25 Mayıs 2018 Cuma

  • 4,757 TL
  • 5,576 TL
  • 199,47 TL
  • 101.138
ISPARTA 17°
LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

CENAZE TÖRENİNE GELİNLİK GİYEREK GELDİ

CENAZE TÖRENİNE GELİNLİK GİYEREK GELDİ

ISPARTA'DA 2 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

ISPARTA'DA 2 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

LİSELİ 2 KIZ ÖĞRENCİ BULUNDU

ANTALYA'da 5 gündür kayıp olan, ikisi de 17 yaşındaki Pelin Su Ç. ile Ayşe Nur A., İstanbul'da bulundu. Pelin'in annesi Derin Derya Aydın, sosyal paylaşım sitesinden 'Yavrum bulundu' diyerek, sevincini paylaştı.

Isparta

Pazar günü Antalya'daki evinden Burdur'a giden Pelin Su Ç.,okul arkadaşı Ayşe Nur A. ile buluştu. Kaldıkları öğrenci yurdundan evci izni alarak ayrılan iki arkadaş, Burdur merkezdeki bir kafede eğlendi. Pelin'in arkadaşlarından biri, annesi Derin Derya Aydın'a telefon açarak, kızının yurtta olmadığını söyledi. Bunun üzerine anne ile kız telefonda tartıştı. Tartışma sonrası sinirlenen Pelin Su ile arkadaşı Ayşe Nur, telefonlarını çöpe attı.Terminalden bir otobüse binen arkadaşlar, Serik Genpa Kavşağı'nda indikten sonra kayıplara karıştı.

Kayıp iki kız arkadaş, dün gece İstanbul'da polis tarafından bulundu. Beyoğlu Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube ekipleri, annelerini arayarak kızlarının bulunduğunu bildirdi. Pelin'in annesi Derin Derya Aydın, sosyal paylaşım sitesinden 'Yavrum bulundu' diyerek, mutluluğunu paylaştı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

TİCARET LİSESİ ANADOLU MAHALLESİNDE DEĞİL

11 Mayıs 2015 Pazartesi 11:51

SANAYİ MESLEK LİSESİNİ İMKB NİN BİR ATELYESİNE SIKŞTIRMIŞLAR. GİTTİK GÖRDÜK TİCARET LİSESİ DEĞİL. STADYUMUN YANINDA DA YOK. ZAMANIMIZ DA YOK. EN İYİSİ ÖSYM YE YAZACAĞIM BANA YENİ YER GÖSTERSİNLER

ticaret

11 Mayıs 2015 Pazartesi 00:27

ticaret meslek lisesi taşınmıştır anadolu mahallesine

TİCARET LİSESİNİ ARAYAN ARKADAŞA

08 Mayıs 2015 Cuma 12:43

SEN EN İYİSİ ÖSYM ANKARA TELEFONUNA FAKS ÇEK. DİLEKÇENİ HEMEN İŞLEME ALSINLAR. BEN ÖYLE YAPTIM. ISPARTA İL KOORDİNÖTÖRÜ SDÜ KAMPÜSÜNDEKİ ODASINA ÇAĞIRIYOR, BİR TUTANAK TUTUYOR SONRA YENİ SINAV YERİNİ GÖSTEREN EVRAKI VERİYOR. HERHALDE DURUM MAHKEMELİKMİŞ. SENİN ANLAYACAĞIN RESMİ OLARAK OKULUN OLMASI GEREKEN YERİN DIŞINDA BAŞKA BİRYERE TAŞINMIŞ. BİNA SALON VB KODLAR HEPİS YANLIŞ.

TİCARET LİSESİ KAYIP

08 Mayıs 2015 Cuma 12:35

ÖSYM SINAV EVRAKIMDA GİRECEĞİM ADRESTE OKUL YOK. YETKİLİLER NEREDE. BİMERE YAZDIM DAHA CEVAP ÇIKMADI. BEN NERDE SINAVA GİRECEĞİM?

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR