23 Mart 2018 Cuma

  • 3,970 TL
  • 4,898 TL
  • 170,61 TL
  • 116.109
ISPARTA 10°
AK PARTİ İKTİDARININ ISPARTA'YA YAPTIĞI HİZMETLERİ ANLATTI

AK PARTİ İKTİDARININ ISPARTA'YA YAPTIĞI HİZMETLERİ ANLATTI

ISPARTA'DAKİ O KAZADA 2 KİŞİ YAŞAMINI YİTİRDİ

ISPARTA'DAKİ O KAZADA 2 KİŞİ YAŞAMINI YİTİRDİ

ISPARTA’YA YAPILAN YATIRIMLAR

ISPARTA’YA YAPILAN YATIRIMLAR

 DOĞURDUĞU BEBEĞİNİ ÇÖP KONTEYNERİNE ATTI İDDİASI

DOĞURDUĞU BEBEĞİNİ ÇÖP KONTEYNERİNE ATTI İDDİASI

LAFI HAK EDENE SÖYLEMEK GEREKiYOR

AK Parti Milletvekili Recep Özel partisinin il başkanlığı tarafından düzenlenen Karaağaç Mahallesi mitinginde konuştu. MHP İl Başkanı İsa Yalçın'a sert sözlerle yüklenen Özel, Isparta'ya yapılan göletlerle ilgili Yalçın'a göndermede bulundu.

Isparta

Herkese güler yüz iyilik ama lafı hak edene de söylemek gerekiyor diyen Milletvekili Özel, DSİ tarafından yapılan göletlerimiz anlatıyorum. MHP İl Başkanı Yalçın, basın açıklamasında ise "30 Göletten bahsediyorlar.Nerede acaba, İsimlerini verirlerse özür dilerim" demiş.İstifa edip etmeyeceğini bilmiyorum ama şimdi ben bu göletlerin isimlerini tek tek söyleyeceğim.  

Bitmiş olan projeleri açıklayan Milletvekili Özel, "Darıderesi Barajı, Şarkikaraağaç Çarıksaraylar Barajı, Şarkikaraağaç Köprü Köyü Barajı,Yalvaç Çetince Barajı, Körküler Barajı, Kozluçay Barajı, Eyüpler Göleti,Mısırlı Göleti bunlar bitti hizmeti girdi.

İnşaatı devam edenler; Isparta'nın 20 ayrı bölgesinde inşaat devam ediyor. Direkli Barajı, Aksu Terziler Barajı, Aksu Sofular Barajı,Eğirdir Akdoğan Göleti, Eğirdir Bademli Barajı, Eğirdir Sorkuncak Barajı,Eğirdir Yukarı Gökdere Barajı, Gönen Gölbaşı Barajı, Gönen Güneykent Barajı,Keçiborlu Kozluca Göleti, Sütçüler Ayvalınıpar Barajı, Sütçüler Çobanisa Barajı,Sütçüler Kesme Barajı, Yalvaç Çarıklar Barajı, Özbayat Barajı, Yalvaç Kırkbaş Barajı, Yalvaç Aşağıkaşıkara Barajı, Şarkikaraağaç Belceğiz Göleti,Yenişarbademli Şehit Gökhan Er Barajı şuan da Isparta'mıza yapmakta olduğumuz Darıderesi 2 göleti,

Bunun içerisinde ihalesi yapılacak olan projeler; Sav Barajı, Eğirdir Sarıidris Barajı, Eğirdir Yuvalı Göleti, Barla Akçapınar Barajı, Sütçüler Çandır Barajı, Yalvaç Yukarı kaşıkara Barajı, bunların ihalesi yapılacak.

Projesi devam edenler; Atabey Akçay Barajı, onun adını da "Süleyman Demirel Barajı" yapılacak. Eğirdir Çay Köyü barajı, Gelendost Yeşilköy Göleti, Uluborlu Dereköy Göleti, 2003 yılından 2018 yılına kadar tamı tamına 38 Göleti Isparta'nın hizmetine sunulmuş olacak.  


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Ak Ispartalı

28 Mayıs 2015 Perşembe 01:25

Maşşallah vekilime. Her yerleri geziyor. herkeze laf yetiştiriyor. 4 vekil sayın vekilim ısparta. sizde bu iman bu namaz niyaz varken hep seçilirsiniz. ibrahim uluışık gibi aydınlar akpartiyi desteklir

baraj

27 Mayıs 2015 Çarşamba 22:29

eyuplar barajının borulara su salınp patlak varmı daha denen medi bunu yayın lamıyacagınızı biliyorum ama yazmaya devam

AK PARTİ

27 Mayıs 2015 Çarşamba 07:14

Çok güzel di inşallah 7 haziran akşamı böyle olur

AK

27 Mayıs 2015 Çarşamba 17:05

evet çok güzeldi

ibrahim Uluışık

27 Mayıs 2015 Çarşamba 02:07

BİZ HEPİMİZ AK PARTİ LİZ

vatandas

27 Mayıs 2015 Çarşamba 22:40

BIZ DEGILIZ ALLAHIMA BIN SÜKÜR!

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR