23 Eylül 2017 Cumartesi

  • 3,495 TL
  • 4,178 TL
  • 145,95 TL
  • 104.123
ISPARTA 25°
O anlar saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı

O anlar saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı

BELEDİYE BAŞKANININ DİKKATİ YOLSUZLUĞU ORTAYA ÇIKARDI

BELEDİYE BAŞKANININ DİKKATİ YOLSUZLUĞU ORTAYA ÇIKARDI

CİNAYET SANIĞINA 1 YIL SON TAHLİYE

CİNAYET SANIĞINA 1 YIL SON TAHLİYE

FETÖ'DAN KURTARILDI DEVLET GÜVENCESİYLE ISPARTA'YA KAZANDIRILACAK

FETÖ'DAN KURTARILDI DEVLET GÜVENCESİYLE ISPARTA'YA KAZANDIRILACAK

ONU HALK ÇOK SEVDİ!

Yalvaç Belediye Başkan Aday Adayı, Sücüllü Belediye Başkanı Şenel Özkanlı çalışmalarını sürdürüyor. Yalvaç'ta ilçe teşkilatından, sivil toplum kuruluşlarına, Belde Belediye Başkanlarından muhtarlara kadar her kesimin desteği alan Başkan Aday Adayı Özkanlı, aday olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Isparta

Sücüllü Belediye Başkanlığı döneminde beldesine bir çok hizmetlerde bulunan Belediye Başkanı Özkanlı, şimdi ise projeleri ve tecrübesiyle Yalvaç Belediye Başkanlığına talip oldu. Adaylık belirleme sürecinde Yalvaç’ta çalışmalarını aralıksız sürdüren Özkanlı, ilçede tüm kesimin takdirini kazandı. Muhtarlar, Sivil Toplum Kuruluşları, Belde Belediye Başkanları, İlçe Teşkilatı ve çok sayıda vatandaşın destek verdiği Özkanlı, ilçede ziyaret turlarına ara vermeden devam ediyor.

HİZMET İÇİN GÖRÜŞMEDİĞİ BAKAN KALMADI

Belediye Başkanlığı döneminde hem kendi beldesi Sücüllü, hemde Yalvaç için bir çok bakanla görüşerek proje sunan Şenel Özkanlı, ilçedeki sorunlar içinde görüşmelerini sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu ile görüşen ve proje sunan Özkanlı takdir toplamıştı. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker ile de görüşen Özkanlı, bu çalışmalarından dolayı Bakan Eker’den tam not almıştı.  

AK PARTİ TEŞKİLATI ONU ÖRNEK GÖSTERDİ

AK Parti Isparta İl Başkanı Nuri Uzaktaş, Eğirdir'de düzenlenen İl Danışma Meclisi'nde yaptığı konuşmasında, Sücüllü Belediye Başkanı Şenel Özkanlı'yı örnek bir teşkilat mensubu ve belediye başkanı olarak göstermişti. Sücüllü Kasabası Belediye Başkanı Şenel Özkanlı’nın başarılı çalışmalarını takdir eden Ak Parti İl Başkanı Uzaktaş, geniş katılımın olduğu İl Danışma Meclisi Toplantısı’nda Özkanlı'yı örnek bir parti mensubu ve belediye başkanı olarak tanımladı. Öte yandan AK Parti Milletvekilleri ve İl Ve Merkez İlçe teşkilat yöneticileri tarafından sevilen ve beğenilen Şenel Özkanlı’nın aday olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR