23 Mayıs 2018 Çarşamba

  • 4,876 TL
  • 5,711 TL
  • 203,24 TL
  • 102.135
ISPARTA 25°
UZMAN ÇAVUŞ MEHMET KAYAN KAZADA HAYATINI KAYBETTİ

UZMAN ÇAVUŞ MEHMET KAYAN KAZADA HAYATINI KAYBETTİ

O KAZADA ÖLEN SÜRÜCÜ DOKTOR ÇIKTI

O KAZADA ÖLEN SÜRÜCÜ DOKTOR ÇIKTI

ISPARTA'DA DEV OPERASYON 19 KİŞİ GÖZALTINDA

ISPARTA'DA DEV OPERASYON 19 KİŞİ GÖZALTINDA

ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

Nevin Yıldırım İlk Kez Yaşadıklarını Anlattı

Tecavüzcüsünün kafasını kesip köy meydanına atan Nevin Yıldırım merak edilen her şeyi Habertürk'e anlattı...

Isparta
'SENİN ADINI ÇIKARIRIM'
"Yaklaşık 2 yıl önce Polatlı'ya pancar çapasına gitmiştik. Kayınbiraderimle birlikte çalışıyorduk. Nurettin Gider işçi çavuşuydu ama sürekli yardım etme bahanesiyle yanımıza geliyor ve bana yakınlaşmaya çalışıyordu. Kayınbiraderime, ‘Bu adam gelip bize yardım etmesin, biz işimizi yaparız' dedim. Nurettin bunu duyunca bana, ‘Kızım ben senin kocanın halasıyla evliyim. Akrabayız. Sen niye rahatsız oluyorsun?' dedi. Ben de milletin yanlış anlayabileceğini söyledim. Bunun üzerine beni, 'Senin adını çıkarırım. Benimle yattığını söylerim. Millet sana değil bana inanır, rezil olursun' diye tehdit etti."

'DEDİĞİNİ YAPAN BİR PSİKOPAT'
"Nurettin, dediğini yapan bir yapıya sahipti. Tam bir psikopattı. Onunla iyi geçinmezsem gerçekten beni rezil edeceğini biliyordum. Köye döndükten sonra telefonla arayıp benden hoşlandığını ve benimle birlikte olmak istediğini söyleyip tacize başladı. İstediklerini yapmazsam çocuklarımın ve kocamın kafasına sıkacağını söylüyordu. Hem adımın çıkmasından, hem de Nurettin'in aileme zarar vermesinden çok korkuyordum."

'GECE YARISI EVE GİRDİ'
"Eşim 18 Ocak 2012'de Antalya'ya çalışmaya gitti. İki katlı evin üst katında ben, alt katında ise kayınpederim oturuyordu. Eşim gittikten birkaç gün sonra gece uyurken Nurettin evime geldi. Alkollüydü ve elinde tabanca vardı. Evimden gitmesini istedim ama bana tokat attı. Alt kattaki kayınpederim duymasın diye çığlık bile atamadım. Çocuklarımı öldürmekle tehdit edip ilk kez o gece bana tecavüz etti."

'ANNE ELLERİNE NE OLDU'
"Olay gecesi köyde düğün vardı. Nurettin arayıp geleceğini söyledi. ‘Gelme' dedim ama dinlemedi. Eve çıkmayacağını söyleyip benim aşağı inmemi istedi. Kabul etmedim, ‘Çocuğum uyuyor inemem' dedim ve gitmesi için yalvardım. Gitmedi ve eve tırmanmaya başladı. Yine bana tecavüz edeceğini biliyordum. Eve girip tüfeği aldım ve ateş ettim. Bu sırada tabancasını çıkardı ve damdan düştü. Çok ağır küfürler etmeye başladı ve beni sağlam kışkırttı. Beni vuracağını da düşünerek birkaç el daha ateş ettim. Yanına gittiğimde ölmüştü. O güne kadar bana yaptıkları aklıma geldi ve şuurumu kaybettim. Kafasını kesip köy meydanına atmış ve eve gelip kapının önünde oturmuşum. Henüz 6 yaşında olan kızım yanıma gelince kanlı ellerimi gördü ve ‘Anne ellerine ne oldu' dedi. O anda aklım başıma gelmeye başladı.

'Ya annelik duygum ağır basarsa'
"Karnımdaki bebeğin cinsiyetinin erkek olduğu belirlendi. Kasım ayı başında doğum yapacağım. Bebeği bir kez bile emzirmek istemiyorum. Eğer emzirirsem ondan kopamayacağımı düşünüyorum. Bu bebeğe her baktığımda, öldürdüğüm kişiyi yaşattığımı ve ölmemiş gibi halen beni takip ettiğini düşüneceğim. Bu yüzden doğar doğmaz devlet alsın ve evlatlık versin istiyorum. Doğumdan sonra annelik duygumun ağır basmasından ve bebekten kopamamaktan da korkuyorum ama başka çarem yok."

'UYURKEN FOTOĞRAF ÇEKMİŞ'
"Nurettin bazı geceler alkollü halde evime geliyordu. Silahı çıkarıp istediğini yapıyordu. Bazen ayakta duramayacak kadar sarhoş olduğunda ilişkiye girmeden ikna edip gönderiyordum ama her zaman karşı koymak mümkün değildi. Ters bir laf söylediğimde gözlerini adeta kan bürüyordu ve beni dövüyordu. Ne zaman ve nasıl yaptığını bilmiyorum ama uyurken fotoğraflarımı çekmiş. Bunları da eşime ve herkese göstereceğini söyleyip tehditlerini sürdürüyordu. Fotoğrafları bana hiç göstermedi, sadece cinayetten sonra savcılıkta gördüm. Kocamdan bir tokat bile yemedim ama Nurettin'den çok dayak yedim."

'SENİ DOĞURTACAĞIM'
"Hamile kaldığımı anlayınca doktora gittim. Bebek 2 aylıktı. Kürtaj istedim ama bunun için eşimin de imzası gerekiyormuş. Bebeği aldıramadım. Hamile olduğumu Nurettin'e söyledim. ‘Sakın aldırma, o bebeği doğuracaksın. Seni hem süründüreceğim hem de doğurtacağım' dedi. Çok çaresizdim. Peşimi bırakması için Nurettin'e defalarca yalvardım. Ama dinlemedi."

'KOCAMA MESAJ ATTI'
"Nasıl yapmış bilmiyorum ama Nurettin benim adıma bir cep telefonu almış. O numaradan kocama, ‘Ben Nevin. İnşaattaki işçiler beni kullanıyorlar. Seni artık sevmiyorum' şeklinde mesajlar atmış. Eşim beni arayıp sorduğunda haberimin olmadığını söyledim. Ama telefon benim adıma kayıtlıymış. Nurettin'in amacı, kocamla aramızı bozmaktı. Bilmediğim, anlamadığım bir kini vardı. Özellikle kocama ve ailesine karşı çok büyük kin duyuyordu. Nedenini bilmiyorum. Beni de bu yüzden rezil etmek istiyordu."

'SEN AĞASIN, SEN PAŞASIN'
"Nurettin'in huyuna gitmek için elimden geleni yaptım. Tek amacım yaşadıklarımın duyulmamasıydı. Bir şey istediğinde, ‘Sen ağasın, paşasın, iyisin' gibi mesajlar atıp oyalıyordum. Ama o bana yaptıklarını herkese anlatmış. Artık köyde dedikodu almış yürümüştü. İnsan içine çıkamaz olmuştum. Günlerimi evde yalnız başıma geçiriyor, ailemdekilerin bile yüzüne bakamaz olmuştum. Dedikodular benim kulağıma da geliyordu. Nurettin, bana gelmeden önce cinsel gücü artırıcı hap içtiğini anlatıyormuş herkese. Bu çok ağırıma gitti."

ÇIKIŞ YOLU BULAMADIM
"Öyle iddia edildiği gibi bir gönül ilişkimiz kesinlikle yoktu. Zaten sevgi olsa sonu böyle mi biterdi? Nurettin'den nefret ediyordum ama kurtulamıyordum. Adım çıkacak, aileme zarar verecek korkusuyla her geçen gün daha kötü günler geçiriyordum. Defalarca intiharı denedim, çok sayıda ilaç içtim ama ölmedim. Bir yandan çocuklarım ve kocamı düşünüyordum, bir yandan yaşadıklarımı... Çıkış yolu bulamadım."

KAYINPEDERİM SORDU
"Olaydan kısa süre önce kayınpederim bana dedikoduları sordu. Ağlayarak ‘yalan' dedim. Yaşadıklarımı anlatsam bana inanmayabilirdi. Ailem de, kocam da inanmayabilirdi ve işte o zaman mahvolurdum."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR