21 Mayıs 2018 Pazartesi

  • 4,505 TL
  • 5,298 TL
  • 186,41 TL
  • 102.410
ISPARTA 23°
ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

BU ACININ TARİFİ YOK

BU ACININ TARİFİ YOK

NEVŞEHİR ADAYI OLUR MU?

AK Parti'den Isparta Belediye Başkanlığı için aday adayı olan Memduh Oğuz için Nevşehir'de bir internet sitesi isminin Nevşehir'de de adaylık için dillendirildiğini yazdı.

Isparta

AK Parti'den Isparta Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusu yapan eski Vali Memduh Oğuz'un ismi memleketi Nevşehir'de de dillendiriliyor. Nevşehir'de yayın yapan fihaber isimli internet sitesi Oğuz'u resmi başvuru yapan 9 aday adayının dışında adı geçen 3 kişiden biri olarak gösterdi.

 

Bu gelişmeyle birlikte Memduh Oğuz'un 2 şehirde belediye başkanlığı için şansı bulunuyor.

İŞTE O  HABER 

AK Parti yönetimi yerel seçimlerde adayları belirlemek için Genel Merkez'deki 'Kozmik  odada' çalışmalarını sürdürüyor.Nevşehir de 9 Aday adayından kim Nevşehir Belediye Başkan Adayı gösterilecek?Yada....Sürpriz yaşanır mı?

Yaklaşan yerel seçimlerle birlikte siyasi atmosfer de iyice ısındı.Ak Parti cenahında neredeyse adayın belli olması beklenen son haftaya girilirken kulislerde dışarıdan bir aday olabilir söylentileri çıktı.

Müracaatta bulunan adaylar haricinde dışarıdan herhangi bir aday çıkabilir mi? Çıkması durumunda Nevşehir'deki dengeler nasıl değişir veya Ak Partiyi nasıl etkiler. Biraz da bunun üzerinde duracağız.

Performans ölçen Anketler yapıldı-Temayül Bitti-Milletvekilleri ve İl Başkanından Teşkilat görüşleri alındı-Araştırmalar Baskın Anket ve Kanaat

Önderleri ile son rütuşlar ve Başbakan Erdoğan ın önüne çıkacak son iki isim belirlenecek.

Bu genel akış içinde Başbakan Erdoğan farklı bir stratejiyle bu liste dışından da bir isimi Aday gösterebileceği sürprizinede hazır olunması

gerektiği belirtiliyor.

Müracaatta bulunan adaylar haricinde dışarıdan herhangi bir aday çıkabilir mi?  İşte AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Aday adayları dışında Yücel Menekşe, Memduh Oğuz ve Ahmet Belada isimleri bu bağlamda isimler

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR