20 Haziran 2018 Çarşamba

  • 4,748 TL
  • 5,504 TL
  • 194,91 TL
  • 94.437
ISPARTA 21°
CEYHAH'DAN SDÜ REKTÖRÜNE SERT TEPKİ

CEYHAH'DAN SDÜ REKTÖRÜNE SERT TEPKİ

ISPARTA'DA GAZİ ALBAYRAK'IN EVİ YANDI

ISPARTA'DA GAZİ ALBAYRAK'IN EVİ YANDI

EĞİRDİR'DE KORKUNÇ KAZA 2 YARALI

EĞİRDİR'DE KORKUNÇ KAZA 2 YARALI

YAKA ARTIK TAMAM DİYOR

YAKA ARTIK TAMAM DİYOR

KORKUNÇ CİNAYET: 3 KİŞİ GÖZALTINDA

Dedeçam Kasabasında Ekim ayında ortadan kaybolan ve 3 gün aradan sonra Akşehirde başlarına kurşun sıkılarak öldürülmüş halde bulunan Ramazan Kaplan ve Avusturyalı arkadaşının soruşturmasında 3 kişinin gözaltına alındığı öğrenildi

Isparta

Yalvaç’ın Dedeçam Kasabasında 18 Ekim Cuma akşamı evden kahveye gittikleri sırada sırra kadem basan ve olaydan 4 gün sonra Akşehir ilçesinde çalılıklar arasında öldürülmüş olarak bulunan Ramazan Kaplan (49) ve Avusturyalı arkadaşı Herald Weib ile ilgili soruşturmada önemli bir gelişme yaşandı.

Soruşturmayı yürüten Akşehir Cumhuriyet Savcısı dün sabaha karşı Jandarma ile Kaplan’ın Dedeçam’da bulunan evine baskın yaparak karısı Z. Kaplan’ı gözaltına aldı. Cinayetin azmettiricisi olduğu şüphesi ile gözaltına alınan Kaplan’ın yanı sıra Akşehir’in Bisse köyünde yaşayan Bati K. ve Erkan Y. isimli 2 kişinin daha gözaltına alındığı öğrenildi.

Jandarma Dedeçam köyündeki Ramazan Kaplan’ın evinde olayda kullanılan suç aleti tabancayı aradı ancak bulunamadı. Soruşturmanın devam ettiği ve sanıkların sorgulamalarının ardından Adliyeye sevk edilecekleri haber verildi.

OLAY NASIL OLMUŞTU?

Dedeçam Kasabasında 18 Ekim Perşembe akşamı evden kahvehaneye gitmek üzere çıkan biri yabancı uyruklu 2 kişinin cesetleri bulundu. Ramazan Kaplan (49) ve Avusturya uyruklu arkadaşı Herald Weib (52) kayboldukları günden 4 gün sonra Akşehir ilçesi sınırlarında bulunan Güllü Orman Tokat mevkiinde çalılıklar arasında cesetlerini bir çiftçi bulmuştu.

Çalılıkların arasında!..

Konya'nın Akşehir İlçesi'nde çalılıkların arasında 49 yaşındaki Ramazan Kaplan ile 52 yaşındaki Avusturyalı Herald Weib, tabancayla öldürülmüş halde bulundu.

18 Ekim Perşembe gününden itibaren kayıp olduğu belirtilen Kaplan ve Weib'in, Akşehir'e satın almak için traktör ve damızlık hayvan araştırmaya geldikleri belirtildi.

 
 
HABER / NURETTİN ARKAN 

ISPARTADA BOMBA HABERLERİ ÖNCE BOMBA 32 YAPAR DAHA SONRA HERKES....
ISPARTANIN 7 24 KESİNTİSİZ ANLIK TEK HABER SİTESİNDESİNİZ 
BOMBA 32 Yİ TAKİP EDİN HABERDEN ÖNCE SİZİN HABERİNİZ OLSUN

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR