11 Ağustos 2020 Salı

ISPARTA
UYUŞTURUCUDAN KURTULUP AİLELERİ UYARDI

UYUŞTURUCUDAN KURTULUP AİLELERİ UYARDI

TBMM BAŞKANVEKİLİ BİLGİÇ YENİŞARBADEMLİ'DE

TBMM BAŞKANVEKİLİ BİLGİÇ YENİŞARBADEMLİ'DE

İYİ PARTİDEKİ İSTİFALAR İLE İLGİLİ İLK DEFA KONUŞTU

İYİ PARTİDEKİ İSTİFALAR İLE İLGİLİ İLK DEFA KONUŞTU

DAVRAZ’DA İNCELEMELERDE BULUNDU

DAVRAZ’DA İNCELEMELERDE BULUNDU

KULÜBÜN ADI VAR KENDİ YOK

KULÜBÜN ADI VAR KENDİ YOK

Spor

Ispartaspor Teknik Direktörü Hasan Şengün, iki sezon önceki gibi Ispartaspor’un yine tesisleşememiş olduğunu gördüğünü belirterek; “Kulübümüz Trabzonspor ile aynı yani 1967’de kurulmuş ancak, tesisleşememiş. Isparta’nın bu sorunu bir an önce çözmesi lazım” dedi.

Ispartaspor Teknik Direktörü Hasan Şengün, önceki akşam BLT Türk Televizyonunda yayınlanan ‘Gerçek Gündem’ programının konuğu oldu ve programda takımla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

ŞENGÜN; “TESİSLEŞME BİR

KULÜP İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”

Teknik Direktör Şengün, programda yaptığı konuşmada; “Ben iki sezon önce de Ispartaspor’da görev almıştım. O dönemde de tesisleşme yoktu. Takım bir orada, bir burada duruyordu. Tabiki böyle olmaz. Takımın kendi tesisleri olması lazım ki, başarı gelsin. Aradan iki yıl daha doğrusu iki sezon geçti ben tekrar geldim. Fakat, Isparta’da tesisleşme konusunda bir gelişme göremedim. Maalesef bunu üzülerek de olsa söylemek zorundayım. Bir kulüp için tesisleşme çok önemlidir.

“ISPARTASPOR, TRABZONSPOR

İLE AYNI YAŞTA ANCAK…”

Bilindiği gibi ben Trabzonluyum ve memleketimin takımı Trabzonspor da aynı Ispartaspor gibi 1967’de kurulmuş. Ancak, Ispartaspor ile Trabzonspor aynı yaşta olmalarına rağmen Isparta’da tesisleşme konusunda bir ilerleme olmamış. Diğer bir deyişle kulübün adı ver kendisi yok. Yani tesisleri yok. Takımın tesisi olmadığı gibi otobüsü bile yok” dedi.

“İKİ SENE İÇİNDE TAKIMDA ALT

YAPI DİYE BİR ŞEY KALMAMIŞ”

Alt yapı konusuna da değinen Teknik Patron Şengün; “İki sezon önce takımın başında iken alt yapı konusunda gerçekten önemli çalışmalar yapmıştık ve takımın alt yapısını belli bir sisteme ve duruma getirmiştik. Ancak, iki yıl sonra geldiğimde maalesef o bıraktığım alt yapıdan geriye hiçbir şey kalmamış. Takım, alt yapısıyla güçlü olur. Alttan gelen gençlerle güçlenerek ilerler” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

VATANDAŞIN BİRİ

15 Aralık 2019 Pazar 00:56

spor sevmez yorumcusu senin gibiler hayata nasıl bakar anlayamıyorum ne demek spor takımı şartmı yahu bu yaşta bir kadın olarak hop oturup kalkarım fenerbahçe ve MİLLİ TAKIMIM İÇİN nasıl bir umursuz hayatlarınız var kimse nemalanmıyor yapılan fabrikaları ne yaptınız sattınız bir bir...çok fabrika istiyorsan satarken reyisin şeker fabrikalarını o zaman sesin çıksaydı bak işte o fabrikaları alanlar nemalandı ugraşmayacagım sizin gibi hayattan kopuk insanlarla..bi zahmet 5 kere hacıya gitmeyin

VATANDAŞIN BİRİ

15 Aralık 2019 Pazar 00:49

bu kadarmı fakirdi ısparta alanya bile birinci ligde hiçmi kimse yardımcı olmadı o kadar zengin var vergi rekortmenleri ar ama spor seven yok ıspartanın tek mutlı olduğu yıl 70 li yıllarda ikinci lige çıkışımızdır ne güzel bir gündü unutulmaz yer gök pembe yeşildi ve herkes stadyumda idi anneannem bile :) :) :) yıl olmuş 2020 hla ıspartaya fener felecekte gs gelecekte ohoooo yaşım 60 oldu hala birinci ligi görecegiz.....

Yazık

07 Aralık 2019 Cumartesi 03:17

Alt yapıyı zamanında bitirenler gençlerin elinden tutmayıp dışardan parayla 5 para etmez topçu getirenler utansın

ıspartalı32

07 Aralık 2019 Cumartesi 02:07

Kusura bakmayın ama bu sistemle bu düzenle takım yine şampiyon OLAMAZ!.. Her sene o sene bu sene adı altında paralar toplanıyor destekler veriliyor ama sonuç= 0 Hasan hoca doğru söylüyor Takımın otobüsü bile yok belediyeye o kadar hibe edilen araçlar içinden 1 OTOBÜS çıkmıyor mu yani ? Daha sonra tesis şart esnafım diyorsunuz ama dükkanınız yok üretim yapıyorum diyorsunuz fabrikanız yok bunu bir çok örneklede çoğaltabiliriz.YÖNETİM ACİLEN DEĞİŞMELİ TAKIMA BELEDİYE EL ATMALIDIR!..

Spor sevmez

06 Aralık 2019 Cuma 19:28

Cokmu lazim yani her sehrin bi spor takimi olmasi. Neye fayda sagliyor. Birilerinin nemalanmasindan baska ne ise yariyor. Gerek varmi bunlarla ugrasana kadar buralara aktarilan paralarla bi fabrika falan yapilsa olmazmi yani

mert

06 Aralık 2019 Cuma 15:28

Seni adam edip adını duyuran Samsunspor. Yaşadığın yer Samsun halen trabzondan bahset. Neyin kafası bu?

zms

06 Aralık 2019 Cuma 14:01

Eğitim şart, parası olan yönetime giriyor bu böyle olmaz. Adam iki lafı bir araya getiremiyor, ama yönetimde.

SORGULAYIN

06 Aralık 2019 Cuma 13:59

Başkan haricindeki tüm yöneticilerin göndermek gerekiyor. Takıma gönül vermiş gençler gelsin. 55 yaş üstü kim varsa hepsi gitsin. hele ki aktif olarak kendi işi olanlar takım yönetiminde hiç bulunmasın. Hadi Dobi Hasan, umudumuzsun.

esnaf32

06 Aralık 2019 Cuma 13:41

Çok dogru demişsin hocam senden önceki 2 başkanda inşaatçıydı keşke o dönemlerde şehrin dışına tesisler yapılsaydı antreman sahaları yaş kategorilerine göre çocuklar burada futbol eğitimi alsalardı çok güzel olurdu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR