27 Mayıs 2018 Pazar

  • 4,707 TL
  • 5,492 TL
  • 196,80 TL
  • 103.200
ISPARTA 22°
BAŞKAN GÜNAYDIN SAHAYA İNDİ

BAŞKAN GÜNAYDIN SAHAYA İNDİ

KÖY GARAJINDA YANDIN ÇIKTI

KÖY GARAJINDA YANDIN ÇIKTI

LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

MİLLETVEKİLİ ADAYLARI NELER SÖYLEDİ ?

Isparta’da bugün Barida otelde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Prof.Dr.Ayşen Gürcan Barida da toplantı düzenlendi Ak parti Isparta Milletvekil adayları törende neler söyledi işte o konuşmalar…

Isparta

Türkiye yeni bir demokrasi virajı ile karşı karşıya

 Milletvekili Bilgiç, 1 Kasım seçiminin 1950 seçimi kadarönemli olduğunun altını çizdi.

 1950 yılında milletin yeter artık söz milletindir diyerekülkenin dümenine milli iradeyi oturttuğu demokrasi yolculuğumuzun en önemlivirajlarından bir tanesiyle karşı karşıyayız. Bütün bu demokratik yolculuklarülke ve millet sevdasında ve kavgasında her zaman bu ülkenin önünü kesmekisteyen düşmanları iş başında oldular. Bu ülkede vesayet sistemleriyle ülkeninönünü kestiler zaman zaman kardeşi kardeşe kırdırarak ülkenin önünü kestiler.


Haçlı zihniyeti bu milletin her zaman en önemli hedefeoturttuğu düşman olarak gördüğü bir millet oldu.  Demokrat Partinin 46 ruhunu hiçbir  zaman yitirmememiz gerekiyor. Bu ülkenindüşmanları iş başındalar. Ülkeyi karıştırmak bu toprakları bölmek ve parçalamakistiyorlar. Bunları gördük. Değişik şekillerde gördük. Hele hele 7 haziranseçimlerinden sonra terörü nasıl hortlattıklarını gördük.  Bizlere düşen bu seçimde bu dava şuuruyla hepberaber birbirimize kenetlenmemiz.

  SAİD YÜCE AK PARTİ ikinci sıra adayı 

Türkiye'nin zenginleşmesinden rahatsız olanlar var

 2.sıra Milletvekili Adayı Said Yüce, Türkiye'de her açıdançok güzel hizmetlere imza atıldığını söyledi.

AK Partinin yeniden iş başına gelmesi bütün milletimizinarzusudur. 13 yılda AK Parti iktidarında Türkiye de çok şeyler değişti. Eskininsiyaset anlayışı yerine demokrasinin hakim olduğu milletin iradesinin hakimolduğu bir Türkiye inşa edildi. Siyaset alanının yeniden inşa edildiği AK Partidöneminde Türkiye’nin her karışına çok güzel hizmetler götürüldü. TürkiyeCumhuriyeti askerleri, genelkurmayı 75 f16’yı havalandırdı. Bütün çevremizididik didik taradı. İşte bundan rahatsız olanlar var. Türkiye zenginleştiğiiçin bundan rahatsız olanlar var. Bundan 17 önce TBMM çatısı altında pekmuhterem bir milletvekilimiz vardı. Milletin oylarıyla seçilmişti. İsmi MerveKavakçı idi. Bugün 21 başörtülü milletvekilimiz var bakanımız var.


 Haydar Kemal Kurt'dan önemli çağrı

 Milletvekili Adayı Haydar Kemal Kurt, Aile BakanıProf.Dr.Ayşen Gürcan'ın katıldığı törende konuştu.

 1 kasım seçimleri çok önemli. Buradan farklı siyasipartilerde siyaset yapmış herkesi ülkenin iktidarını oluşturmaya davetediyorum. Bugün ülkenin bütün sorunların sorumluluğunu üstüne almış bu siyasihareketimizde öyle yada böyle onların eksikliğini zaman zaman görüyoruz.Elbette ki seçmeni ayırmak doğru bir şey değil. Ama millete hizmet yolunda dahaönce emeği geçenlerin izi olanların açtıkları yoldan devam eden Ak Parti'nin buhizmet kervanında canıyla malıyla teriyle emek vermiş olanları daha öncekihizmet ağabeylerini elbetteki yanında görmesi gayet normal. Bugün 2001 yılındakurulan partimizin kuruluşundan bugüne kadar teşkilatlarımızda görev yapmışolan arkadaşlar olarak bir araya geldik. İnşallah bu toplantı partimizin bütünçalışmalarında emeği bugüne kadar geçmiş olanların 13 günlük süre içerisindeIsparta’da lazım olan tabloyu gerekli olanı ve bekleneni gerçekleştirmede bugüngörevli olan kardeşlerimizi yalnız bırakmayacağına inanıyorum. Bugüne kadaryapılanları teslim alan şimdiki görevdeki arkadaşlarımız bundan öncekilerikendilerine teslim ettikleri emaneti daha büyüterek çalıştırmak için gayretediyorlar. Ama bilin ki bu yapılan çalışmaların tamamı sizler adına milletiçindir.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

MEHMET BOYACI

18 Ekim 2015 Pazar 17:32

sayın vekıllerim egridir yalu ilikoyü kavşagı alt yapı mütayıt karayolları bir talimat yarın sanayı yollar su icinde kalacak modumer faprıka altında buyuk k****a baglanması lazım hastane olunca yogmur suları cekmıyor önlem alınmasını istıyoruz saygılar

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR