23 Mart 2018 Cuma

  • 3,966 TL
  • 4,893 TL
  • 167,99 TL
  • 117.110
ISPARTA 10°
AK PARTİ İKTİDARININ ISPARTA'YA YAPTIĞI HİZMETLERİ ANLATTI

AK PARTİ İKTİDARININ ISPARTA'YA YAPTIĞI HİZMETLERİ ANLATTI

ISPARTA'DAKİ O KAZADA 2 KİŞİ YAŞAMINI YİTİRDİ

ISPARTA'DAKİ O KAZADA 2 KİŞİ YAŞAMINI YİTİRDİ

ISPARTA’YA YAPILAN YATIRIMLAR

ISPARTA’YA YAPILAN YATIRIMLAR

 DOĞURDUĞU BEBEĞİNİ ÇÖP KONTEYNERİNE ATTI İDDİASI

DOĞURDUĞU BEBEĞİNİ ÇÖP KONTEYNERİNE ATTI İDDİASI

MİT TIRLARINI DURDURAN DÖNEMİN MÜDÜRÜNE PLAKET!

ISPARTA’da düzenlenen FETÖ-PDY operasyonu kapsamında hakkında arama kararı çıkartılan ve halen daha yakalanamayan SDÜ’de dönemin Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Numan Tamer’in örgüt için neler yaptığı tek tek ortaya çıkıyor.

Isparta

MİT TIR’LARINI DURDURAN POLİS MÜDÜRÜNÜ PLAKETLE UĞURLADI

Mehmet Numan Tamer ile daha sonra Adana’da MİT TIR’larına operasyon düzenleyen, dönemin Isparta Emniyet Müdürü Ahmet Zeki Gürkan arasından da su sızmadığı ortaya çıktı. Tamer’in birlikte görev yaptıkları dönemde çoksık görüştükleri Gürkan’ı tayini çıktığında plaketle uğurladığı belirlendi.

EMNİYET MÜDÜRÜNDEN VEDA ZİYARETİ

Isparta İl Emniyet Müdürlüğü görevinden Adana İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Ahmet Zeki Gürkan, Süleyman Demirel Üniversitesine veda ziyaretinde bulundu.

Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Numan Tamer, Prof. Dr. İskender Akkurt ile Prof. Dr. Hüseyin Akyıldız, Emniyet Müdürü Gürkan’ın görev süresi boyunca SDÜ ile ilişkileri ve birlikte yürütülen projelerden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler.

Karşılıklı iyi niyet dileklerin dile getirildiği veda ziyaretinde Prof. Dr. Numan Tamer, Emniyet Müdürü Ahmet Zeki Gürkan’ın ilimizde başarılı ve değerli hizmetler verdiğini belirterek Gürkan’a yeni görevinde başarılar diledi ve ziyaretin anısına üniversitemiz ürünlerinden oluşan hediyeler takdim etti.

KAYNAK : SABAH

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Kenan BAŞOK

27 Mart 2016 Pazar 21:51

Ispartanın adını lekeleyen parelel ,Ispartayı terk edin,sizi görmek dahi istemiyoruz.Adi parelel,hala pislik işlere devam eden parelel.

seninki

27 Mart 2016 Pazar 17:15

DAHA O EMNİYET MÜDÜRÜNÜN YAPTIGI KUMPASLAR ISPARTADA Kİ YAPTIGI OPERASYON DAN ADANADAKİ İŞLERİNDEN BİLHASSA BELEDİYE OPERASYONU VE MİT TIRLARIDAN YAPTIGI EYLEMLERDEN HESAP VERECEK ALLAH BÜYÜKTÜR

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR