28 Mayıs 2020 Perşembe

ISPARTA
ISPARTA'DA TEK TEK CEZA KESTİLER

ISPARTA'DA TEK TEK CEZA KESTİLER

YAN YANA TOPRAĞA VERİLDİLER

YAN YANA TOPRAĞA VERİLDİLER

KORKUNÇ CİNAYETİN TÜM DETAYLARI

KORKUNÇ CİNAYETİN TÜM DETAYLARI

GÜL TARLALARINI DON VURDU

GÜL TARLALARINI DON VURDU

MABEL MATİZ ISPARTA'DA KONSER VERECEK

MABEL MATİZ ISPARTA'DA KONSER VERECEK

Isparta

Türk Pop Müziğinin sevilen ismi Mabel Matiz, “Çaylaklar Günü”nde Süleyman Demirel Üniversitesi öğrencileri ile buluşuyor. Mabel Matiz, 19 Mayıs Öğrenci Meydanı ve Açık Hava Tiyatrosunda 17 Ekim Perşembe günü saat 20.00’de gerçekleştirilecek konserde, sevilen şarkılarını öğrencilerle birlikte seslendirecek.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Az mantık

08 Ekim 2019 Salı 22:34

Sayın vergi mükellefi.. Dünyanın heryerinde öğrenci ve turist için festivaller konserler yapılıyor... Öğrenci niye gelsin Isparta ya.... Gelmezse alışveriş olmaz ekonomi canlanmaz. Sen de dükkanı kapatır vergi de veremezsin. Mantıklı ol.

vatandaş

08 Ekim 2019 Salı 13:17

Öğrenci kenti sevse ne olur sevmese. Alsın biletini ödesin parasını istediğini dinlesin. Hizmet vermeyi iyi bilen öğrenci arkadaş sen amme usulü hizmetine devam et. Okula cihaz lazım dediklerinde para yok diyenler, iki saatlik curcunaya kaç cihaz parası döküyor. Herşeyimiz tam bir matiz eksik.

vatandaş

08 Ekim 2019 Salı 00:34

Isparta'yı üniversite öğrencileri bi hale getirmedi. Memleketi asıl Antalya'dan temin ettiği uyuşturucu illeti ile, yan baktın çamura yattın şeklinde birbirine üstünlük sağlamaya çalışması nedeniyle eğitimsiz varoş yerli kesim bu hale getirdi. bunun düzelmesi için gençlerin spora, sanatsal faaliyetlere yönlendirilmesi gerekiyor ama nerede o zihniyet

öğrenci

08 Ekim 2019 Salı 00:25

Bı sen vergi mükellefisin zaten. madem karşısın sen çık sahneye iki türkü söyle yada hangi sektörde faaliyet gösteriyorsan öğrencilere para harcatmadan bedava hizmet ver, ne dersin? bu tür etkinlikler öğrencinin kenti sevmesi, uyum sağlaması için yapılıyor.

Ali Ulaş

07 Ekim 2019 Pazartesi 23:34

Bu habere çok sevindim, öğrenciler mabel martiz sayesinde derslerinde daha başarılı olur, vatana millete daha faydalı işler yaparlar.

Hakan

07 Ekim 2019 Pazartesi 21:51

''Mabel" çok sarhoş anlamında yunanca bir kelime,Ispartayı universite öğrencileri ne hale getirdi ahlak yüzde sıfıra dogru gıdıyor ama para gelsınde nasıl gelırse gelsın zıhnıyetı oldugu surece hersey mustahak....

Vatandaş

07 Ekim 2019 Pazartesi 21:47

Bir vergi mükellefi olarak, bu ve benzeri konserelere para harcanmasına karşıyım.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR