın işte.

hbv

13 Eylül 2021 Pazartesi 11:23

Mehmediyyeislamova adlı şahıs.Çözümü hükümet'ten yada belediye'den isteyeceksin.Muhalefetten değil.Cahillik diz boyu.

Mustafa Kemal

13 Eylül 2021 Pazartesi 10:15

Yorumları okudum. Yav siz ne cahilsiniz. Muhalefet partisi milletvekilinden icraat bekliyorsunuz. Önce başa getireceksiniz ondan sonra bekleyeceksin. Esas yıllardır AKP milletvekillerine ses edemeyenler çıkmış Cesur hanımdan icraat bekliyorlar.

ZÜBÜK

13 Eylül 2021 Pazartesi 08:24

muhalefetin işi zor,karşıdaki yıllarca cemaatle ittifak yaptı sonra onları çöpe attı,sonra hdp ile kürtlerle ittifak yaptı onlarıda çöpe attı,şimdi mhp ile ittifak yapıyor,bakalım onları nasıl ve ne zaman çöpe atacak..

Veysel

12 Eylül 2021 Pazar 22:02

Mutfak tüpü olmuş 150 TL,kömürün tonu olmuş 2700 TL.Isparta merkezde ikamet eden vatandaşlar için bu kelimeler uzak kalabilir çünkü doğalgaz var.Ama gelelim akp ye oy veren köylümüze.Kışlık kömürü almak için sağa sola soracak bakacak fiyatlar fırlamış.AKP verdiği oylardan binpişman olacak.Akp bu seçimde gidici gibi.İyi parti gümbür gümbür geliyor.

Isparta

12 Eylül 2021 Pazar 20:34

İyiki varsınız sizde olmazsanız lspartaya ve ilçelere ve köylere sahip çıkan olmayacak Sizi Seviyoruz Aylin hanım

Eş baskan

12 Eylül 2021 Pazar 20:21

Defineci ilçe başkanı define aramalarına devam ediyor. Lütfen buna da bir çözüm bulun.

Abdullah AYDIN

12 Eylül 2021 Pazar 19:13

75 Yaşındaki annem bu bayana kızıp duruyor. Ak Partinin oyunu indiriyor, köylerden oyları topluyor hep diyor.

Mehmediyye islamova

12 Eylül 2021 Pazar 17:55

hanmefendi goksogutu ziyaret etmis. sen once Egirdir golunde lagim patlamis orayi cozsene vekil olarak..

Yildirim

12 Eylül 2021 Pazar 16:23

Oda biliyor birdaha aday olamayacagini yeni kurulmuş partiyi parcalara ayirdigini

Emekli

12 Eylül 2021 Pazar 15:28

Şehir içindeki ihtiyaçları belediyeye bildir kardeş muhalif vekil ne yapiversin trafikten mucdalipsen tehna olan yerleşim yerlerini seçki trafikten kurtul

Ispartalı vatandaş haldun

12 Eylül 2021 Pazar 15:10

Vekil hanım.Once isparta nın ,valilik,kaymakkapı civarının otopark cözümüne bir el atsanız.cumarttesi gunü otopark bulamadik.Bu nasil rezalet ya.

Vatandaş

12 Eylül 2021 Pazar 14:50

Kesin fotografta cektirir.

Cesars

12 Eylül 2021 Pazar 13:33

Bu hızlı tren ne oldu ses Seda yok bu 4 beceriksiz vekil burdura kaptırdılar hızlı treni öyle duyumlar geliyor bu Burdur Isparta yoluna Ispartalı hızlı tren binmeye Burdur’a gitsin diye göz boyama 2.si belediye başkanı ne oldu şehir içi tramvay bir daha seçilincemi yapıcaksın tramvayı ısparta halkı uyanın artık be Akp Isparta’yı sevmiyor hala gidip oy veriyorsunuz yolu olmayan tek şehir biziz be

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR