02 Aralık 2020 Çarşamba

KOLTUK YENİ SAHİBİNİ BULDU

KOLTUK YENİ SAHİBİNİ BULDU

SOKAĞA ÇIKMAYA YASAĞINA UYMAYANLAR CEZA YEDİ

SOKAĞA ÇIKMAYA YASAĞINA UYMAYANLAR CEZA YEDİ

YENİ KARARLAR ALINDI

YENİ KARARLAR ALINDI

KORONAVİRÜSE YENİLDİ

KORONAVİRÜSE YENİLDİ

MAMAKLI EVKUR, 2. ŞUBESİ BUCAK'TA AÇILDI

A'DAN Z'YE İSTEDİĞİNİZ TÜM ÜRÜNLER

Isparta

PVC ürünlerinden mobilyaya kadar ister birinci el isterseniz ikinci el ürünleri ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için açıldı.

Mamaklı Evkur, bir çok ürünü bünyesinde bulunduruyor. Pvc, mutfak dolabı, çelik kapı, panel ve lake kapı, isterseniz hazır ölçülü isterseniz ölçüye özel pencereler, mutfak dolabı, hazır dolaplar, ölçüye özel dolaplar, laminant parke, plastik tavan, oturma grupları, kilerler, elbise dolapları, sehpalar, halılar kısacası eviniz için aradığınız her ürünü bulabileceğiniz Mamaklı Evkur, uygun fiyatları ile de dikkat çekiyor.

PVC hariç tüm ürünlerde sıfır ve ikinci el ürünler olduğunu belirten Mamaklı Evkur İşletme Sahibi, ürün fiyatlandırma politikamızı vatandaşa odaklı hazırladık. Toptan fiyatına perakende satış yaparak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için hizmete başladık. Ayrıca müşterilerimizin talepleri doğrultusunda takas yolu ile alışveriş yapılabileceğini de belirtmek istiyorum. Bucak Halkı evleri için aradıkları tüm ürünleri mağazamızda bulabilirler. Ürünlerimizin sonuna kadar arkasındayız, hepsine garanti veriyoruz. Sabah 8:30'dan akşam 19:30'a kadar sizlerin hizmetindeyiz. " ifadelerini kullandı.

MAMAKLI EVKUR SPOT MAĞAZASI

TEL: 0552 404 5176

ADRES: Yeni Mahalle 1254 Sokak Ali Civan Apartmanı Bucak / Burdur

1. Şube Adres: Yeni Mahalle Eski Sanayi Bucak / Burdur

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR