21 Mart 2018 Çarşamba

  • 3,929 TL
  • 4,829 TL
  • 165,21 TL
  • 117.247
ISPARTA 12°
ALACAK VERECEK DAVASI KANLI BİTTİ

ALACAK VERECEK DAVASI KANLI BİTTİ

ISPARTA’DA VAHŞET! HAYVANLARI ZEHİRLEDİLER

ISPARTA’DA VAHŞET! HAYVANLARI ZEHİRLEDİLER

ISPARTALI DALGIÇ BALIK ÇİFTLİĞİNDE ÖLDÜ

ISPARTALI DALGIÇ BALIK ÇİFTLİĞİNDE ÖLDÜ

AĞIRLAŞTIRILMIŞ MÜEBBET!

AĞIRLAŞTIRILMIŞ MÜEBBET!

MAGANDA KÜLTÜRÜNE SAHİP

AK Parti İl Başkanı Nuri Uzaktaş, Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın'a yönelik sert açıklamalarda bulundu

Isparta
Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı Nuri Uzaktaş, Belediye BaşkanıYusuf Ziya Günaydın’ın, kendisini eleştirenlere verdiği cevabı şu sözlerleyorumladı, ‘Tamamen Maganda Kültürüne sahip birisi’ AK Parti İl Başkanı
Nuri Uzaktaş, Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın hakkında yaptıklarıaçıklamalardan sonra Günaydın’ın
kendilerine verdiği cevapları ‘MagandaKültürü’ olarak yorumladı. Isparta’da siyaset gün geçtikçe hız kazanıyor.
İktidar yetkilileri ve Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın arasındaki söz düellosu devam ediyor. AK Parti ve Ispartalı parti yöneticilerihakkında geçtiğimiz aylarda ‘Alınlarını Karışlarım’ açıklamasında bulunanBaşkan Günaydın’a en ağır cevap İl Başkanı Uzaktaş’tan geldi. Parti olaraksiyasi anlamda durum tespiti yaptıktan sonra kamuoyuna açıklamadabulunduklarını ancak Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın’ınseviye dışı cevap verdiğin kaydeden Nuri Uzaktaş: “Biz parti olarakBelediyeciliği biliyoruz. Halkımız bize bu görevi zamanında verdi. İnşallahyine verecek. Bizimde yanlışlarımız oldu bu dönem de Belediye yönetimibizim partimize geçmedi. Bizhatalarımızı biliyoruz. Mevcut Belediyeyönetiminde çok sık hataları oluyor.
 
Parti olarak hatalarını kamuoyu ile paylaştığımız an Sayın Günaydın, maganda kültürüyle cevap veriyor.Bizlere sizin alnınızı karışlarım şu bu diyor. Kendisi makamının ağırlığında değil sanırım. O makam, siyasilere ağır hakaretler edilsin diye onaverilmedi. Biz her zaman diyoruz Belediyenin iktidardan bitecek işi varsaher zaman gelsin kapımız açık. Elimizden geleni yapacağız. Ortakpaydamız Isparta. Yusuf Ziya Günaydın, şehrül emindir. Böyle bir unvanasahip kişinin bu tarz hakaretleri hiç hoş değil” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR