19 Mart 2018 Pazartesi

  • 3,936 TL
  • 4,828 TL
  • 165,33 TL
  • 117.216
ISPARTA 11°
YENİ SANAYİ SİTESİNDEN DEHŞET ANLARI

YENİ SANAYİ SİTESİNDEN DEHŞET ANLARI

GELİNLİK GİYİP HEP BİRLİKTE İSYAN ETTİLER

GELİNLİK GİYİP HEP BİRLİKTE İSYAN ETTİLER

ÇİFTLİK BANKIN AÇILIŞINDA TEKBİR GETİRTEN ISPARTALI KONUŞTU

ÇİFTLİK BANKIN AÇILIŞINDA TEKBİR GETİRTEN ISPARTALI KONUŞTU

ISPARTA MİLLİ EĞİTİM'DE NÖBET DEĞİŞİMİ

ISPARTA MİLLİ EĞİTİM'DE NÖBET DEĞİŞİMİ

Kurt’a hemşehrilerinden tam destek

Haftasonu düzenlenen aşure etkinliği ve dün yapıln esnaf gezisinde Yalvaç halkı AK Parti adayı Haydar Kemal Kurt’a açık destek vererek ‘Sizi Meclise göndereceğiz’ dedi

Isparta

Önümüzdeki Pazar günü yapılacak olan milletvekili seçiminde AK Parti’den 3. Sıra adayı olarak seçime katılacak olan 23. Dönem Milletvekili Haydar Kemal Kurt seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

                Cumartesi günü Belediye Meclis üyesi Hatice Başaran tarafından organize edilen aşure ve şehitlerimiz için okutulan bayanlara yönelik etkinliğe katılan Milletvekili adayı Haydar Kemal Kurt, kendisine gösterilen teveccühten son derece hoşnut kaldı.

                Pazartesi günü (dün) pazarcı esnafını ziyaret eden AK Parti Milletvekili adayı Haydar Kemal Kurt’a ilgi oldukça fazlaydı. Herkes ile selamlaşan ve ellerini sıkan Kurt hemşehrilerinden destek istedi.

                YALVAÇLI OLSUN ÇAMURDAN OLSUN

                Kurt’un 2007-2011 döneminde milletvekili olarak görev yaptığını ve bu dönemde önemli hizmetler gerçekleştirdiğini belirten bir pazarcı, ‘Yalvaçlı olsun isterse çamurdan olsun. Bizi ancak bizden biri anlar, senin meclise gitmen için vargücümüzle çalışıyoruz” derken bir başkası da, ‘Biz bu memleketi Arap ülkelerinin durumuna düşürmeye çalışanlara fırsat vermeyeceğiz. İstikrarın sürmesi için AK Partiye oyumuzu vereceğiz’ sözleri ile desteğini belirtti.

                OĞLUM KURT SEN MİSİN?

                Haydar Kemal Kurt’un broşür ve lokumlarını dağıtan görevlilerin ‘Milletvekili adayımız Haydar Kemal Kurt’un selamları var’ sözleri üzerine Pazar alış verişi yapan yaşlı bir kadın, ‘hani nerdeymiş bana bir gösterin’ dedikten sonra Kurt’un yanına gelerek, ‘Oğlum Haydar Kurt sen misin? Allah yolnu açık etsin biz seni çok seviyoruz. Şu hastaneyi yaptırıverdin ya Allah senden razı olsun. İnşaallah bir daha seçeceğiz seni’ dedi. Bu sözler üzerine Kurt; “Anacığım dualarınızı eksik etmeyin. Ben sizin evladınızım tabi yapacağız çok sağol’ diyerek elini öpüp kucaklaştı.

                Saat 17.00’de Gelendost ilçesindeki ziyaret programına katılmak üzere Kurt, ilçeden ayrıldı. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Haydi

27 Ekim 2015 Salı 13:20

Kurt vekilim haydi son bir ****ret Akpartiyi Ispartada üç vekile çıkart değil Ispartayı bölgemizi kompla kalkınmada uçururuz. Hayırcı Bahçeliye ve Hiçbirşeyci Kılıçdaroğluna oylarınızı boşuna vermeyin. İşte tüm anketlerde oy oranları belli. Yüklenin Akpartiye ki HDP gömülsün sandığa sonrasında da 2-3 ay içinde PKK tamamen bitecek. Sanmasınlar ki insansız hava araçları kışın o teröristleri mağaralarında bulamayacak.

ispartali

27 Ekim 2015 Salı 12:52

Ispartam ha ****eet 3 milletvekili garanti olmali cünkü cakallar hain ve zalimler firsat bekliyor

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR