20 Mayıs 2018 Pazar

  • 4,490 TL
  • 5,287 TL
  • 186,41 TL
  • 102.410
ISPARTA 25°
ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

BU ACININ TARİFİ YOK

BU ACININ TARİFİ YOK

Nedir bu telaş?

CHP İl Başkanı Vedat Şenol'a tavsiyem; ilk önce kendi partisi içerisinde birlik beraberliği sağlayıp ondan sonra Isparta'daki birlik beraberliğe talip olmasıdır.

Isparta

12 Haziran genel seçimlerinde, adını ‘eski ülkücü’ koyarak kendilerine yeni bir sıfat dahi bulamayan ‘iflah olmaz Devlet Bahçeli düşmanları’nın ‘cahilce’ düşünceleri yüzünden Isparta’da ikinci parti olan; bugün Doğu ve Güney Doğu Anadolu bölgesine ‘özerklik’ vaat edecek kadar ileriye gidebilen, Mehmetçiklerimizin katili teröristlerle kucaklaşan BDP’lilerin dokunulmazlıklarının kaldırılmasına karşı çıkan CHP’nin ‘yeni’ İl Başkanı Vedat Şenol’un ‘bazı’ basın-yayın organlarında çıkan açıklamalarını okuyunca şaşırıyorum.

 

                ‘Milletin iradesi sandığa yansısın’, ‘bir yıl da iki seçim ardı ardına olmasın’ diye yerel seçimlerin 6 ay öne çekilmesine destek veren MHP’yi, ‘iktidarın kuyruğuna takılmakla’ itham ederek, seçimlerin öne alınmasına destek vermeyen CHP’nin ‘yeni’ İl Başkanı Vedat Şenol şimdi ‘seçimlerin öne alınmasını’ fırsat bilerek bazı açıklamalar yapıyor. Şenol, ‘bir’ gazeteye verdiği demeçte; “Biz yerel seçimlerin en iddialı partisiyiz. Partili arkadaşlarımız ile görüştük herkesin görüşünü alıyoruz ve almaya devam edeceğiz. Seçim sürecince merkez sağın da desteğini alıp kitlesel bir adayımız olacak” demiş.

 

İLK ÖNCE VEFALI OLUN!

 

                CHP, Isparta’da ‘miting’ bile yapamazken, koltuğunun altına sıkıştırdığı ‘video’ ile köy köy dolaşıp partisinin politikalarını anlatan ve onlarca yıl bıkmadan, usanmadan çalışan, partide 2 dönem milletvekilliği, genel merkez yöneticiliği yapan Sayın Mevlüt Coşkuner’e bile ‘vefa’ göstermeyip, “Onun açıklamaları partimizi bağlamaz” diyebilen bir İl Başkanı’nın söylediklerini ciddiye alacak değilim. Ama velakin; CHP ile ilgilenmediği için bu partiyle ilgili bilgi sahibi olmayan Isparta halkının da yanlış yönlendirilmesine göz yumacak da değilim.

 

                Kendi partisi içerisinde ‘birlik beraberlik’ sağlayamamış, ‘eski’ ve ‘yeni’ milletvekilleri birbirine girmiş, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda sadece 30 kişiyle çelenk koyabilmiş CHP İl Başkanı nasıl oluyor da Isparta’da birlik beraberliği sağlayacakmış?

 

CHP İL BAŞKANI İLK ÖNCE BUNA CEVAP VERMELİ!

 

                CHP’de, ‘terör örgütü üyeliğinden hapis yatanlar’ milletvekili adayı gösterilirken, terörist cenazelerine ‘şehit’ diyenler Genel Merkez de yöneticilik yapıyorlar. CHP Genel Başkanı Doğu ve Güney Doğu Anadolu Bölgesine ‘özerklik’ vaat ederken, teröristlerle kucaklaşan BDP’li milletvekillerinin dokunulmazlıklarının kaldırılmasına ‘karşı’ çıkıyor.

 

                Tunceli’nin Ovacık İlçesi Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Murat Uzun geçen gün şehit edildi. Uzun’u şehit eden teröristlerden bir tanesinin CHP Milletvekili Hüseyin Aygün’ü kaçıran gruptan olduğu ortaya çıktı. Milletvekili Aygün serbest bırakıldıktan sonra, bugün Cumhuriyet Başsavcısını şehit eden o teröristler için, o gün, “genç arkadaşlar” demişti. Aynı Hüseyin Aygün, Uzun şehit edildikten sonra ‘şahsi’ twitter hesabına, “Ve nihayet bugün Ovacık Savcısı Murat Uzun başından vuruldu. Ağır olan genç savcıya şifa diliyorum” yazmış.

 

             ‘Çok’ Sayın CHP İl Başkanı Vedat Şenol şimdi size soruyorum;

            BİR: Partinizin, Uzun’u şehit eden teröristlerden ‘genç arkadaşlar’ diye bahseden milletvekili tarafından twitter hesabına yazılan bu “ve nihayet” sözü ne anlama gelmektedir?

 

          CHP İl Başkanı Vedat Şenol’a tavsiyem; ilk önce kendi partisi içerisinde birlik beraberliği sağlayıp ondan sonra Isparta’daki birlik beraberliğe talip olmasıdır. En önemlisi de Sayın Şenol az önce sorduğum soruya cevap vermeden bir daha Isparta Belediyesi’nin adını ağzına almasın. Çünkü, Isparta Belediyesi CHP zihniyetine teslim edilemeyecek kadar önemli bir yerdir.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR