25 Mayıs 2018 Cuma

  • 4,745 TL
  • 5,574 TL
  • 199,47 TL
  • 101.138
ISPARTA 17°
LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

CENAZE TÖRENİNE GELİNLİK GİYEREK GELDİ

CENAZE TÖRENİNE GELİNLİK GİYEREK GELDİ

ISPARTA'DA 2 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

ISPARTA'DA 2 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

KUYU ELEŞTİRDİ ÖZEL TEBRİK ETTİ

Mimarlar Odası Başkanı Merve Kuyu, Belediye Başkanı Y. Ziya Günaydın'ın Belediye Meclisi'İnde yaptığı sert çıkışlarından dolayı eleştirdi.

Isparta

Mimarlar Odası Başkanı Merve Kuyu, Belediye Başkanı Y. Ziya Günaydın’ın Belediye Meclis üyesi Hatice Çakır’a karşı yaptığı davranışa tepki gösterdi.

Kuyu sosyal paylaşım sitesi facebook hesabından paylaştığı açıklamada ise; “Dün yapılan Isparta Belediye Meclisi'ndeki oturumunu biraz önce internetten seyrettim....Belediye meclis üyesi Sn. Hatice Çakır'a karşı Sn.Günaydın'ın alışılagelmiş tahammülsüz, küçümseyici tavrını görünce; demokrasinin ve görevinin gereği olarak eleştiride bulunan bir meclis üyesine, hele ki bir kadın meclis üyesine yaklaşımı özellikle ...dır dır bu ne, bunula mı uğraşıcaz lafı....beni hayrete düşürdü... Bir yönetici öncelikle eleştirilere açık olmalıdır ve seçilerek halkı temsil eden, hangi partiden olursa olsun tüm meclis üyelerine saygısını her daim korumalıdır...özellikle kadınlara karşı pozitif ayrımcılık yaparak, topluma örnek olmalıdır....Ama ne yazık ki bugün gördüğüm bir kadına karşı bir yönetici tarafından yapılan negatif ayrımcılıktı.... Bir kadın olarak, başkanın tavrını kınıyorum... Maalesef ki, kadınları bu ve benzeri kaba zihniyet, siyasetten uzaklaştırıyor, siyasetten korkutuyor..ve maalesef aynı zihniyet seçim zamanı vitrine birkaç kadın koyup göz boyamaya çalışıyor...Siyasette öncelikle samimiyet esas alınmalıdır....

......Bir insana ikinci sınıf muamelesi yapmak, kişiye birinci sınıf sonuçlar kazandırmaz....

ÖZEL TEBRİK ETTİ

Ak Parti Milletvekili Özel, Mimarlar Odası Başkanı Merve Kuyu’nun paylaşımından sonra kendi facebook hesabında da paylaşarak tebrik etti. Özel, “Merve Hanımı bu açıklamasından dolayı tebrik ediyorum. Görüşlerine aynen katılıyorum” dedi.

İŞTE O FACEBOOK PAYLAŞIMLARI

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR