18 Mart 2018 Pazar

  • 3,921 TL
  • 4,819 TL
  • 165,33 TL
  • 117.216
ISPARTA 13°
ÇİFTLİK BANKIN AÇILIŞINDA TEKBİR GETİRTEN ISPARTALI KONUŞTU

ÇİFTLİK BANKIN AÇILIŞINDA TEKBİR GETİRTEN ISPARTALI KONUŞTU

ISPARTA MİLLİ EĞİTİM'DE NÖBET DEĞİŞİMİ

ISPARTA MİLLİ EĞİTİM'DE NÖBET DEĞİŞİMİ

ZEHRA İLE BİRLİKTE O GÜN KORHAN'DA KAYBOLMUŞ

ZEHRA İLE BİRLİKTE O GÜN KORHAN'DA KAYBOLMUŞ

KOKU SORUNUNDA FLAŞ GELİŞME

KOKU SORUNUNDA FLAŞ GELİŞME

O SÜRÜCÜ 5 GÜN SONRA YAKALANDI

ISPARTA’DA 20 yaşındaki Emin Tuna’nın kullandığı motosiklete çarptıktan sonra olay yerinden otomobili ile hızla uzaklaşan sürücü 39 yaşındaki M.O. emniyet ekiplerinin 5 günlük sıkı takibi sonucunda yakalandı.

Isparta

Kaza 31 mart tarihinde 110 caddede meydana geldi. Seyir halinde olan Emin Tuna’nın kullandığını motosiklet otomobil ile çarpıştı. Otomobil sürücüsü kazadan sonra hızla olay yerinden uzaklaşırken,motosiklet sürücüsü ise ağır yaralanmıştı. Hastaneye kaldırılan Sürücü Emin Tuna tüm müdahalelere rağmen kurtarılamamıştı.

Olay gecesinden sonra her yerde aranan sürücü ise yakalandı.Emniyet ekipleri tarafından gözaltına alınan sürücü M.O. ise ifadesi alındıktan sonra adliyeye çıkartılacak.  

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

esra

18 Nisan 2016 Pazartesi 21:03

allah ailesine sabir versin ama kimse bole olsun istemez kimse nin kimseye laf söylemeye hakkı yok her gün kaza oluyor ispartaa da hersey allahtaan allah böle yazmış demekki o yolda sürekli motor kazası oluyor motordan nefret ettim heryerde herkesde var ve cok fena sürüyorlar artık yazda geldi kazalar arka arka ya olur

EMNİYET

05 Nisan 2016 Salı 17:50

SYN EMNİYET MÜDÜRÜ lütfen motorsiklet kullanananları sıkı denetleyin yolda kuraltanımıyorlr lütfen

Otomobil sürücüsü olarak

05 Nisan 2016 Salı 15:23

Kırmızı da durmayan, ters yönden giden araç, motor veya araba farketmez lütfen kuralalra uysun. Diğer taraftan motorluların kaportası kendisi ve çarptığınızda acı sonuçlar ortaya çıkar. katil olma ihtimaliniz yüksek. O sebeple motorluları veya bisikletlileri görünce biraz dikkat etmek lazım.

kemal

05 Nisan 2016 Salı 11:47

trafik kazalarında hatalı kim olursa olsun kaçıp gitmek yerine kazazedeye yardım edilmeli,kazazedenin bir an önce hasteneye ****ürülmesi sağlanmalı.allah cc annesine,babasına,kardeşlerine ve yakınlarına sabırlar versin.inna lillah ve inna ileyhi raciun

aliaslan

05 Nisan 2016 Salı 11:46

vurup kaçan en ağır cezayı alsında motoru o çocuğa alan napsın her önüne gelen motor kullanırsa bu tür ölümler çok olur bazı utanmazlar yanımdan geçerken ani sesle korkutuyorlar aile terbiyesi almıyanlar kısaca 2 tekerlekli şeytan bisikleti derler...

Garip

06 Nisan 2016 Çarşamba 13:37

Pardon,Tunanın ailesi oğullarına motor almakla hatamı etti???O çocuk değil,aklı başında koskoca delikankı idi.ÇOk pardon yaniiii!!!

..

05 Nisan 2016 Salı 08:03

ŞEREFSİZ DURUP YARDIM ETSE BELKİ BU ARKADAŞIMIZ KURTULACAKTI AMA İŞTE ... BETER OLSUN EN BÜYÜK CEZALARI ALSIN İNŞ Kİ BÖYLE ADAMLAR KALMASIN ORTALIKTA TEMİZLENSİN...

Ş.Demirdal

05 Nisan 2016 Salı 02:18

Neyle yargılanır ne kadar yatar. yada kaç lira ceza alırsa alsın yeğenimin yokluğu dolmayacak. Ama umarım vicdanı en ağır şekilde yargilayip infaz etsin vicdan azabiyla ömrü zehir olsun. Çünkü bize ve özellikle annesine hayatı zehir etti.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR