20 Mayıs 2018 Pazar

  • 4,490 TL
  • 5,287 TL
  • 186,41 TL
  • 102.410
ISPARTA 25°
ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

BU ACININ TARİFİ YOK

BU ACININ TARİFİ YOK

MAZLUMLARIN VE EZİLMİŞLERİN YANINDAYIZ

İzmir'de Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından, 30 Mart 2014 yerel seçimlerinden Isparta Merkez Belediye Başkan Adayı gösterilen Nuri Uzaktaş, Isparta'da partililer tarafından karşılandı.

Isparta

Konvoy halinde şehir merkezine gelen AK Parti Belediye Başkan Adayı Nuri Uzaktaş, AK Parti binası önünde partililere seslendi. Uzaktaş, Başbakanın selamını ileterek sözlerine başladı. Uzaktaş, konuşmasında şunlara yer verdi:

“Biz bu ülkenin sevdalılarıyız. Biz mazlumların, ezilmişlerin yanındayız. Bu saatten sonra bize verilen bu emaneti 30 Mart’ta hemşehrilremizin teveccühüyle yerine getireceğiz. Bu konuda azimliyiz, gayretliyiz. Aday adayı olan diğer arkadaşlarıma gösterdiği gayretlerden ötürü teşekkür ediyorum. Bundan sonra birlik ve beraberlik içinde yolumuza devam edeceğiz. Onların projeleri bizim projelerimizdir. Isparta’nın talebi bizim projemizdir.  Biz hayallerle, varsayımlarla, resimlerle proje üretmeyeceğiz. Projelerimiz seçmene göstermek,  milletin parasını heba etmek için olmayacak. Hem kullanışlı, hem ilin menfaatine uygun olacak. Kimse bu projeler yapılırken ‘Bir kişinin karsağına haram para girdi’ demeyecek. Bu kardeşinizin geçmişinde haram yoktur. Yolsuzluk, şaibe, namussuzluk yoktur. Ben 2007-2009 yılları arasında burada il başkanlığı yaptım. Kimse benim geçmişimde belediye ile yaptığım iş vardır diyemez. Benim geçmişimde devletten alınmış tek bir ihale yoktur. Özellikle almadım. Hakkım olan teşviki de almadım. Benim babam bana haram yedirtmedi. Çok çalıştı. Emekleriyle ben besledi okuttu. Onun için ben de çoluğuma çocuğuma haram yedirtmedim. İnşallah bu saatten sora da Mevlam bana haram para nasip etmesin. İnşallah Isparta’yı kasaba siyaset ile değil, Isparta’nın layık olduğu şekilde yönetmeye talibiz. Isparta’yı yeniden inşa etmek için bu göreve talibiz. Yeni bir Isparta inşa edeceğiz. Bu konuda samimiyiz. Önümüzdeki 5 yıl boyunca bunun gayreti içinde olacağız. 3.5 yıl başlangıçta yatıp sonra secim vakti geldi ne yapalım vatandaşa göstermelik bir şey yapalım vatandaşın gözüne göstermelik bir şeyler yapıp onların yanına da bir  sıfır atalım demeyeceğiz. Biz yaptığımız hizmeti insanların gözüne sokmak  gibi bir görgüsüzlük kültürüne sahip değiliz.  Biz bu şehirde çok hizmetler yaptık ama kimsenin gözüne sokmadık.  Sayın Başbakan bu görevi bize verdi. Teşkilatım her zaman arkamda oldu. Biz burada hizmet etmek için varız. Hiçbir zaman bu kardeşiniz sizin yüzüne yere eğitmeyecek. Hiç bir zaman şaibeyle, zulümle  anılmayacağız. Biz Isparta’ya hizmet için bu işe talibiz. En sonunda bu sokakta başımız dik yürümek için talibiz.”  

Daha sonra Uzaktaş, parti binasında  yönetimiyle bir toplantı yaptı. Dışarıda ise AK Partili gençler, şarkılar eşliğinde halay çekti.


      

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR