27 Mayıs 2018 Pazar

  • 4,707 TL
  • 5,492 TL
  • 196,80 TL
  • 103.200
ISPARTA 22°
MUHTEŞEM KARŞILAMA

MUHTEŞEM KARŞILAMA

ISPARTA'DA YANGIN PANİĞİ

ISPARTA'DA YANGIN PANİĞİ

ISPARTALI ANNE 2 ÇOCUĞUNU ÖLDÜRDÜ

ISPARTALI ANNE 2 ÇOCUĞUNU ÖLDÜRDÜ

ISPARTA'DA YILANLAR BÜYÜK PANİK YARATTI

ISPARTA'DA YILANLAR BÜYÜK PANİK YARATTI

LORA : Mutluluğun Adresi

LORA : Mutluluğun Adresi

Isparta

Düğün sektöründe nikah şekeri tasarımlarıyla ün yapmış LORA Nikah Şekeri ve Davetiye’nin Isparta ana bayiliğini iki genç girişimci bayan  üstlendi. LORA,  kısa zamanda çiftlerin ve bebek bekleyenlerin gözdesi haline geldi  

 

Düğün sektörünün hızlı olduğu Isparta’da evlenecek çiftler mutluluklarının pekiştirecekleri o günün zihinlerden hiç çıkmaması için farklı konsepte ürünleri tercih ediyor. İşte LORA tam bu noktada  çiftlerin imdadına yetişiyor. Nikah şekerinden, davetiyeye kadar yüzlerce ürün yelpazesine sahip LORA,  mutluluğunuza zenginlik katıyor.

LORA  Nikah Şekeri ve Davetiye ürünlerinin Isparta ana bayiliğini Maide Tokmak ve Zeliha Erkoç isimli iki genç girişimci bayan yapıyor. Yayla Mahallesi 1603 Sokak üzerinde faaliyette bulunan LORA’da sizleri pembe renklerin hakim olduğu ferah bir ortam bekliyor.

DAHA FAZLASINI SUNMAK

LORA’yı anlatan genç girişimcilerden Maide Tokmak  Isparta’da nişan, düğün doğum, doğum günü gibi hayatınızın en mutlu günlerine farklı bir anlam yüklemek istediklerini söyledi. Satış mağazasında mutlu günleri taçlandıracak çok sayıda ürün konseptine sahip olduklarını belirten Tokmak, “Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak misyonuna sahibiz. Bizim için daha fazlasını sunmak demek  hep bir adım ileride olmak, standart ve beklentileri aşmak, örnek olmaktır.  Bu  bizi her zaman farklılaştıracaktır. Siparişleri Her Şey zamanında ilkesiyle hatasız temin etmek bizi farklı kılan noktadır” dedi.

 NİKAH ŞEKERİNDE  BİR NUMARAYIZ

LORA’da  müşterilerin mutlu günlerine çok şey katabilecek ürünleri görebileceklerini anlatan Tokmak, “Bizi sektörde biz yapan nikah şekerleri. Bu başlık altında sadece 900 farklı nikah şekeri ürünü var ve ürün sayısı sürekli artıyor. En çok tercih edilen  ürünlerden biri de bebek şekerleri. Doğum sonrası  ziyaretçilere verilen ufak hatıralık hediye de denen bu ürünlerden 500 farklı model sunuyoruz.  Sünnet törenleri için de yine hediyelik tarza 48 çeşit ürün bulunmakta. Bebek kapı süsleri ve aldığınız şekerleri sunabileceğiniz hoş görünümlü sepetler de ailelerin tercihi  ” dedi.

İMZA KALEMİNDEN NİŞAN SANDIĞINA

 Zeliha Erkoç ise,  LORA’da  hediyelik tarzda hazırlanan şekerler dışında  düğün törenlerini farklı kılan anı defteri, imza kalemi, kına gecesi için, kına keseleri, kaftan ve bindallılar, el gülü ve mumları, kın örtüleri, eldivenleri, kına tepsi ve sepeti, gelin aksesuarları gibi başlıklarda yüzlerce ürün olduğunu iletti.  Erkoç, “Ayrıca nişan törenleri için söz yastığı, yüzük tepsisi, söz ve nişan sandıkları temin edebiliyoruz. Bunun yanında  kız isteme, nişan ve söz kesme günlerinde ağzınızı tatlandıracak çikolata türleriyle hizmet veriyoruz. İstenilen tasarımlarda, çikolata ve gondol süslemesi yapıyoruz” diye konuştu.

BİR HAFTADA ÜRÜN TESLİMİ

Genç çiftleri mutlu günlerinde yalnız bırakmayacaklar için alternatif davetiye çeşitleriyle de hizmet verdiklerini belirten Erkoç, “Yaklaşık 35 firmanın davetiye katalogları bünyemizde yer alıyor. İstenirse özel tasarımlar yapılıyor. Davetiyeler  ve tüm ürünler sipariş alındıktan sonra en fazla bir hafta içerisinde müşterilere teslim ediliyor”  diye konuştu.

İLETİŞİM ADRESİ

Yayla Mahallesi 1603 Sokak No: 2

TEL: 223 13 83

MAİL: loraisparta@hotmail.com

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR