25 Eylül 2020 Cuma

ISPARTA
ÜZÜM PAZARI ESNAFLARININ SORUNLARINI DİNLEDİ

ÜZÜM PAZARI ESNAFLARININ SORUNLARINI DİNLEDİ

ISPARTA'DA KAÇAK YAPILAR UYDU GÖRÜNTÜSÜYLE TESPİT EDİLDİ

ISPARTA'DA KAÇAK YAPILAR UYDU GÖRÜNTÜSÜYLE TESPİT EDİLDİ

ÜST GEÇİTTE BİR İNTİHAR GİRİŞİMİ DAHA

ÜST GEÇİTTE BİR İNTİHAR GİRİŞİMİ DAHA

EVİNDE BAYGIN HALDE BULUNDU

EVİNDE BAYGIN HALDE BULUNDU

OKUL MÜDÜRÜNÜN ÖĞRENCİYİ DARP ETTİĞİ İDDİASI

OKUL MÜDÜRÜNÜN ÖĞRENCİYİ DARP ETTİĞİ İDDİASI

Isparta

Şehit Göksel Koç Ortaokulu Müdürü Adnan Yalçın’ın İtfaiye Müdürlüğünün yangın tatbikatını izleyen bir öğrenciyi darp ettiği iddia edildi. Olayın ardından güvenlik kamera görüntüleri ortaya çıkarken, 7. Sınıf öğrencisi Ahmet Özata'nın (12) velisi İsmail Özata, okul müdürü hakkında hem Cumhuriyet Başsavcılığı’na hem de Milli Eğitim Müdürlüğü’ne suç duyurusunda bulundu.

OLAY YARGIYA TAŞINDI

Okul Müdürü Adnan Yalçın’ın öğrenciyi darp ettiği iddiası yargıya da taşındı. Baba İsmail Özata, oğluna doktor raporu alarak okul müdürü hakkında suç duyurusunda bulundu. Öğrenci Ahmet Özata'nın doktor raporunda, “sağ yanakta abrazyon ve sağ kaşta minimal şişlik” olduğu tespit edildi.

MÜDÜR SUÇLAMALARI KABUL ETMEDİ

Okul Müdürü Adnan Yalçın ise ‘şüpheli’ olarak verdiği ifadede müdür olarak atandığı okulda laçkalık ve ciddiyetsizlik olduğunu, olay günü okul bahçesinde yangın tatbikatı yaptıklarını, öğrencilerin yanıcı ve parlayıcı maddelere doğru hareket etmesi nedeniyle zarar görebileceklerini düşünerek bir anlık tepki gösterdiğini ve geri çekilmelerini söylediğini, bu esnada ayağını yere vurduğunu, mağdura vurmadığını söyledi.

Baba İsmail Özata, çocuğunun çok büyük travma yaşadığını ve her gün okula gittiğinde kendisine tekme atan Okul Müdürünü görünce ağlayarak eve geldiğini söyleyerek, “Okul Müdürünün durduk yere çocuğumun suratına tekme attığı kamera görüntülerinde sabit. Mahkeme kayıtlarında da bu yönde görüş mevcut. Konuyu Milli Eğitim Müdürlüğüne de aktardım ancak aylardır bir sonuç çıkmadı. Okul müdürünün bir an evvel görevden alınmasını talep ediyorum. Benim çocuğumun başına gelenler başkalarının çocuğunun başına gelmesin” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

eğirdirli

16 Şubat 2020 Pazar 18:01

Kendisiyle çalıştım oldukça agresif biridir..İnanırım yapmıştır .ama sırtını sendikaya dayadığı için hiç bir şey olmaz.ebs'li olmanın nimetlerini fazlasıyla yiyen biri.

tc ismail alper

15 Şubat 2020 Cumartesi 10:54

sayın adnan yalçın bey öyle bir eğitimci değildir o kendisini eğitime adamış bir değerli eğitimcidir aynı zamanda bi öğrencilerin babasıdır ama malasef her zaman böyle kişilerin değeri bilinmez ne demişler meyva veren ağaç kesilir derler malasef öyle oluyor resmen adnan yalçın müdüre bu kumpastır başarı müdürün yerini değiştirmek isteniyordur sayın müdür bunu hak etmemiştir sayın müdürüm geçmiş olsun merak etmeyin adalet yerini bulacaktır Allah yardımcınız olsun saygılar

Yazık ki ne yazık

14 Şubat 2020 Cuma 10:02

Güzel Ispartamı ulusal gündem haline getirdin ya Okul Müdürü arkadaş. Yazıklar olsun sana. Twitter'da, haber ajanlarında, ulusal haber k****larında Isparta isminin üstüne basa basa senin yediğin haltı anlatıyorlar. Yazıklar olsun.

VELİİİ

14 Şubat 2020 Cuma 09:18

Bizim zamanımızda anamız babamız okula verdimi öğretmene eti senin kemiği benim derlerdi. Öğretmen döverse vurduğu yerde gül biter derlerdi.Şimdi bakıyorum Bir veli olarak her alanda başarılı olsunlar örnek olsunlar istiyoruz aslında herşeyin başı DİSİPLİN disiplinsiz ve saygısız bir nesil yetiştiriyoruz.Allah Öğretmenlerimize sabır versin.

.

13 Şubat 2020 Perşembe 23:50

İstifa

..

13 Şubat 2020 Perşembe 23:20

orantısız güç kullanmış cüneyt narcın...

burhanettin

13 Şubat 2020 Perşembe 22:40

zehirli sarmasik,haci ne yapmis da adini agzindan dusurmuyon..onun adi cikmis esas sinsi duran hocalara bak sen..egitim senin gibi dusunenler yuzunden ne hale geldi..toparlanip kendimize gelelim vakit birlik olma vaktidir..

eğirdir müdür

13 Şubat 2020 Perşembe 21:23

eğirdir süleyman demirel ortaokulunun hasan hocadan sonraki müdürü de ortalık yerde çocuklara dalan biriydi..bi soruşturun bakın çocuklar neler yaşamış o müdürün elinden..neymiş niye formayla gelmedin, bayrak töreni öncesi kalabalık içinde girişmiş çocuğa..hatta velilere bile odasına girer girmez daha konuyu bile sorup anlamadan azar çekecek kadar ileri giden agresifti..eğitimci demeye bin şahit ister bunlara

Biraz insaf.

13 Şubat 2020 Perşembe 20:52

Şu yorumları okuyunca; Geçen yıl Ödemiş te bir lise de etrafından aldığı gaz la Okul Müdürünü öldüren öğrenci aklıma geldi. Neyin peşinde bu millet aklım almıyor.

Eğitimci

13 Şubat 2020 Perşembe 20:50

Eğitimcileri bitirmek çok kolay.Buradan linç kampanyası yapılacağına işi uzmanına bırakalım.Orada bir tatbikat var öğrenci zarar görmesin diye bı müdehale var öyle söylendiği gibi tekme falan yok.Bizler dayağa eğitimci olarak karşıyız zaten. Oradaki öğrenci sayısına bı bakın.Normal bı uyarıyla keşke tatbikata katılsalat.Bu tür tatbikatlarda zarar gör****i için uyarılara uyulmuyorsa sert uyarı da bulunmak gerekebiliyor.Müdür bey de o yüzden sert tepki vermiştir. Gazetecileri esefle kınıyorum.

vatandaş32

13 Şubat 2020 Perşembe 20:24

Hıcbir eğitimci cocuklara şiddeti kendisine verilmiş bir hak olarak görmemelidir. Bu gibi merhamet duygusu körelmisler yuzunden şiddet düşkünü bir toplum ortaya çıkıyor.

Doktor

13 Şubat 2020 Perşembe 19:56

Ufacik cocuga ucan tekma ha !! Bunu oyle bir doveceksinki ibreti alem olacak ..........

öğretmen

13 Şubat 2020 Perşembe 19:33

2014 yılında okul müdürlüğü değerlendirmelerinde görev yapan yetkililer, çalışan yöneticileri görevden alıp yerlerine atadıkları için yaptıklarından memnunlar mı? Pişmanlık duyduklarını zannetmiyorum bugün aynı durum olsa yine aynı şeyler olur. Eğitimi kim düşünür ki koltuk doldurmak varken!!! Yönetici adaletli olur,taraf olmaz. Taraflar arasında birlikteliği sağlar.

Yetti gari

13 Şubat 2020 Perşembe 19:27

Zorla güzellik olmaz,ebs biraz da mağdurun yanında ol ya,ceza vermişler işte adam kabahatli,hep suçlunun güçlünün yanında olma ,biraz da mağdur ve mazlumların yanında ol,yarın istifa ediyorum, bütün yöneticileriniz müdür ya,sendikanızda tık yok,antifaalsiniz

Hoca

13 Şubat 2020 Perşembe 19:12

Bir yorum çok hoşuma gitti.Müdürlern ortasını bulun kimi okulunu kolej ilan eder kimi laçka der

Dost

13 Şubat 2020 Perşembe 18:58

Annan yalçın emin ol adam değilsin inş sürünürsün ve hakettiğin adli ve idarî cezayı alırsın

Egitimci

13 Şubat 2020 Perşembe 17:55

Bu müdür mülakatta 100 tam puan aldı. Akp kanadında ve bir sen sendikası arkasinda. Çocuk kurban etse normal karşılar siyasi irade. Çünkü kendileri yaptı hata yaptık demezler. Mulakkat olduğu sürece bu işler hep boylelerin eldinde olacak neremiz duzgunki buda düzgün olsun

öğretmen

13 Şubat 2020 Perşembe 16:45

Şimdi soruyorum 2014 yılında aldığınız ahlar çıkıyor mu? Seçme müdürler...

VAADLI KİŞİYE CEVAP

13 Şubat 2020 Perşembe 14:53

O ZAMAN HEPSİ Mİ

sade vatandaş

13 Şubat 2020 Perşembe 14:45

Benim çocuğum olsaydı şikayet etmezdim. Hatta müdürü teşekkür ederdim. Benim çocuğuma dokunma, dokunma diye diye, sorumsuz gençlik yetişiyor. Yanlış yaptığı zaman birazcık ceza almalı. Veli çocuğu seviyor canı yansın istemiyor ama disipline olabilmesi için biraz canının yanması gerekiyor diye düşünüyorum.

....

13 Şubat 2020 Perşembe 14:37

Öğrencilik hayatım boyunca hocalarımdan tek bir dayak bile yemedim ama nerede nasıl davranacağımı biliyorum.Yok çok kızın canını yakardım yok çok mala zarar verirdim gibi palavralara gerek yok.Her şey sizin kafanızda bitiyor.Öğretmeni de kınıyorum bu mesleğe başlarken çocuklara örnek olmak,bir şeyler öğretmek için başlıyorsunuz,dayak atmak için değil.Umarım hak ettiği cezayı alır.

ıspartalı

13 Şubat 2020 Perşembe 14:13

Adı geçen müdürü tanırım.Müdür olmak için yemediği hak çevirmediği dolap ve koltukta kalmak için atmadığı takla kalmamıştı.Allah muhafaza öğretmen olsa şimdiye atılırdı.Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste

Mudur

13 Şubat 2020 Perşembe 13:57

Bizim prens ve prenseslerimize kim dokunabilir ki asın bu öğretmeni

Kul

13 Şubat 2020 Perşembe 13:56

Çocuk toplum önünde rencide edilmiş, bazı aveller hala eğitimin kalitesi ya da hoca otoritesi diyor. Çocuğun özgüvenini düşüren eğitim kaliteli olsa ne olur? Umarım gereken ceza verilir.

Ispartalı

13 Şubat 2020 Perşembe 13:38

Benim çocuğuma böyle bi şey yapacak biri uçarak tekme neymiş görür terbiyesiz müdür

Nail

13 Şubat 2020 Perşembe 12:51

Haber ulusal k****larda da gösterildi. Şimdi soruyorum bu olayın üstü İspartada kapandı mi? Yoksa bu adam hala okulda müdür mü?

Liyakat

13 Şubat 2020 Perşembe 12:40

Bende olayı ulusal haber ajanslarından birinde okudum. okul idarecilerinin siyasi gücü ve sendikasına göre belirlendiği bir dönemde yapılacak pek de birşey yok gibi. Gücü arkası varsa bir ceza verilirmi bilmiyorum. Ispartanın böyle bir haberle gündeme gelmesi hiç hoş olmamış. Yakışmadı Ispartamıza. Ne idareciler vardı eskiden. Mülakat çıktı ya kendileri bıraktı ya da puan vermeyip idarecilikleri sonlandırıldı. Siyasetinde sendikanında korumaması gerekiyor böyle davrananları.

hrhfhfn

13 Şubat 2020 Perşembe 12:26

hocayı kınıyoruz

Uçan müdür

13 Şubat 2020 Perşembe 12:20

Oturan çocuğa uçmuş akşam karate filmi izlemiş herhalde.

Füze atsaydı

13 Şubat 2020 Perşembe 11:34

Füze atsaydın müdür bey. Tekme atmak nedir ya bu nasıl bir eğitimci nasıl bir insan zaten karşısında duran öğrenci kendisini savunamayacak durumda en fazla çek kulağını uyar tekme atmak nedir ya adam gerçekten kontrolsüz gerçekten sorunlu kimse çocuğunu okula tekme yesin diye göndermiyor minicik çocuk tekme atmak nedir anlamsız geçmiş olsun çocuğa ve ailesine

Hd

13 Şubat 2020 Perşembe 11:08

Şikayet edin, millet olarak şikayet etmeyi çok çabuk ve iyi öğrendik zaten..yakında onu da bulamayacaksınız..çocuklar ne işlerse işlesin elini bulaştırmayan, görmezden gelen öğretmen ve idareciler olacak artık. çocuklarınızın çaresine siz bakın..sonra okula gelip ağlayarak çocuğun elinden telefonu alamıyorum ,kötü yerlere gidiyor ,ders çalışmıyor diye sızlanırsınız

Vay

13 Şubat 2020 Perşembe 11:03

Hep torpil ile yerleştirilen müdürler görevden alınsın

Hoca

13 Şubat 2020 Perşembe 10:59

Doc dr Kenan dayak yemeye bu kadar arzulu ve istekli isen sen yerini bildir bi görüşelim senle belki Prof olursun dayağın üstüne ?

Erdoğan

13 Şubat 2020 Perşembe 10:58

Öğretmenleri eleştiren velileri sınıfa davet edelim, bakalım kaç dakika dayanabilecekler, evde çocuklarımızla başa çıkamayıp öğretmen ve idarecilerden yardım istediğimizi unutuyoruz.. Elbette şiddet çok yanlış, ben bazen kendi çocuğumu çaresiz kalıp tokatladığımı hatırlıyorum.. Bazen işe yaradığını da rahatlıkla söyleyebilirim. Lütfen öğretmenleri linç etmeyelim. Sonuçlarını hep birlikte yaşadığımız olaylarda görüyoruz..

ORKUN

13 Şubat 2020 Perşembe 10:50

Okul Müdürünün öğrenciye karşı kişisel bir sorununun olduğunu sanmıyorum. Eminim ki o öğrenci haddini çoktan aşmıştır. Neden problemli insanların maduriyet gözetiliyor da masum insanlar gözetilmiyor. Bu problem sadece Milli Eğitimde değilde Emniyette ve Yargıda da böyle devlet suç işleyene avukat tutuyor da; madurun hakkını arayan yok, bu nasıl bir zihniyet anlamak mümkün değil. İnsanları zorla canavarlaştırıyorlar. Allah bu ülkeyi yönetenlere aklı selim ihsan etsin diyecek başka şey bulamıyorum

ORKUN

13 Şubat 2020 Perşembe 10:41

Okul Müdürünün öğrenciye karşı kişisel bir sorununun olduğunu sanmıyorum. Eminim ki o öğrenci haddini çoktan aşmıştır. Neden problemli insanların maduriyet gözetiliyor da masum insanlar gözetilmiyor. Bu problem sadece Milli Eğitimde değilde Emniyette ve Yargıda da böyle devlet suç işleyene avukat tutuyor da; madurun hakkını arayan yok, bu nasıl bir zihniyet anlamak mümkün değil. İnsanları zorla canavarlaştırıyorlar. Allah bu ülkeyi yönetenlere aklı selim ihsan etsin diyecek başka şey bulamıyorum

VELİ

13 Şubat 2020 Perşembe 10:21

ALLAH KİMSENİN BAŞINA BÖYLE BİRŞEY VERMESİN.O VURAN ELİ ÖPERDİM.

mert

13 Şubat 2020 Perşembe 09:15

müdür kimseye vuramaz. o devirler geçti artık. gerekli cezayı alır inşallah.

Doç.Dr.Kenan

13 Şubat 2020 Perşembe 09:15

O değilde zamanında iyi dayaklar yedik. Şimdi hepsine tek tek teşekkür ediyorum hocalarımın. Dövmeselermiş sanırım çok kızın canını yakar, çok fazla mala zarar verir, vatanın milletin serserisi olurmuşum. Hepsinden Allah razı olsun. Gördüğümde titrediğim hocalarım sayesinde 2 üniv. bitirip yüksek lisans eğitimi alıyorum. Görüntülerde izlediğim kadarıylada bizim yediğimizin yanında hiçbirşey yok. Şuan öğretmen olan arkadaşlarım artık umrunda değil. Çocuk kavgamı etmiş içkimi sigaramı banane..

Dost

13 Şubat 2020 Perşembe 07:27

Bana bu öğrencinin velisini bulabilirmisiniz tanıyan yoruma gelebilir

AKPARTİLİ

13 Şubat 2020 Perşembe 06:58

DERHAL GOREV DEN ALINMALI BUNLAR AKPARTİYİ YIPRATIYOR BİRİLERİ KORUMAMALI

Esnaf 32

13 Şubat 2020 Perşembe 02:02

Sayın velilerimiz biraz duyarlı olalım gerçek ten öğretmenlerin ve müdürlerin işi çok zor Petek sanayi gelin öğleyin arası ben esnaf olarak utanıyorum çocuklarımız çileden çıkmış dışarıda öğrencilerin elinde sigara öğretmene sen karışamazsın diyor daha neler oluyor

Ak

13 Şubat 2020 Perşembe 01:57

Böyle pisikolojisi bozuk birinin Arkasında birileri duruyorsada artık duramaz.Veli görüntüyü savcılıktan alabilir ayrıca suçu örtmekte suçtur.idari Cezai yaptımı uygulamamakta örtmekte suçtur.

Veliyim

13 Şubat 2020 Perşembe 00:47

Eğitim sistemine siyaset karışmışsa Isparta milli eğitimi önüne gelen tarafından çekiştiriliyorsa sendikalar vekillerin oyuncağı olmuşsa bu okullar müdürlerin tapulu malıysa yapacak bişey yok herşey sadece vicdanlı öğretmenlere kaldı şu an müdürler Mem kuklası memde yukarının kuklası

Nazmi

13 Şubat 2020 Perşembe 00:32

Dayakla, vurmayla, şiddetle egitim olmaz. Hangi devirde yasıyosunuz, yıl 2020? Şımarıklıgı ve laçkalıgı elestirenler, çocugun doktor raporu var demekki feci dayak atılmış. Cocuk suçluysa çagırırsın konusursun olmadı velisini çagırırsın. Çözüm üretirsin cocugu düzeltmek için bir egitimci olarak. Öfke kontrol problemi olanlar, kafası ****ürmeyenler, sabrı kalmayanlar bu işi yapmasın.

Duman

13 Şubat 2020 Perşembe 00:28

Bakan,çocuklara dokunun dedi ya, yanlış anladı galiba

çocuk bu

13 Şubat 2020 Perşembe 00:12

Benim çocuğa böyle bir şey yapsa cinayet sebebi sayar a.k müdür değil feriştahı gelse onunda a.k

vatandaş

13 Şubat 2020 Perşembe 00:07

Bu aralar tam Fox TV.lik haberler görüyorum

veli

12 Şubat 2020 Çarşamba 22:58

eğitimin bitirdiler öğrenciye okul kurallarına uymasını söylemesi gereken veliler öğrenciye daranış öğretmediği gibi öğrettirmiyorlar. sonuç eğitimin çöküşü .

Kendim ettim kendim buldum

12 Şubat 2020 Çarşamba 22:52

lütfen kendinize gelin cocuklarımız zıvanadan çıktı bırak öğretmenleri babalarını bile dinlemez oldular bakın gidiş iyi değil disiplin olmayan yerde kaos olur öğrenci yerini bilecek ögretmende konumunu bilecek inanın öğretmenler öğrencilerden korkak oldu bu dayak mı sorarım sizlere (evet doğru değil ama başka ne yapabilir öğretmen )herkesin evladı kıymatlı diye şımarık ukala bir nesil çıktı elinizi başınıza koyun nesil hür serbest ama sonuç negatif halk otobuslerine binin yeni nesili görün ayakt

Ak

12 Şubat 2020 Çarşamba 22:40

Ya bu okul müdürleri kendini diktatör zannediyor.Kimi öğretmeni denetlemek için sınıf kapısına delik açar,kimi dış kapıda bekler,kendilerini tatmin ediyorlar, sınıf öğretmenin mahremidir,öğretmen kapıdan gözetlenmez,bilmem ne evi değildir sınıf,ailede yatak odasının kapısına cam koymak gibi,hem de 5 sınıf lı köy okulu bu yaş,ayıp be ya çok liyakatlı müdürler,hangi yönetmelikte kapıdan gözetleme yszıyor

Vatandaş

12 Şubat 2020 Çarşamba 22:30

Kulakları cinlasin ömer kes hocamız çok iyiydi müdür olarak orda geri istiyoruz

Mustafa Kemal

12 Şubat 2020 Çarşamba 22:25

Müdürü korumak değil ve tanımam. Öğrenci 7 senede okulda oturup kalkmayı öğrenememiş. Biraz terbiye ver babası. Tatbikat yapılıyor çocuğununun haylazlığı daha vahim sonuçlanabilir.

Ayağı yere vurmak

12 Şubat 2020 Çarşamba 22:24

Ayağını yere vurdum demiş ya,Adnan bey yalan söylemez.Kameralara iyi bakın bozuktur veya yanlış gösteriyordur.

ali kum

12 Şubat 2020 Çarşamba 22:02

adnan hocayi bilen bilir isparta'nin en basarili vatanini milletini seven hocadir. Siddeti destekleyen birisi degilim ama lackaliga lüzum yok

Veli

12 Şubat 2020 Çarşamba 21:13

Birde eğitimci olacak. Çocuk suçlu bile olsa halkın önünde bu şekilde yapması hiç doğru değil.

Ali

12 Şubat 2020 Çarşamba 21:11

Alın bunun gibileri görevden

Vay halimize.

12 Şubat 2020 Çarşamba 21:02

Böyle haberlerle gündem oluşturmaya çalışan değerli basın, siz ülkenin eğitimine ne kadar zarar verdiğinizin farkında mısınız?Neticede bu konu yasal süreçte incelenmiştir. Soruşturması yapılmıştır. Sonuç sizi mutlu etmedi ise bu müdür idam edilsin mutlu olun. Vay benim ülkem in haline vay!

zehirli sarmaşık

12 Şubat 2020 Çarşamba 20:57

öğrenci velisi daha çok bekler.onun milli eğitimde hacı sı var.

.

12 Şubat 2020 Çarşamba 20:41

Eğitim şart

300 spartalı

12 Şubat 2020 Çarşamba 20:34

hiç birşey olmuyor mustafa şenerde neler oldu ne dayaklar ufacık öğrencilere hep sümen altı oldu mustafa şenerin en iyi yılları şevket hocanın müdür olduğu yıllardır...müdür süleyman milli egitime intikal etmesin diye örtbas etti diyecegim hiç bir şey olmuyor...

Veli

12 Şubat 2020 Çarşamba 20:18

Milli eğitim müdürlüğü, bu müdürlerin bi ortasını bulun lütfen kimisi okulunu kolej ilan eder , kimisi okulumda laçkalık çok der...

Fatih

12 Şubat 2020 Çarşamba 19:38

Vah adnan hocam sen böyle bir hatayı nasıl yaparsın. Okul ciddiyetsiz ise eğitimle düzeltmeyi deneseydin keşke. Şiddet hiçbir şeyi çözmez bundan sonra daha dikkatli olmalısın geçmiş olsun,inşallah çok sevdiğiniz müdürlük koltuğundan olmazsınız.

Uğur

12 Şubat 2020 Çarşamba 19:38

Yazıklar olsun, acil görevden alınmalı ve cezalandırılmalı.

Öğretmen

12 Şubat 2020 Çarşamba 19:33

Okul müdürüyken çocuğa sabredememiş öğretmen olsa ne yaparmış bilmem

Deniz gezmiş

12 Şubat 2020 Çarşamba 19:31

Döner tekme artmış müdür efendi oturan öğrenciye, birde tehlikeden korumak için yapmışşşş.Tehlike sensin o okulda müdürrrr.Acaba müdür birileri tarafından korunacak mı yoksa hakettiği cezayı alacak mı???Onuda İl Milli eğitim müdürüne soracaz.

Ali

12 Şubat 2020 Çarşamba 19:30

Hemem okul müdürüne yüklenmeyin , okulun kamera görüntülerini basına kim servis etmiş

asiispartali

12 Şubat 2020 Çarşamba 19:27

Yargının devam ettiği bu süreçte okul müdürünün isminin açıklanması ne derece doğru olmuş sizce? Basın yayın ilkelerini bir kere daha okumanızı tavsiye ederim.

Orası okul

12 Şubat 2020 Çarşamba 19:24

Eğitimciler öfke kontrolü ile ilgili eğitim almalı,olmadı be hoca,önemli bir okul kendine hakim olmalıydın,

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR