22 Eylül 2020 Salı

ISPARTA
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNE VALİDEN TEPKİ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNE VALİDEN TEPKİ

ISPARTA’DA VAKA SAYILARINDA HIZLI BİR ARTIŞ VAR

ISPARTA’DA VAKA SAYILARINDA HIZLI BİR ARTIŞ VAR

 4 PERSONELİN TESTİ POZİTİF ÇIKTI

4 PERSONELİN TESTİ POZİTİF ÇIKTI

ISPARTA'DA ARANAN 36 KİŞİ YAKALANDI

ISPARTA'DA ARANAN 36 KİŞİ YAKALANDI

OTOMOBİL TRAFİK IŞIKLARINDA BEKLEYEN ARAÇLARA ÇARPTI

OTOMOBİL TRAFİK IŞIKLARINDA BEKLEYEN ARAÇLARA ÇARPTI

Isparta

Isparta'da Ahmet Şahan yönetimindeki 32 NL 951 plakalı otomobil, trafik ışıklarında bekleyen Hasan Çetin'in kullandığı 34 PKF 76 plakalı ve Abdi Gökcen idaresindeki 32 FU 640 plakalı otomobillere çarptı. Kazada sürücü Ahmet Şahan yaralandı. Kazayı görenlerin haber vermesi üzerine olay yerine 112 Acil Sağlık ile itfaiye ekipleri sevk edildi. Sıkıştığı yerden itfaiye ekiplerince çıkarılan Şahan, sağlık ekiplerince hastaneye kaldırıldı.

Aracında içki şişeleri bulunduğu iddia edilen sürücünün hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Captain Morgan

14 Aralık 2019 Cumartesi 22:06

Atabeyli, migros kavşağında adanın içerisindeki aracındır yol hakkı. Ehliyeti bakkaldan mı aldın?

Ön yargılarınızdan uzaklaşmanız dileğiyle

14 Aralık 2019 Cumartesi 21:36

Lütfen yorum yaparken bu adamın ailesi bu yazdıklarımızı okuyunca ne düşünür ne hisseder diye düşünün ona göre yorumunuzu yapın kimse sizin düşüncelerinize şahit olmak zorunda değil gösteriş için yazmayın aynı şey sizin yada yakınlarınzında başına gelebilir ölü yok çok şükür demek yerine “geberseydi keşke” vs. dileklerde bulunmak sizi duyarlı değil komik yapar bir küçüğünüz olarak benden size tavsiye.

Ön yargılarınızdan uzak kalmanız dileğiyle

14 Aralık 2019 Cumartesi 21:33

Buraya yazan çoğu insan alkol kullanmıştır alkolün etkisini herkes az üz bilir belki siz kontrollü olabilirsiniz ama alkol kullanıp kontrolü sağlayamayan insanlar olabilir bu çok normal. Bizim toplumumuz her olaya her duruma ön yargılı yaklaştığı için böyle gereksiz tepkilerin oluşması şaşırtıcı bir durum değil. Empati yapın ? Bu adam ayık olsa bile isteye böyle bir şey yapar mı bile bile birinin canını kast etmeye çalışır mı?

Dikkat edin artık...

14 Aralık 2019 Cumartesi 17:18

Akıllı kavşakta yani trafik lambası olmayan kavşakta geçiş üstünlüğü kavşak içerisinde dönenindir kavşağa 5.viteste girilmez yavaşlanır ama burada tam tersi yapılıyor Muğla da gidin görün kavşak içindeki önce geçer... doğrusuda budur bilmeyenler var yada işine gelmeyenler.!!!

25 yıllık şöför

14 Aralık 2019 Cumartesi 16:26

Geçiş üstünlüğü daima Sağdan gelenindir, kavşak fark etmez.. arkadan çarpan daima haksızdır..kış döneminde tüm araçlara kar lastiği zorunludur..

Dikkat edin artık...

14 Aralık 2019 Cumartesi 15:24

O kadar ceza yazılıyor o kadar araç trafikten men ediliyor ama nafile bazıları aynen devam ediyor!!! sonuç ya ölüyor ya öldürüyor kaza kaçınılmaz!!!

Araslıyım

14 Aralık 2019 Cumartesi 14:30

Kaza yapanı arabadan indirecen sağlam yeri kalmayıncaya kadar dövecen telef olsun gitsin ,kural ve kaideleri çok bilen yorumcular uygulamaya gelince neden yapmıyorsunuz peki ,tüm döner kavşaklarda geçerli olan bir uygulama şehir hastahanesinin üzerindeki ve diğer döner kavşaklarda bu uygulama uygulanmaz, evet sorsan ben yapmam ben uygularım olur herkes önce kendine bi baksın acaba ben tüm kurallara uyuyormuyum diye buna hepimiz dahiliz ,

Saglikci

14 Aralık 2019 Cumartesi 13:55

Uzman doğru söyledin arkadaşım operasyonlarda önden sür bunları askerimiz şehit olacağına bunlar telef olsun

Savlu

14 Aralık 2019 Cumartesi 13:16

Atabeyli sen istersen o yorumu kaldır daha fazla milleti sövdürtme kendine galiba bu yorumu yaparken senin kafa da bi milyon idi sen yinede döner kavşaklara girerken dönen sürücülere yol ver gideceğin yere en fazla 1 dakika geç varırsın

Nalan yılmaz

14 Aralık 2019 Cumartesi 12:27

Atabeyli vatandaş sağdan gelenin geciş üstünlüğü yoktur öncelik ada etrafında dönüş yapan aracların üstünlüğü vardır bunu isterseniz bir trafik polis memuruna bi danışın

Trafik

14 Aralık 2019 Cumartesi 11:41

Yine kuş serisi....

tatar ramazan

14 Aralık 2019 Cumartesi 11:20

keşke ağaca çarpaydın da gebereydin insanların canını bari yakmasaydın

Uzman

14 Aralık 2019 Cumartesi 10:03

Bu tarz vatana millete faydası olmayan gereksiz tipler yüzünden ülkece zarar görüyoruz. Daha fazla sigorta ücreti daha fazla kasko ücreti ödemek zorunda kaliyoruz. Ülke bu adamları neden besler anlamıyorum. Bu kaza NTV haberlerine bile çıktı sürücü belgesi alkolden 4 kez iptal edilmiş. Vatandaşına bu kadar zararı olanı devlet beslememeli. Gönder sınır boylarının en uç noktalarına dağıt öncü kuvvet olarak kullan. Zaten faydaları yok askerlerimize destek olsunlar.operasyonda önden bunlari gönder

AJAN

14 Aralık 2019 Cumartesi 09:43

Bu sürücünün belgesine ise 2036 yılına kadar el konuldu.

tamer

14 Aralık 2019 Cumartesi 09:43

atabeyli trafik kurallarını öğren kaza haberine senden de bahsedececek. yada birinin canını yakacan.levhaların anlamını bilmiyorsan oturma direksiyona.

Uyarı

14 Aralık 2019 Cumartesi 09:21

"Atabeyli" isimli vatandaş DÖNEL KAVSAKLARDA GEÇİŞ ÜSTÜNLÜĞÜ HER ZAMAN DÖNEL IÇERİSİNDEKİ ARAÇLARA AİTTİR. Migros kavsağında çoğu sürücü maalesef bu kurala uymuyor.

Yanlış

14 Aralık 2019 Cumartesi 08:56

İçmeyin kardeşim şu zıkkımı içiyorsanız da arabaya binmeyin kimsenin hayatı keyfinizden daha önemli değil...

Mağdurlardan

14 Aralık 2019 Cumartesi 07:57

Geçenlerde de söylemiş olduğum gibi,trafik ve asayiş uygulamaları gece 22,30 dan sonra yapılsa, bu gibi sarhoş araç kullananların ne kadar çok olduğu gerçeği ortaya çıkar. Lütfen ilgililere gece geç saatlerde sık sık alkol uygulamaları yapmalarını hasreten rica ediyorum.

Vatandaş

14 Aralık 2019 Cumartesi 07:52

2036 yılına kadar ehliyetinin alınması ,bu yaptığının cezasız kalmayacağı anlamına gelmiyordur inşallah. 2036 yılına kadar da içeriye atsınlar. Nice canlar gidebilirdi.Allah saklamış yine de.. Cezasız kalacaksa, bu tipdekiler bu seferde ehliyetsiz araç kullanmaya devam ederler.Mutlaka cezlandırılması da gerekir.

Alper

14 Aralık 2019 Cumartesi 07:51

Bunun gibilerini ihbar ediyoruz; polis ilgilenmiyor. Varsa yoksa park cezası.

Hakkı

14 Aralık 2019 Cumartesi 07:50

Atabeyli ehliyeti kasaptan mı aldın? yol üstünlüğü kavşağın içindekinindir. Ayrıca yolun her yerinde tabela var kavşaktakilere yol verin diye acaba asıl hanzo kim?

Emekli trafikçi

14 Aralık 2019 Cumartesi 07:48

Atabeyli, sen o ehliyet aldığın yere bir git. Ücretsiz kurslara tekrar katıl. Trafik kurallarını tekrar iyice öğren. Senin dediğin düz yollarda sağdan gelene yol verilir cümlesi DÖNER KAVŞAKLARDA GEÇERLİ DEĞİLDİR. Döner kavşağın içindeki bütün araçlara sağdan da gelse,soldan da gelse yol verilir. Dönel kavşak bitinceye kadar yol hakkı ,onlarındır. Tekraren bazı kuralları öğrenmeni tavsiye ediyorum. Migros kavşağı DÖNER BİR KAVŞAKTIR. Bilgilerinize....

Dikkat edin artık...

14 Aralık 2019 Cumartesi 04:32

Derhal ehliyeti alınmalı trafiğe bir daha çıkmamalı belliki paso içip geziyor... günahsız insanlara zarar verir.

Ankaralı

14 Aralık 2019 Cumartesi 04:18

Atabeyli rumuzlu arkadaşım Migros kavşağında geçiş üstünlüğü sağdan gelende değil aksine soldan gelendedir. Başka bir tabirle Ada etrafında dönen araçtadır.

Tüh adam ölmemiş.

14 Aralık 2019 Cumartesi 01:01

Tüh hayati tehlikesi yokmuş. Ben o kazaya giden ambulansın yakıt deposuna mazot dolduran pompacıya ekmek satan fırının sahibini.........

VATANDAŞ"

14 Aralık 2019 Cumartesi 00:59

Su tofasci genclerden bıktık,tam olarak oksijen israfi.Ara sokaklardan son hiz gecen abarti egzozla gece uyutmayan ara gaz verince kendini bisi sanam yolda kizlara laf atan bos tipler. Alkol alip geziyorlar bir de. Polis bu araçları baglamali. Biktik artik motorcusu ayri tofascisi ayri. Bazi gençlere denetim lazim bu bos beleş olanlara.

Alis

14 Aralık 2019 Cumartesi 00:35

Vatandaş sana o konuda katiliyorum. Sonuçta bu araç olmayabilirdi Allah korusun senin benim cocuguklarimiza eşimize dostumuza da çarpabilirdi.. Vatandaşın huzurunu bozan bu tarz tiplerin zaten ülkeye faydası yok zararı çok..o zaman bunlara gerekte yok..

İddia

14 Aralık 2019 Cumartesi 00:33

Ne iddiası fotoğraflarda açık saçık içki şişesi oldugu belli.

Atabeyli

14 Aralık 2019 Cumartesi 00:18

Migros kavşağında da sağdan gelen araçların geçiş üstünlüğü olmasına rağmen bu kuralı bilmeyen bazı hanzolar bir de yol üstünlüğü kendilerinindir gibi süratle kavşağa giriyorlar haklı olana bir de artistlik yapıyorlar lahavle

Vatandaş

14 Aralık 2019 Cumartesi 00:07

Bu tarz adamlara acıma olmaması lazım bu memlekette..Kendi zevki için millete zarar başkasının huzurunu düşünmeyen veren adamların ülkeye faydadan çok zararı var..Bu tipleri devletin piyasadan kaldırması lazim

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR