26 Eylül 2018 Çarşamba

  • 6,166 TL
  • 7,261 TL
  • 239,71 TL
  • 99.292
ISPARTA 21°
BU BİRLİK BERABERLİK BİZİ HER YERE GÖTÜRÜR

BU BİRLİK BERABERLİK BİZİ HER YERE GÖTÜRÜR

162 BİN KİŞİYE AF GELİYOR

162 BİN KİŞİYE AF GELİYOR

DEMİRKÖPRÜ’DE FECİ KAZA 9 YARALI

DEMİRKÖPRÜ’DE FECİ KAZA 9 YARALI

IYAŞ'IN ÇEKİLİŞİ YAPILDI İŞTE TALİHLİLER

IYAŞ'IN ÇEKİLİŞİ YAPILDI İŞTE TALİHLİLER

MUSTAFA BEBEĞİN HAYATI SİZİN KANINIZDA OLABİLİR

MUSTAFA BEBEĞİN HAYATI SİZİN KANINIZDA OLABİLİR

Isparta

 Isparta'da yaşayan Yaşar ve Gökhan Gökdoğan çiftinin 4,5 aylık bebekleri Mustafa Seyfi’nin acilen ilik nakli olması gerekiyor. Uygun ilik bulunmadığı takdirde bebeğin hayatı tehlikeye girecek. Mustafa Seyfi Gökdoğan henüz 4,5 buçuk aylık bir bebek. Kronik Granülomatöz hastası. Yani hücre yetmezliği mevcut. Bebeğin iyileşmesi için ise acilen ilik nakli olması gerekiyor. Bunun için ise günlerdir uygun donör aranıyor. Bebeğin gözü yaşlı annesi Yaşar Gökdoğan: ‘Bebeğimin kötü bir rahatsızlığa yakalandı. Yavrumun hayatı için ne olur kan verilsin ve uygun donör bulunsun’ dedi. Hastane hastane dolaşan ve bebeklerine şifa arayan aile, yetkililerden seslerini duymalarını istedi. Gözyaşları içinde yaşadıklarını anlatan anne, aynı durumu yaşayan ailelerin kendilerine ulaşmalarını bekliyor. Gözü yaşlı anne, sağlık durumu uygun olan tüm herkesin Isparta Kızılay Kan Merkezine başvurmalarını istiyor. Gözü yaşlı anne Yaşar Gökdoğan, "Başka hiçbir isteğim yok. Daha küçücük bir bebek o. Daha dört buçuk aylık. Sayın Valimizden, Milletvekillerimizden, Belediye Başkanımızdan ve tüm halkımızdan yardım istiyorum. Ne olur bizlere yardımcı olun uygun ilik bulunmazsa bebeğimin hayatı tehlikeye girecek. Kimseden maddi bir beklentim yok. Geç kalmak istemiyorum. Zaman çok hızlı geçiyor. Tedavisini bir an önce yaptırıp şifa bulmasını istiyorum. Yavrumun sürekli canı yanıyor. Çocuğum Konya’da tedavi görüyor. Donör olmak için kan vermek isteyenler lütfen Isparta Kızılay’a başvursunlar. Kan grubu sorun değil. ’ dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

can salur

06 Ekim 2017 Cuma 10:05

Allahım acil şifalar versin inş. tez zamanda ayağa kalksın. dualarım sizlerle.

Bağışçı

05 Ekim 2017 Perşembe 18:18

Kızılaya gidip kök hücre bağışçısı olmak istiyorum diyip 3 tüp kan vermeniz yeterli olacak. Eğer olur da milyonda bir ihtimal ilik bekleyen bir hastayla uyuşursanız çok basit bir şekilde aynı kan bağışı yapar gibi iki kolunuz kullanılarak tamamlanabilen ve hiçbir zararı olmayan işlem... Bu gün sağlıklıyız ama birgün hepimizin başına gelebilecek bir durum lütfen duyarlı olalım.

hüseyin

05 Ekim 2017 Perşembe 17:59

allah şifa versin Ben kızılaya sürekli olarak kan bağışında bulunuyorum ayrıca gönüllü kök hücre için bağışcı olmustum daha gecen hafta kan verdim benim kan uyuyorsa tekrar verebilirim

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR