25 Mayıs 2019 Cumartesi

  • 6,078 TL
  • 6,824 TL
  • 250,26 TL
  • 86.072
ISPARTA
EVE 5 KİŞİ GİRDİLER 2 AV TÜFEĞİ İLE YAKALANDILAR

EVE 5 KİŞİ GİRDİLER 2 AV TÜFEĞİ İLE YAKALANDILAR

 FETÖ’NÜN EĞİTİM TUZAĞINA POLİSTEN OPERASYON

FETÖ’NÜN EĞİTİM TUZAĞINA POLİSTEN OPERASYON

TURİZME BAŞKAN VE REKTÖR SAHİP ÇIKIYOR

TURİZME BAŞKAN VE REKTÖR SAHİP ÇIKIYOR

HAYIRLI OLSUN ISPARTAM

HAYIRLI OLSUN ISPARTAM

MHP İL BAŞKANINDAN ÖZEL VE GÖKGÖZ'E TEPKİ

MHP İL BAŞKANINDAN ÖZEL VE GÖKGÖZ'E TEPKİ

Isparta

MHP İl Başkanı Nail Bayram, AK Parti Milletvekilleri Recep Özel ve Mehmet Uğur Gökgöz'e tepki gösterdi.

Başkan Bayram açıklamasında; 15 Temmuz hain darbe girişiminden sonra ortaya çıkan Yenikapı Ruhu ile oluşan “Cumhur İttifakı”nda Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin ortaya koyduğu ilkeler çerçevesinde seçim çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Aradan geçen yaklaşık 3,5 aylık süre içerisinde; gerek AK Parti Milletvekillerinden Recep Özel ile Mehmet Uğur Gökgöz’ün yalan ve iftiraları gerekse AK Parti adayının kamuoyuna açıkladığı yalan beyanatları karşısında ittifak ruhu çerçevesinde açıklamalarımızı yaptık, halkımızın doğru bilgi alması için çaba sarf ettik.

AK Parti Milletvekili Uğur Gökgöz’ün 17 Şubat’ta basına yansıyan, “Ey Yusuf Ziya Günaydın. Yeter. Yalanlarına artık son ver. 10 yıldır yalan dinlemekten bıktık, usandık” açıklamasına ve 8 Mart’ta katıldığı tv programında Isparta Belediye Başkanımız Sayın Yusuf Ziya Günaydın ile ilgili ağza alınmayacak laflar eden AK Parti Milletvekili Recep Özel’in bu sözlerine cevap dahi vermedik.

Ancak; AK Parti Milletvekili Recep Özel’in 8 Mart’ta katıldığı televizyon programında; 15 yıldır halkımızın tertemiz helal oyları ile seçilen, ilimizde başarılı çalışmalara imza atan, duruşu, dürüstlüğü, yaşantısı ve karakteri ile tüm herkese örnek olan Isparta Belediye Başkanımız Yüksek Mimar Sayın Yusuf Ziya Günaydın’ın ailesi hakkında ‘ucuzca’ yaptığı açıklamalar en asgari deyimiyle ‘basitliktir’, ‘ayıptır’.

Türk’ün törelerinden bir haber Recep Özel’in Sayın Belediye Başkanımızın ailesi ile ilgili yaptığı açıklamalar Cumhur İttifakının ruhuna uygun mudur da Sayın Başkanımızın “bir eş”, “bir baba” olarak verdiği HAKLI cevaplar uygun olmayacak?

AK Parti İl Başkanı Osman Zabun’un kendi partisine mensup olduğu için “savunmak zorunda” kaldığı Recep Özel’e diyeceğimiz şudur; Milli ve manevi değerlerine bağlı hiçbir ülkücü kardeşimiz ve onların ailelerini ağzınıza almak ne haddiniz ne de hakkınızdır. Bazı konularda susuyorsak bu da Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin emri ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın hatırınadır. Bizi ayrıştırmak size düşmez. Biz tüm teşkilatlarımızla biriz, beraberiz ve Sayın Belediye Başkanımızın yanında ve destekçisiyiz. Milliyetçi Hareket Partisi tüm kadroları ile sizin her türlü hakaret, tahrik ve bel altı siyasetinize rağmen Cumhur İttifakının ruhuna uygun şekilde hareket etmeye devam edecektir.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

iso kaldırımı boşalt

14 Mart 2019 Perşembe 22:52

Milliyetçi Hareket Partisinin genel başkanına 5 yıl hakaret edip 5 yıl falan komisyonu başkanlığı 5 yıl filan komisyonu başkanlığı yaptım diye facebooklarda video yapan meclis üyelerine ne zaman ders vereceksin NAİL BAŞKAN?

Oyun içinde oyun

14 Mart 2019 Perşembe 19:58

Ğökgöz zün danışmanlarından birinin nasıl bi kategül le danışman yapıldığı nı bi sorun acaba nasıl bi cevap verir mutlaka bunların da hesap günü gelir torpil eyyam ALLAH tan da korkmazlar kul hakkı milyonların vebali

Manyak Adam

14 Mart 2019 Perşembe 18:06

RECEP ÖZEL BELEDİYEYİ ELE GEÇİRİRSE VAY HALİNİZE ARTIK... AKP GENÇLİK KOLLARI TOPTAN İŞE GİRER ARTIK... İŞTE BU YÜZDEN YUSUF ZİYA GÜNAYDIN DİYORUZ LÜTFEN OYUNUZU MHPYE VERİN HASAN BALAMAN DÖNEMİ GBİ AKP DÖNEMİ YAŞAMAYALIM LÜTFEN

Gökben Soruyor.

14 Mart 2019 Perşembe 17:54

SİZ SATMAYACAGIZ DİYE TURŞUSUNU KURDUGUNUZ PONZAYI MANUPLE EDİN. BİLBORTLARDA. SAYIN BAHCELİ DUYMADIMI ZANNEDİYORSUNUZ. ŞAŞIRDINIZ. BAHÇELİ DEMİYECEKMİ BELEDİYE BAŞKANLIGI BİZDE... VEKİLİM NERDE DİYE.???... BENİMİ ISPARTA HALKINIMI KANDIRIYORSUNUZ DİYE. ŞİMDİ İYİDEMİSİNİZ CHP DEMİ. BAHCELİ BİR BİLSE.

kartal

14 Mart 2019 Perşembe 16:45

Türk örf ve adetlerinde kimse kimsenin ailesine laf söyleme hakkına sahip değildir hele bu tür konuşmaları yapan kültürlü insanlarsa dahada ayıptır

Isparta ne eseri var bu vekillerin?

14 Mart 2019 Perşembe 16:11

Nâil Bayram çok doğru açıklama yapmış! Bunlar hiç demiyorlarmı acaba "Ben bir ağzımla ağzıma geleni söylersem insanlara, acaba iki kulağım geriye ne işitir diye!" Atalarımız boşa söylememişler SÖYLEYECEĞİNDEN EVVEL, BUNU SÖYLERSEM NE İŞİTİRİM DİYE DÜŞÜN! ve Unutmaki Allah bir ağız iki kulak vermiş , iki dinle bir konuş diye! Bunlar bir söylüyor, bin işitiyor ama hala vaz geçmiyorlar huylarından.

Ispartalı

14 Mart 2019 Perşembe 15:36

31 martta biter tepkiler ;)

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR