19 Ekim 2019 Cumartesi

  • 5,792 TL
  • 6,472 TL
  • 277,42 TL
  • 98.415
ISPARTA
ÖĞRENCİYİ HASTANEYE YETİŞTİRDİ

ÖĞRENCİYİ HASTANEYE YETİŞTİRDİ

ISPARTA'DA 1 HAFTADA 25 KİŞİ YAKALANDI

ISPARTA'DA 1 HAFTADA 25 KİŞİ YAKALANDI

ISPARTA'DA MİDE BULANDIRAN OLAY

ISPARTA'DA MİDE BULANDIRAN OLAY

DÜŞTÜĞÜ YERDE CAN VERDİ

DÜŞTÜĞÜ YERDE CAN VERDİ

O KORKUNÇ KAZA AN BE AN KAYDEDİLDİ

O KORKUNÇ KAZA AN BE AN KAYDEDİLDİ

Isparta

ISPARTA'da geçen gün kontrolden çıkan motosiklet önce ağaçlara sonra da aydınlatma direğine çarparak durabilmişti. O kazada sürücü İsmail Hakkı İnliceliler (31) yaşamını yitirirken, arkasında oturan Gülsüm Ö. (25) ise yaralanmıştı.

İŞTE O KAZA GÜVENLİK KAMERALARINA AN BE AN YANSIDI

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Kaptan Ahmet

11 Ekim 2019 Cuma 21:44

kasis falan ****, adam asiri hizli, yav sunu bir ögrenin artik kazalarin sebebinin yüzde 90 ni sürücü hatasidir, ikinci olarak lafim emekli kaptana, kaptan söförlükten emekli olduysan bosa söförlük yapmissin, hic birsey ögrenmeden emekli omussun,bir aracta rot cikmaz,teker kopmaz, aracin bakim ve kontröllerini yaptirman veyahut kendin yapman lazim,unutmayalimki lastik ve frenler cok önemlidir, hiz konusundaki ve diger konulardaki tesbitlerin dogru, acele giden ecele gider diyorum.

yapmayın

09 Ekim 2019 Çarşamba 01:20

kalp merkezinin oradan geliyor ve yoldaki kasisten atladığı için virajı alamıyor Isparta'nın her yeri kasis dolu özellikle belediye başkanının oturduğu evin çevresi bu millete bir kastınız mı var. ışıklara gelinceye kadar 3-4 tane kasisten atlayıp öyle geliyorsunuz yokuş aşağı inilen yerlere yaptınız anladık ta yokuş yukarı neden kasis yaptınız anlamak mümkün değil Isparta'dan başka bir yerde böyle bir şey hiç görmedim.

Dikkat edin artık...

08 Ekim 2019 Salı 21:44

Gece 1den sonra dışarıya çıkmayın!!!gecede bin nusibet vardır!!!

Serdar

08 Ekim 2019 Salı 12:33

Hızlı bir yaşam ve genç bir ölüm mukedderat ,Allah rahmet eylesin

Emekli kaptan Ahmet

08 Ekim 2019 Salı 07:06

Bir reklam flmi gibi... Anlatmaya lüzum yok. Görüyorsunuz işte...Anlatmaya gerek yok...diyordu ya. HIZ; HIZ;HIZ... Her zaman ,her yerde bahsediyorum. Araç teknik arızalarından rot çıkması,teker kopması v.s lerden bin de bir kaza olabilir. Ama hız, dikkatsizlik, trafik kurallarına uymama, uykusuzluk, ALKOL v.b nedenlerden dolayı kazalardan sonra hayatta kalma maalesef biraz zor oluyor.İşte bu olayda çok üzücü olmuş, görüyoruz. Allah rahmet eylesin..

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR