19 Mart 2018 Pazartesi

  • 3,924 TL
  • 4,815 TL
  • 165,33 TL
  • 117.216
ISPARTA 11°
YENİ SANAYİ SİTESİNDEN DEHŞET ANLARI

YENİ SANAYİ SİTESİNDEN DEHŞET ANLARI

GELİNLİK GİYİP HEP BİRLİKTE İSYAN ETTİLER

GELİNLİK GİYİP HEP BİRLİKTE İSYAN ETTİLER

ÇİFTLİK BANKIN AÇILIŞINDA TEKBİR GETİRTEN ISPARTALI KONUŞTU

ÇİFTLİK BANKIN AÇILIŞINDA TEKBİR GETİRTEN ISPARTALI KONUŞTU

ISPARTA MİLLİ EĞİTİM'DE NÖBET DEĞİŞİMİ

ISPARTA MİLLİ EĞİTİM'DE NÖBET DEĞİŞİMİ

OTOGARIN 20 AYDAN ÖNCE BİTİRİLECEĞİNİ UMUYORUM

OTOGARIN 20 AYDAN ÖNCE BİTİRİLECEĞİNİ UMUYORUM

Isparta

IspartaBelediyesinin 6 Mart 2017’de ihale ettiği, ‘geleceğin projesi’ olarak görülenşehirlerarası ve kırsal terminal ile her kitleye hitap edebilecek olan yaşamalanlarının da bulunduğu Yaşayan Otogarda inşaat çalışmaları gece-gündüz, haftaiçi hafta sonu mefhumu gözetilmeksizin devam ediyor. Belediye Başkanı YüksekMimar Yusuf Ziya Günaydın, Yaşayan Otogar Projesinin inşaat bitim tarihindenönce tamamlanabileceğini ve bu yöndeki çalışmaların aralıksız devam ettiğinisöyledi.

Gerek firma çalışanlarının gerekse belediyenin teknik ekiplerinin her an inşaat alanında bulunduğunu ve aralıksız olarak çalışmaların devam ettiğini söyleyen Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, “Bu inşaatımızı en kısa zamanda bitirip Isparta halkımıza yeni, kıymetli ve fonksiyon yüklü bir proje teslim edilecek. İhaleyi alan ve inşaat çalışmalarını sürdüren firmamızın projenin çok daha kısa sürede teslim edebileceğini umuyorum. Belirlenen tarihten önce projeyi bitireceklerini tahmin ediyorum. Profesyonel bir firma yapıyor. Geç biten bir inşaatta kar amacı zayıflar. Hızlı ve kaliteli bitirilen her inşaat kar eder. Hem Isparta kullanımı hem de firma açısından bu projenin 20 aydan önce bitirileceğini umuyorum. İnşaat çalışmaları çok hızlı ilerliyor. Pazartesi gününden itibaren 40 kişilik daha bir kalıpçı ekibi giriyor. Ekip her geçen gün kuvvetlendirilerek çalışılıyor. Bu şantiyecilikte önemlidir. Bu arada da ödemelerde Allah belediyemize güç kuvvet versin diyorum. Bu projenin Isparta’mıza ve ülkemize hayırlı olması temennisinde bulunuyorum” dedi.

Her kitleye hitap edecek olan ve 200 dönümlük bir alanda projelendirilen Isparta Şehirlerarası Terminal, AVM, Kırsal Terminal Projesinde 93 metre yüksekliğinde kültürel ve sosyal içerik barındıran kule de bulunuyor. Projede 500’ü açık,500’ü kapalı olmak üzere bin araçlık otopark, sinema salonları, küçük ve büyük çaplı ticari mekanlar, restoran ve kafeteryalar, döner restoran, şehrin manzarasına hakim cam teraslı kafeterya ve gül bahçeleri de yer alıyor. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

uiea

02 Ağustos 2017 Çarşamba 10:58

Heri lan sana

ÇÜNÜRDE OTURAN

01 Ağustos 2017 Salı 22:21

7 SENEDİR BU MAHALLEDE OTURUYORUM İYİKİ OTOGAR BURAYA YAPILIYOR YENİ YERLEŞİM YERİ OLDUĞU İÇİN HİÇ KİMSE BUÜNE KADAR İLGİLENMEDİ ÖZELLİKLE YOLLARI VE KALDIRIMLARI ÇOK KÖTÜ ARABALAR GİTMİYOR ÇÜNÜR TEPESİ VE MAHALLE GİRİŞ VE ÇIKIŞLARININ PAZAR YERİNİN BİRAN ÖNCE YAPILSA İYİ OLUR

Vatandaş

01 Ağustos 2017 Salı 18:08

sonu ıtkm gibi olmaz inşallah

01 Ağustos 2017 Salı 13:23

ITKM mevzusu bir an önce çözülse de faaliyete geçse Isparta için faydalı olmaz mı?

ali

01 Ağustos 2017 Salı 19:42

onu asla çözmez gardeş çünkü o proje balamanın projesi buda balaman benim projemi yıktı diye aklınca intikam oluyor o benim inşatımı yapmadı yıktı diye buda onun inşaatını engelliyor bahaneler dürüterek oyalamaya çalışıyor o inşaat intikam yeriya

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR