20 Nisan 2019 Cumartesi

  • 5,810 TL
  • 6,542 TL
  • 237,83 TL
  • 96.861
ISPARTA
1 AYDA 20 BİN KİŞİ ZİYARET ETTİ

1 AYDA 20 BİN KİŞİ ZİYARET ETTİ

ISPARTA'DA UYUŞTURUCU OPERASYONU

ISPARTA'DA UYUŞTURUCU OPERASYONU

KAFELER CADDESİNDE ŞOK EDEN OLAY

KAFELER CADDESİNDE ŞOK EDEN OLAY

ISPARTA'DA BİR İLK TAM 100 MİLYON TL

ISPARTA'DA BİR İLK TAM 100 MİLYON TL

MİLLETVEKİLİ CESUR YARIN MİLLETE NE DİYECEKSİNİZ?

MİLLETVEKİLİ CESUR YARIN MİLLETE NE DİYECEKSİNİZ?

Isparta

Türkiye Büyük Millet Meclisinde partisi adına söz alarak konuşan İyi Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, mecliste muhalefetin verdiği önergelere mahiyeti ne olursa olsun red oyu verilmesine tepki gösterdi. Milletvekillerine halka verdikleri sözleri tutmaya davet eden Cesur, “Yarın meydanlarda, söz verdiğiniz milletimize ne diyeceksiniz?” dedi.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Din dediler, Allah dediler!

09 Kasım 2018 Cuma 04:16

Sermayenin kayrıldığı, işçinin ezildiği bir düzeni (tağûti düzeni ilan edip ) işçinin haklarının korunduğu ve emeğini sermâye sahiplerine sömürtmeyeceğiz âdil paylaşım, âdaletli kalkınma sağlıyacağız (âdil düzen) kuracağız diye yola çıkan dünün mücâhitleri bu günün müteahhitleri oluverdiler maalesef, onlarda sermâyenin yanında yer alıp, sermâyeyi kalkındıran, işçiyi emekçiyi dahada ezilen hâle getirmeyi mübah sayar oldular!

Bilen

09 Kasım 2018 Cuma 00:42

Helal olsun bu bayana iktidar vekili filan olsa çok işler yapacağı kesin. daha önceki muhalefet vekilleri gibi bir köşeye çekilmedi.

Ülkenin bekâsı için deniliyorya!

08 Kasım 2018 Perşembe 23:33

Millete ne diyecekler? Millet olarak bir şey sorabildiğimizmi var son seçimlerde! Hatta nasıl olsa her hâlukarda bütün yaptıklarına onlardan önce biz millet olarak bir kılıf bulup onları aklıyoruz! Her yaptıklarını mübah görûyoruz, onlar neylerse, ülkenin bekâsı adına güzel eyler deyip oy'larımızı kendilerine veriyoruz her hâlukarda!

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR