18 Aralık 2018 Salı

  • 5,349 TL
  • 6,088 TL
  • 214,77 TL
  • 90.571
ISPARTA
KORKUNÇ KAZA ÖLÜ VE YARALILAR VAR

KORKUNÇ KAZA ÖLÜ VE YARALILAR VAR

ISPARTA'DA KAÇAK İÇKİ OPERASYONU

ISPARTA'DA KAÇAK İÇKİ OPERASYONU

ISPARTA'NIN ACI KAYBI

ISPARTA'NIN ACI KAYBI

İNTİHAR EDEREK YAŞAMIN SON VERDİ

İNTİHAR EDEREK YAŞAMIN SON VERDİ

NAZMİ TOKER ÖĞRENCİLERİNDEN ÇANAKKALE RUHU

Nazmi Toker Ortaokulu öğrencileri oluşturdukları tiyatro grubu ile Çanakkale ruhunu sahneye taşıyor.

Isparta

Okulun konferans salonunda sergilenen oyunun konukları ise Isparta Özel Eğitim İlkokulu, Ortaokulu ve Meslek Eğitim Merkezi öğrencileri oldu.

Nazmi Toker Ortaokulu öğrencileri Çanakkale Ruhu’nu sahneye taşıyor. Geçen sene Çanakkale Şehitlerini Anma Haftası için hazırladıkları oyunu yeniden sahnelemeye başlayan öğrenciler, her hafta farklı okullardan öğrencileri Nazmi Toker Ortaokulu’nda ağırlayarak oyunu sahneliyor.

Nazmi Toker Ortaokulu’nun konuğu Isparta Özel Eğitim İlkokulu, Ortaokulu ve Meslek Eğitim Merkezi öğrencileri oldu. Vatan sevgisi, bayrak sevgisi ve milli duyguları anlatan oyunda Nazmi Toker Ortaokulu öğrencileri profesyonel tiyatroculara adeta taş çıkarttı.

Oyunu izleyen Isparta Özel Eğitim İlkokulu, Ortaokulu ve Meslek Eğitim Merkezi öğrencileri zaman zaman duygusal anların da yaşandığı oyunu oldukça beğendi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Nazmi Toker 8B öğrencisi

23 Şubat 2018 Cuma 16:44

Oyun çok güzel olduğunu umuyorum. İzleyenlerin duygusal anlar yaşadığını bizzat kendim gördüm . (Bu arada ben öğretmen rolündeki çocuk )

Öğretmen

13 Ocak 2018 Cumartesi 17:38

NAZMİ TOKER Vatan, Millet, Bayrak,birlik ve beraberlik ruhunu yaşatan tiyatrosuyla Takdiri hak ediyor. Emeği geçen başta öğrenciler, idareciler ve öğretmenlere sonsuz teşekkürler. Yaşasın ÇANAKKALE RUHU

Nazmi Toker

12 Ocak 2018 Cuma 13:54

Muhtesem bir gösteriydi.Emegi gecen tum arkadaş ve ögrencilerimize teşekkür ederim.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR