24 Ocak 2018 Çarşamba

  • 3,769 TL
  • 4,639 TL
  • 162,07 TL
  • 118.400
ISPARTA -2°
FETÖ'DAN 1'İ ESKİ KOMİSER OLMAK ÜZERE 3 KİŞİ TUTUKLANDI

FETÖ'DAN 1'İ ESKİ KOMİSER OLMAK ÜZERE 3 KİŞİ TUTUKLANDI

ISPARTA İÇİN REKOR HEDEF TAM 420 KM

ISPARTA İÇİN REKOR HEDEF TAM 420 KM

CİNNET GEÇİREN ANNE KIZINI BIÇAKLADI

CİNNET GEÇİREN ANNE KIZINI BIÇAKLADI

5 DAKİKADA OLANLAR OLDU KORKU DOLU ANLAR

5 DAKİKADA OLANLAR OLDU KORKU DOLU ANLAR

Milletvekili Özel, İftarda ev ev geziyor

İşte halkın vekili. Dün akşamda Kavas ailesinin iftar sofrasına konuk oldu.

Isparta
 
 

 

AK Parti Kadın Kolları teşkilatının hergün bir ailede iftar açma proğramına, önceki gün akşam AK Parti Milletvekili Recep Özel’de katıldı. Milletvekili Özel, Emre Mahallesi'nde ikamet eden Adem Kavas’ın evine misafir oldu.

 

AK Parti Kadın kolları Başkanı Gülsüm Tunçbilek’in başkanlığında organize edilen proğrama AK Parti İl yönetim kurulu üyesi Kamil İnci, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Ömer Parlak katıldı.

Milletvekili Recep Özel ve beraberindeki katılımcılar Kavas ailesini ziyarette bulunarak, onlarla birlikte yer sofrasında iftar yaptı.

Topluma örnek olabilmek adına fakir ailelerin iftar sofralarına katıldıklarını ifade eden Milletvekili Özel, Ramazan'ı hakkı ile idrak edebilmek için mutlaka fakir ailelerle birlikte iftar yapmanın önemine işaret etti.
         Özel şöyle konuştu: "Bizler, mübarek Ramazan ayını idrak ettiğimiz bu günlerde istedik ki çat kapı hemşerilerimizle beraber iftar açalım. Burada kadın kolları başkanımız, yönetimdeki arkadaşlarımızla birlikte bugün Adem Kavas kardeşimizin evinde misafiri olduk. Bizlere evlerini açtılar gönüllerini açtılar. Kadın kolları başkanımız ve yönetimdeki arkadaşlarımızla beraber bu çat kapı ziyaretlerimiz devam edecek. Biz Ramazanı hakkı ile idrak edebilmek ve bu manada topluma örnek olabilmek adına bu gün bu evimizdeyiz. İnşallah onlarla beraber iftarımızı yapacağız. " dedi.
        Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Tunçbilek ise Ramazan ayında da kimsesizlerin kimi olmaya gayret gösterdiklerini belirterek şunları söyledi: "Biz istiyoruz ki kimsesizlerin kimi olalım. Sayın başbakanımızın da bizlerden beklediği arzu ettiği çalışmalar bu yönde. Akşamları ise bir fakir aile ile daha doğrusu onların sevincine ortak olmak adına sofralarını da paylaşalım istedik.’dedi.

 

 

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR