22 Mayıs 2019 Çarşamba

  • 6,097 TL
  • 6,810 TL
  • 249,93 TL
  • 84.118
ISPARTA
CAMİDEN PARALARI BÖYLE ÇALDI

CAMİDEN PARALARI BÖYLE ÇALDI

CAMİDEKİ KASADAN PARA ÇALAN HIRSIZ TUTUKLANDI

CAMİDEKİ KASADAN PARA ÇALAN HIRSIZ TUTUKLANDI

MİLYONLARCA ÖĞRENCİYİ İLGİLENDİREN AÇIKLAMA

MİLYONLARCA ÖĞRENCİYİ İLGİLENDİREN AÇIKLAMA

İLK KADIN YARDIMCI GÖREVİNE BAŞLADI

İLK KADIN YARDIMCI GÖREVİNE BAŞLADI

NAİL BAYRAM'DAN ITSO'YA SERT TEPKİ

NAİL BAYRAM'DAN ITSO'YA SERT TEPKİ

Isparta

ITSO’dan Başdeğirmen’e destek açıklaması

Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Vekili Mustafa Tutar, yerel seçimlerde AK Parti’den Belediye Başkan  Adayı olan Şükrü Başdeğirmen’e ITSO adına destek mesajı yayınladı. ITSO Başkanı Vekili Tutar’ın açıklaması şöyle: Sayın Başdeğirmen’in 18 yıldır odamıza verdiği başarılı hizmetler, gerçekleştirdiği vizyoner projelerin daha fazlasını Isparta Belediye Başkanlığı görevinde de  gerçekleştireceğinden hiç şüphemiz yoktur.  Sayın Başkanımız Şükrü Başdeğirmen’i çıktığı bu yolda destekliyor, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a Isparta Ticaret ve Sanayi Odası camiasından çıkmış, ekonomik ve ticari hayat başta olmak üzere ömrünü Isparta’ya hizmet etmiş değerli bir insanı AK Parti’nin belediye başkan adaylığına layık gördüğü için şükranlarımızı sunarız” dedi.

MHP İL BAŞKANI BAYRAM'DAN TEPKİ

MHP İl Başkanı Nail Bayram, bu ne saçma bir açıklamadır dedi. ITSO'nun her hangi bir adaya açık olarak destek verebilecek bir yer olmadığını söyleyen Bayram; "Zaten en son seçimde kaç ITSO üyesi katıldı ki? Orası ticaret merkezidir, siyaset değil. Kimsenin de arka bahçesi değildir dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

ahmet

08 Aralık 2018 Cumartesi 00:07

İsa başkana da Akif başkana da o koltuğu sayın bahçeli verdi nail başkana da gürsan başkana da koltuğu sayın bahçeli verdi. Siz siyasi oyunsuz geldiniz de onlar mı siyasi oyunla geldi ?

ahmet

08 Aralık 2018 Cumartesi 00:05

ıspartalı isimli yorumcu senin yeni yetme ekibin ankaradaki genç kelden aldıkları destekle ukela ukela emir gelsin onu koltuktan ederiz bunu koltuktan ederiz diye ortada gezmiyorlar mıydı? o zaman kim kimi koltuğundan etmeye uğraşıyordu sen koltuğundan olunca mı sıkıntı oldu ?

serdar

07 Aralık 2018 Cuma 22:10

akp aday çıkartmasaydı veya turşucuyu çıkartsaydı diyemi beklediniz siz anca akpnin baston değneği olursunuz işte böyle adamı cıccbıldak bırakıverirler

ITSO üyesi

07 Aralık 2018 Cuma 21:09

2- siyasi görüşe sahip yöneticileri zan altında bırakır. 150 yıllık geçmişi olan bir odaya böyle bir açıklama yakışmamıştır. Ve maalesef tarih artık sizi bu hatanızla anacaktır. Üyesi olduğum ticaret ve sanayi odası yönetimini ve meclisini bu açıklamadan dolayı kınıyorum. Sitemim özellikle bugün oda içinde görev alan farklı siyasi görüşte olan meclis üyelerinedir. Esas kabahat Ticaret odası yönetimi siyasetin güdümüne girerken sesini çıkaramayan meclisinedir.

Ak partili oda üyesi

07 Aralık 2018 Cuma 19:38

Mustafa Tutar istifa etmeli! Benim oda aidatım ile orada siyaset yalakalık menfaat perestlik yapamazsın! Ben Ak partili bir oda üyesiyim, fakat bu yalakalığa, menfaat perestliğe karşıyım. oda amacı neyse onu yapsınlar yoksa istifa etsinler!

gariban

07 Aralık 2018 Cuma 15:30

Hadi sen işine bak, chp zihniyetli şahıs.

Ispartalı

07 Aralık 2018 Cuma 10:35

Sevgili Nail Başkanım, Bazı Siyasi Oyunlar ile oturduğunuz koltukta, siz bari o oyunlara maruz kalmayın. Siz ve sizin tayfa, İsa başkanı, Akif başkanı koltuğundan ederken, insanlar dava adamı gibi sessiz sedasız çektiler gittiler. Şimdi bakıyorum da Kumpanyaya döndü orası. Size yakışmıyor. Metni lütfen güzel okuyun. Anlayın sonra yorum yapın. YZG Miadı dolmuştur artık. Seçim Sonucunda elbet bu yaptıklarınızı göstereceksiniz. Biz bunları yaptık ama KAYBETTİK ! diye. Haklısınız. Saygı duyuyorum...

mehmet

07 Aralık 2018 Cuma 10:01

Varan 1 tuttun mu

adill

07 Aralık 2018 Cuma 09:33

hangi cennetten geldikbu cehennemeacılar hep bendedertler hep bendebaltalar durmadıindi göğsümebak bu devrilenhayat ağacı benimbirgün beni unuther yalan gibiadımı sokaktatükür kan gibioysa yaşadıkçabir çıban gibiiçinde sızlayano sancı benim HER ŞEY BOŞŞŞŞŞŞŞŞ KENDİNİZE VAKİT AYIRIN ARKADAŞLAR. HAA BİRDE BİRBİRİNİZİ KIRMAYIN . UĞRUNA BİRBİRİNİZİ KIRDIKLARINIZ CAN CİĞER DOLA KUZU SARMASI..

Ali

07 Aralık 2018 Cuma 08:44

Ispartada ne ticareti ne sanayisi var da oda kurdunuz

Oda uyesi

07 Aralık 2018 Cuma 08:22

Okumayan toplum olduk. Tv izlemekten okumaya firsat bulamaz olduk dimi. Simdi o destek yazisini bir kez daha okuyun bakalım. Tam olarak ne yaziyor. Ticaret odasi 3 5 kişinin karalama yapacagı bir kurum degildir. Heleki siz uyelerin verdigi aidatlari yemek icin kurulmuş bir kurum hiç degildir. Okuyun okuyun ama dogru anlayın. Bomba 32 bu sözum sizede. Isteginize gore degil her yorumu yayınlayın

Ah koltuk ah

07 Aralık 2018 Cuma 07:50

Sen kimsin sıfatın ne senin koltuğa vekaleten oturunca kendini bey mi sandın. 15 temmuzda görmediğimiz bilmediğimiz tipler birden memleket sevdasıyla demeç verir oldular.

Raht

07 Aralık 2018 Cuma 02:45

ITSO Ne Sisyaseti? Gariban'nı Sömürme ve Gariban'dan alıp Zengin'e verme Siyaset'i mi? Cavur Dediyiniz Ülkeler'de Askari Üçret Millet Vekilli'nin Maaşının 3'Katını geçmiyor. Gelelim bizin Süzlüman Ülkeye Sadeçe Millet Vekilleri'nin Bayram'da Aldıkları İkramiyeyi! Askari Ücret'li 1'yıl'da Alamıyor. ITSO, Boylemi Siyaset? Zaten Siyaset Necaset necast'i Pisiyini Suyuyla Sabun İl Arınır faka Siyasetin Pisliğini, Ebediyen! Cehennem de kalark Arındımaz. Çükü Saymakla Bitmeyeçek kadar Çok Vebali var.

Destekliyoruz derken?

07 Aralık 2018 Cuma 00:47

Daha Yusuf Ziya Günaydına yaşlı diyen andavallar, sanki sizin şükrü 25/45 yaş arasında! Adam 2011 de hanımı 50 yaşındaki Şükrüyü Üniversite sınavına kaydettirmiş, o yaştan sonra günde gidiş geliş 600km yol yaparak üniversite okumuş! Bunlar ancak kendilerini geliştirmek ve kalkındırmak için gelirler bu makam mevkilere! Ayrıca şu an Itso'nun başkanlığına vekalet eden şahıs haklı, aman Itso'nun başına dönmesin diye yapmış bu açıklamayı! Artık bir kurtuldukmu diyor bilemiyorum?

YÜKSEK MİMARA

07 Aralık 2018 Cuma 00:27

zengini fakir eden hayırsız evladıfakiri fakir eden kuru inadıister iktidar adayını seçelimister muhalefet adayınıiktidar 4 yıl devam edecekhiç avanta para girmedenbelediyenin topladığı su emlak vs. parasıylaıspartayı köhne bir yere çevirdikyakın çevre illerdeki (denizli antalya konya ) uyanık seçmen iktidarın adayını seçerekdünyanın avanta yatırımını kaptı

ÜLKÜCÜ

06 Aralık 2018 Perşembe 22:27

İL İLÇE KADINKOLLARI VE ÜLKÜ OÇAKLARINI FES EDİP SİYASİ MANEVRA YAPAN YZĞ AYAGINA DOLANDI BU SEÇİMLER.... SAYIN NAİL BEY SENDE LÜTFEN KENDİNE DİKKAT ET YAKINDA SENİ VE TEŞKİLATINI FES ETTİRMESİN YZĞ... UNUTMAYALIM ATAMAYLA GELENLER ATAMAYLA GİTTİLER SİZDE ATAMAYLA GELDİNİZ

Aga atarlı

06 Aralık 2018 Perşembe 22:19

Zoruna mı gitti gardaş diye bir türkü olmalı şuralarda :)

Kerim

06 Aralık 2018 Perşembe 22:16

Itso sizin çiftliğiniz mş lan mustuk o ıtsoyu başınıza geçiririz haddini bil istifa et sen kimsin benim firmam yada benşm için ona buna destek açıklaması yapıyorsun

Ak Partili Seçmen2

06 Aralık 2018 Perşembe 22:07

Madem, ITSO, bu birkaç adamın şahsi çıkar merkezi olmuş, ve Şükrü Abi seçilirse, bu adamlar köşe başlarını kapacak, Yusuf Ziya Günaydın'la devam etsin daha iyi". Mustafa Bey ve saz ekibi, lafım size, bu açıklama, Şükrü Bey'den en az 5 puan ****ürdü, haberiniz ola. Yarın MHP li ve CHP li İşadamları odaya gelip bunun hesabını sorsa, hanginizi cevabını verebileceksiniz? Yazık ettiniz Isparta ticaretine, dostluğa, barışa, yazık.

Ak Partili Seçmen1

06 Aralık 2018 Perşembe 22:05

Ne yani şimdi, Ak Parti İl yöneticisi de olan Mustafa Tutar, Şükrü Bey'e destek mesajı yayınladı diye, Yönetim kurulundaki şakşakçılar Şükrü Bey'i yere göğe sığdıramıyor diye, Isparta halkı da kayıtsız şartsız oy verecek mi sanıyorsunuz? İşte burada yanıldınız beyler, ben Ak Parti seçmeniyim ve bugün, bu talihsiz açıklamanın yankılarını, yanında 60 kişi çalıştıran işadamı ile okuduk, yorumu aynen aktarıyorum, "ben Şükrü Abiye oy verecektim, ama bu açıklama da neyin nesi?"

Hesaplı bu işler

06 Aralık 2018 Perşembe 21:39

Zaten Mustafa TUTAR’ın o makama vekillik etmesi yanlış. Bildiğim kadarıyla kendisi ak parti il yönetim kurulu üyesi. Haaaa onu bilerek Başkan yardımcısı yaptılarsa ve şimdide şükrü beyin yerine vekalet ettiriyorlarsa e olacağı bu. Nasıl daha farklı bir açıklama beklenirdiki?

YALNIZ KURT

06 Aralık 2018 Perşembe 21:03

TİC ÜYESİ OLARAK YORUM YOK................

Nakliyeci

06 Aralık 2018 Perşembe 20:22

Ben bir ıtso üyesiyim.Size ıtsoyu yönetin diye oy verdim.Yerel seçimdeki demokratik hakkıma ipotek koy diye değil.HADDİNİZİ BİLİN.

Bayram

06 Aralık 2018 Perşembe 18:59

Nail’cim hayırdır yaaa bu kadar neden tepki gösteriyorsunuz ki ! Paçalar mı tutuştu noldu ! YZG artık ömrünü tamamlamıştır bence yetiversib artık ,

nusret

06 Aralık 2018 Perşembe 18:49

oarsı siyaset merkezi değil aga babanında mekanı değil ya tut tutmazsan tutkalla tutururlar seviyeni yerini koru agırlığını billll

ali bey

06 Aralık 2018 Perşembe 18:47

ticaret odası sizin babanın mekanı veya siyaset oariinin merkezi değidlir siyaset yapacaksan cık meydana gorsun millet sadece makanın gerekliliği yap hangi parti olursa olsun ticaret odası bu tarz acıklama yapamz kendi adına ne halt yersen ye oraya uye olarak bu olaya tasnif etmiyorum

31 mart

06 Aralık 2018 Perşembe 18:46

Yusuf başkanı övseydi ve destek verseydi aynı tepkiyi verebilecekmiydin?

İş insanı

06 Aralık 2018 Perşembe 18:35

Bir CHP seçmeni olarak ıtso yu ve yönetimini istifaya davet ediyorum onurları varsa istifa etsinler.

Rantçı tutar

06 Aralık 2018 Perşembe 18:32

Bu ıtso kimlere kaldı allah akıl versin yalakalık diz boyu rantcılar

Ayıp olmuş

06 Aralık 2018 Perşembe 18:29

Bir odayı heleki bu ticaret odasıysa kimse bunu siyasete malzeme edemez çok yazık başkan haklı

Mustafa tutarsız

06 Aralık 2018 Perşembe 18:27

Ayıptır günahtır ne hakla ıtso seçim de taraf olur kimsin sen Mustafa tutarsız!!! Benim paramla aday oldunuz şimdide üye paralarıyla taraf olundu öylemi yazıklar olsun tutarsız istifa edin yazık bu memlekete

ŞAMİL BASAYEV

06 Aralık 2018 Perşembe 18:20

ITSO TARAFSIZ OLMALI... ATATÜRK BİLE DİNLE DİYANETİ AYIRMIŞ, TARAF TUTMAK TA NE?

Mazlum

06 Aralık 2018 Perşembe 18:14

Zulüm ile Abad olunmaz Elbette bu ülkede mahkeme kararlarının üstünde bir karar olamaz mahkeme kararlarını hiçe Sayan ısparta ya başkanlık yapamaz ne yazık ki mevcut Belediye Başkanı ve yardımcıları mahkeme kararlarına rağmen personeline Mobbing uygulayarak görevini yaptırmıyor ve maaş ve sosyal haklarını eksik ödemek suretiyle zulm etmektedir mart 2019 sonunda bu zulümler bitecek inşallah bu gülmenin sebebi ise personelin AK Parti zamanında naklen belediyeye gelmesidir

Davrazlı

06 Aralık 2018 Perşembe 17:30

Nailciğim GÜNAYDIIIIN nerede kimlerle beraberdin şimdi ne oldu

Zafer baskan

06 Aralık 2018 Perşembe 17:30

Korkunun ecele faydasi yoktur sayin baskan bayram bey futbolcular bile teknik heyetleri sahaya cikarken tebrik ediyirlar ama siz onlar kadar olamadiniz sizinde sayin sukru beyi tebrik edebirdiniz ama siz kaybetme korkusu icinize isledi dimi

Sparta32

06 Aralık 2018 Perşembe 17:26

Belediyenin çocuk parkına kafe yapılmasına kimler izin verdi ? İmarcılar nerede ?

Ispartalı

06 Aralık 2018 Perşembe 17:24

Orası kimsenin arka bahçesi değil... belediyede kimsenin babasının bağı değil tümmüzümleri kendi toplasın ! Yenilen üzümler yeter ! Gümbür gümbür geliyor. Belediyenin son icraatınıda gördüm az önce. Gökkubbeye otopark diye yapılan yeri kim ne hakla kime sordu kiraya verdide yola sıfır otopark katına market açılıyor ?Batandaş kendi malına bişey yapmak isterken sorun çıkaran belediye buna nasıl göz yumuyor??

BAŞDEĞİRMEN BAŞKAN

06 Aralık 2018 Perşembe 17:02

Ya Arkadaş... Etmeyin Eylemeyin. Sayın Yusuf Ziya Günaydın artık yaşlanmıştır. Tepkileri, Konuşmaları yavaşlamıştır. Bu kadar inatçı olmanızın bir faydası yok. Ateş düştüğü yeri yakıyor işte. Hem Nail başkan, ITSO Seçimlerine tek liste gidildi. sizde çıkarsaydınız bir liste de görseydik... Sonra o bu... Bırakın bu işleri

YENİ UMUDA DOĞRU

06 Aralık 2018 Perşembe 16:54

aha MHP nin içine ateş düştü kaybedeceklerini anladılar bak ne kadar güzel açıklıyorsunuz sayın bayram şükrü beyin karşısında kazana bilecek bir aday olmadığı için kimse adaylığını koymadı siz kalkmışsınız kaç üye katıldı seçime diyorsunuz yüzdü katılsa onda katılsa sonuç değişmeyecek sonuç ITSO BAŞKANI Bence size düşen medeni bir şekilde Hayırlı olsun demek düşerdi şu ana kadar yaptığı başkanlığındanda şikayet edeni duymadım.çalıştığı her yere huzur getiren biri Isparta içinde hayırlı olcak

Serkan söğütcü

06 Aralık 2018 Perşembe 16:50

En büyük Başkan YUSUF ZİYA GÜNAYDIN AK PARTİDEN BALABANI DA GÖRDÜK

Tarafsiz.

06 Aralık 2018 Perşembe 16:45

Sayın Bayram çok dogru ve yerinde bir tepki göstermişsiniz. Oda ya kayitli tüm üyeler adina siyasi bir aciklama yapamaz.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR