21 Mart 2018 Çarşamba

  • 3,932 TL
  • 4,820 TL
  • 165,54 TL
  • 116.432
ISPARTA 12°
ALACAK VERECEK DAVASI KANLI BİTTİ

ALACAK VERECEK DAVASI KANLI BİTTİ

ISPARTA’DA VAHŞET! HAYVANLARI ZEHİRLEDİLER

ISPARTA’DA VAHŞET! HAYVANLARI ZEHİRLEDİLER

ISPARTALI DALGIÇ BALIK ÇİFTLİĞİNDE ÖLDÜ

ISPARTALI DALGIÇ BALIK ÇİFTLİĞİNDE ÖLDÜ

AĞIRLAŞTIRILMIŞ MÜEBBET!

AĞIRLAŞTIRILMIŞ MÜEBBET!

NECLA SAĞLAM CİNAYETİNDE İKİNCİ GÖZALTI

NECLA SAĞLAM CİNAYETİNDE İKİNCİ GÖZALTI

Isparta

Zonguldak'ta, Türkiye Taşkömürü Kurumu'nda (TTK) memur olan23 yaşındaki, Ispartalı Necla Sağlam'ın evde boğazı kesilerek öldürülmesiyleilgili 2 kişi gözaltına alındı. Meşrutiyet Mahallesi'ndeki apartman dairesindebaşına poşet geçirilip boğazı kesilerek öldürülen Necla Sağlam cinayetiyleilgili Cumhuriyet Savcısının yürüttüğü soruşturma kapsamında 34 yaşındaki TolgaK., ve ağabeyi 36 yaşındaki T.K. gözaltına alındı. İl Emniyet Müdürü Osman Ak,gazetecilere yaptığı açıklamada, olayla ilgili soruşturmanın devam ettiğinibelirterek, "İdari tahkikat devam ediyor. Zanlının evinde arama yapılıyor.Müge Anlı'nın gelmesine gerek kalmadı." dedi. İl Emniyet Müdürlüğü AsayişŞubesi’ne götürülen 2 şüpheliden 34 yaşındaki Tolga K., Atatürk DevletHastanesi Ek Bina’ya getirilerek sağlık kontrolünden geçirildi.

 

BIÇAK ÜZERİNDEKİ DELİLLER ÜZERİNE TOLGA K., GÖZALTINA ALINDI

 

Cinayetle ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Zonguldak’adavet edilen 6 kişilik ekip, yaptıkları çalışmanın ardından cinayettekullanılan bıçağın üzerindeki parmak izleri kriminale gönderildiği ve gelensonuç üzerine Tolga K.,’nın gözaltına alındığı öğrenildi. Zonguldak Asayiş ŞubeMüdürlüğü bünyesinde kurulan özel ekip de olayla ilgisi olabilecek kişilerüzerinde incelemelerde bulundu.

 

NECLA SAĞLAM’IN BALKONUNU TAMİRE GİTTİĞİ İDDİA EDİLDİ

 

Zonguldak Merkez’de bir ticari taksi şoförü olduğu ve ek işolarak boyacılık yaptığı öğrenilen Tolga K., iddiaya göre Necla Sağlam’ın evinesu akan balkonu tamir etmek amacıyla gitti. Necla Sağlam’ın Tolga K., ile dahaönceden tanışmadığı, komşusu aracılığıyla balkonun tamiri için evine çağırdığıiddia edildi. Cinayetten 3 gün önce eve giden ve balkonun tamiri için gerekliolan malzemelerin neler olduğuna bakan Tolga K., iddiaya göre cinayet günü suakan balkonu silikonla tamir etmek için yeniden Necla Sağlam’ın evine gitti.Tolga K., bilinmeyen bir nedenle Necla Sağlam’ın önce kafasına poşet geçirdi veboğdu, ardından da boğazını keserek öldürdü. Zonguldak İl Emniyet MüdürlüğüEkipleri’nin ardından cinayetle ilgili kesin delil ve bulgulara ulaşıldığıöğrenilirken, Tolga K.,’nın ağabeyi 36 yaşındaki T.K.’da gözaltına alındı.Polisin cinayetle ilgili sorgusu devam ediyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

bir

18 Mart 2016 Cuma 22:59

vay ş.......

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR