21 Mayıs 2018 Pazartesi

  • 4,575 TL
  • 5,389 TL
  • 189,93 TL
  • 102.258
ISPARTA 23°
ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

BU ACININ TARİFİ YOK

BU ACININ TARİFİ YOK

OTEL YILAN HİKAYESİNE DÖNDÜ..

Dün mühürlenen ve aynı gün açılan otel tam bir yılan hikayesine döndü. Yaşananlar ve otelden gelen açıklama kafaları karıştırdı...

Isparta

 Isparta Oteli, Isparta Belediyesi Encümen kararıyla ve Valilik onayıyla, sabah saatlerinde mühürlendi. Otelin giriş kapısına “Tadilat nedeniyle girişler yan taraftan” yazılı bir pano konuldu.

Bu arada emniyet güçleri önlem aldı, zabıta ekipleri kapıda hazır bekletildi.

Tüm bu gelişmeleri Belediye Başkan Vekili Orhan Eren, encümen kararı alındığını, bu kararın da otel yetkililerine geçen Cuma günü tebliğ edildiğini söyledi. Eren, “Ama hala borç ödenmedi. Hal böyle olunca mühürleme işleri yapıldı, ancak öğle saatlerinde mahkeme kararıyla mühürler açıldı” diye konuştu.

Başkan Vekili Eren, borcun ödenmemesi nedeniyle bu sıkıntıların yaşandığını anlattı.

BU GELİŞMELER SONRASI OTELDEN BASINA GELEN CEVAP

Isparta nın hizmet sektöründeki tartışmasız en önemli ve öncü ismi BÜYÜK ISPARTA OTELİ yeni yönetimi olarak hizmetlerimize devam etmekteyiz.

 Görevi devir aldığımız günden bu yana bir yandan birbiri ardına gelen tüm zorlukları,sıkıntıları ve dayatmaları aşarken ;diğer yandan da Ispartalılara en iyi ve kaliteli hizmeti sunmaya devam etmekteyiz.Otelimiz yenilenen yüzü , tüm birimlerdeki tecrübeli kadrosu ile Isparta nın hizmetine açıktır.Sorundan değil çözümden yana,haksızlıktan değil hukuktan yana tavrımızla BÜYÜK ISPARTA OTELİ olarak tüm mücadelemiz Ispartalılara layık olduğu kaliteli hizmeti vermek adınadır.

 Her zaman olduğu gibi Ispartalıların oteli BÜYÜK ISPARTA OTELİ nin kapıları en özel günleriniz için,güvenli ve huzurlu dost sohbetleriniz için siz hemşehrilerimize sonuna kadar açıktır.

Isparta kamuoyuna sevgi ve saygılarımızla bildiririz.

RUZİN AZERHAN BAŞKAL
ISPARTA OTELİ HALKLA İLİŞKİLER
MÜDÜR

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR