visitor analyticsvisitor analytics
21 Temmuz 2017 Cuma 01:34

O SERGİ BUGÜN TEKRAR AÇILDI

O SERGİ BUGÜN TEKRAR AÇILDI
19 Aralık 2014 Cuma 18:18

Geçtiğimiz günlerde AK Parti Gençlik Kolları tarafından Belediye İş Hanı önünde açılan ve Ülkü Ocakları ile ak Gençlik arasında gerginliğe neden olan sergi yeniden açıldı.

Düzenlenen basın açıklamasıyla açılan sergide bu defagerginliğe sebep olan Alparslan Türkeş’in tablosunun olmaması dikkat çekti.

                5 günboyunca açık kalacak olan sergi açılışında basın açıklaması yapan AK PartiGençlik Kolları Başkanı Yaşar Ünlü “Türkiye'de küresel sisteme uymayan liderlerher zaman hedef olurlar. 1974'te Ecevit ve Erbakan küresel sisteme biat etmedenKıbrıs' a çıkartma yaptılar, ikisi de sistem tarafından infaz edildiler. Biri28 Şubatta, diğeri 2001 krizinde. 1980 darbesinin çarpık sistemine hayırdiyerek yola çıkan rahmetli Özal da aynı oyunların kurbanı oldu.

                2003 yılınakadar üretmeyen, IMF 'den borç alan, dışa bağımlı bir Türkiye vardı.Türkiye'deki burjuva sistemi maalesef üretmek değil, montaj sanayi üzerinekurulmuştur. 2003 yılından bu yana yabancı ülkeler Türkiye'yi hazmedemiyor.Neden mi? Çünkü Türkiye artık yerinde duran bir ülke olmayıp üreten,ürettiklerini pazarlayıp diğer ülkelerin pazarlarına çomak sokan bir ülke veartık Türkiye, daha güçlü bir konumda. Kısacası Türkiye'yi çıktığı cevizkabuğunun içine yeniden sokmaya çalışıyorlar” dedi.

                Ünlü,“Önce gezi parkı olayları sonra da 17 Aralık süreci ile defalarca denedilerolmadı yine deneyecekler ama sonu yine hüsranla bitecek. Türkiye küresel birkoalisyonun saldırısı altındadır. Peki bu saldırının boyutu niye bu kadar ağırbiliyor musunuz? Türkiye ayağa kalkıp güçlü durduğu için. Küresel koalisyoncumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakanımız Ahmet Davutoğlu'nuninfazını istiyor Türkiye buna izin vermez. Küresel saldırıya verecek ne birCumhurbaşkanımız ne de bir Başbakanımız var. Biz güçlü Türkiye olarak yılmadandurmadan ülkemiz üzerine oynanan oyunları ortaya çıkaracağız. CumhurbaşkanımızRecep Tayyip Erdoğan neden seviliyor, başbakanımız Ahmet Davutoğlu nedenseviliyor hiç düşündünüz mü? Çünkü yerleşik düzenin unsurları ile mücadeleettiği için, Onlar halk ile bütünleştiği için, onlar kaybolan birlik veberaberlik duygusunu tekrar bu millete aşıladığı için seviliyor. BizTürkiye'nin gelişmesini engelleyecek her türlü gücün karşısındayız. Bizi nedarbe, ne de paralel yapı bu çıktığımız yoldan alıkoyamaz. Sistem kurbanı olanSiyasi Liderlerden sonra kefenini giyip yola çıkan Recep Tayyip Erdoğan ve AkParti kadroları ile. Türkiye artık daha güçlü, daha güvenli ve daha azimliolarak yoluna devam edecektir. Biz güçlü Türkiye'nin evlatları olarak tek birhedefimiz var büyük lider Recep.Tayyip Erdoğan'ın dediği gibi daha yaşanabilirbir Türkiye için, daha güçlü bir Türkiye için durmak yok yola devam” diyekonuştu.

                AKParti İl Başkanı Osman Zabun ise yaptığı açıklamada “5 günlük süre içerisindevatandaşlarımızın izlemesine okumasına ve belki bir miktar geçmişte ulutulmayayüz tutan demokrasi mücadelesi veren bu ülkenin temel aktörlerine vurgu yapanbir sergiyi hep beraber açıyoruz. Öncelikle gençlik kollarımıza bu güzeletkinliği bu günlerde gerçekleştirdiğinden dolayı sonsuz teşekkürlerimizisunuyoruz. Bunu gerçekten medeni bir şekilde, bu ülkenin geleceğine yakışır birşekilde ortaya koydular.                          Bundandolayı da ayrıca teşekkür ediyorum. Bu aziz milletin yürüyüşü noktasında bumücadele noktasında emeği geçen insanları hatırlamamak onları yad etmemekmümkün değil.                                               AK Parti azizmilletin yarısından fazlasını bünyesinde barındıran ve milleti ile birliktekucaklaşarak yürüyüşüne devam eden bir partidir dolayısıyla bu yolculuk bu davamilletindir.                        Bizleribu yolculuğumuzda yalnız bırakmayan bize her zaman duaları ile destekleyenbilinmeyen kahramanlar olarak evlerinden vermiş oldukları desteklerden dolayıda onlara da sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz” ifadelerini kullandı.

                AçıklamadaAK Partili gençler sık sık “Vur vur inlesin, Pensilvanya Dinlesin” “Dik dureğilme bu millet seninle” şeklinde sloganlar attı.

bırakın ya

buse-ecrin
21 Aralık 2014 Pazar 01:12

siz kim sergi acmak kim siz önce kendinizi aklayın sonra sergi acın----------gecmişler öne ıspartaya her etkinliğe katılan bayanları toplamışlar orda sergi yapıyorsunuz

3 Beğendim
7 Beğenmedim
 
Yanıtla

17 ve 25 aralık

YALNIZ KURT
20 Aralık 2014 Cumartesi 18:23

17 ve 25 aralık segisi açın inanın ziyaretçi akınına uğrarsınız..

8 Beğendim
9 Beğenmedim
 
Yanıtla

endeks tavan yapmış

kazım
20 Aralık 2014 Cumartesi 11:45

yüzsüzlük artık bu kadar tavan yapabilir.ıspartayıda ülkeyide rezil ettiniz be yeter artık

13 Beğendim
13 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Sitemiz yapılan yorumlardan sorumlu tutulamaz.

DİĞER HABERLER

ISPARTA'DA YOLCU OTOBÜSÜ TRAKTÖRE ARKADAN ÇARPTI

ISPARTA'DA YOLCU OTOBÜSÜ TRAKTÖRE ARKADAN ÇARPTI

ISPARTA'DA YOLCU OTOBÜSÜ TRAKTÖRE ARKADAN ÇARPTI

ISPARTA’DA 1 MİLYON 650 BİN METREKARE YEŞİL ALAN BULUNUYOR

ISPARTA’DA 1 MİLYON 650 BİN  METREKARE YEŞİL ALAN BULUNUYOR

ISPARTA’DA 1 MİLYON 650 BİN METREKARE YEŞİL ALAN BULUNUYOR

VALİ GÜNAYDIN’DAN YENİ MÜJDE

VALİ GÜNAYDIN’DAN YENİ MÜJDE

VALİ GÜNAYDIN’DAN YENİ MÜJDE

ŞOK EDEN İNTİHAR 5 KATTAN ATLADI

ŞOK EDEN İNTİHAR 5 KATTAN ATLADI

ŞOK EDEN İNTİHAR 5 KATTAN ATLADI

ORGAN NAKLİ BEKLERKEN BİRBİRLERİNE AŞIK OLDULAR

ORGAN NAKLİ BEKLERKEN BİRBİRLERİNE AŞIK OLDULAR

ORGAN NAKLİ BEKLERKEN BİRBİRLERİNE AŞIK OLDULAR

BURDUR-ANTALYA YOLUNDA FECİ KAZA

BURDUR-ANTALYA YOLUNDA FECİ KAZA

BURDUR-ANTALYA YOLUNDA FECİ KAZA

ÇOK OKUNANLAR

ÖNE ÇIKANLAR

SONRAKİ HABER

BU KEZ POLİS ÇARPIP KAÇTI!!!

BU KEZ POLİS ÇARPIP KAÇTI!!!