28 Mayıs 2018 Pazartesi

  • 4,648 TL
  • 5,438 TL
  • 196,80 TL
  • 104.824
ISPARTA 20°
KAYIP OLAN 2 GENÇ ISPARTA'DA BULUNDU

KAYIP OLAN 2 GENÇ ISPARTA'DA BULUNDU

MUHTEŞEM KARŞILAMA

MUHTEŞEM KARŞILAMA

ISPARTA'DA YANGIN PANİĞİ

ISPARTA'DA YANGIN PANİĞİ

ISPARTALI ANNE 2 ÇOCUĞUNU ÖLDÜRDÜ

ISPARTALI ANNE 2 ÇOCUĞUNU ÖLDÜRDÜ

KOMŞUDA BU DEHŞET KONUŞULUYOR !

KOMŞUDA BU DEHŞET KONUŞULUYOR !

Isparta

TÜRKİYE ardı arkası kesilmeyen kadın cinayetlerini konuşurken, Antalya’da 17 yaşındaki F.D.’nin başına gelenler korku filmlerini aratmadı.

 

9 ay önce görücü usulü ile 24 yaşındaki erkek kuaförü K.D.ile evlenen F.D., eşiyle şiddetli geçimsizlik yaşamaya başladı. Yaşadıklarını annesi E.O. ve babası H.O. ile paylaşan F.D., kısa bir süre önce evi terk ederek ailesine sığındı.

 

''AVA GİDİYORUZ''

 

Bir süre ailesinin yanında kalan F.D., 6 Mart Cuma günü barışmak için baba H.O.’nun evine gelen eşini geri çevirmedi. F.D.’yi 13 yaşındaki çırağının da bulunduğu ablasına ait otomobile bindiren K.D., şehir merkezinden uzaklaşmaya başladı. Bundan tedirgin olan F.D., eşine, “Nereye gidiyoruz?” dedi. İddiaya göre; araçtaki av tüfeğini gösteren K.D., “Av yapmaya gidiyoruz” diyerek 17 yaşındaki genç kızı Bucak sınırları içerisindeki ormanlık alana götürdü.

 

''BU AİLE MESELESİ''

 

K.D., genç kızı arabadan indirip av tüfeği ile etrafa ateşetmesini istedi. Bu talebi reddeden genç kız eşi tarafından dövülmeye başladı.F.D., yüzüne ve vücudunun çeşitli yerlerine ciddi darbeler alırken, bir süre sonra daha da gözü dönen K.D., yine iddiaya göre genç kızın parmaklarını ısırarak etlerini kopardı. Kanlar içindeki genç kızın çığlıklarını duyan bir tır şoförü olaya müdahale etmek istedi. K.D., bu müdahaleye, “Ben bu kadının kocasıyım. Bu aile meselesi” diyerek karşı çıktı.

 

SALDIRGAN SERBEST

 

Duyarlı tır şoförü, K.D’nin elindeki av tüfeğini görüp aracına bindi ve birkaç kilometre ilerdeki jandarma noktasına giderek yaşadıklarını anlattı. İhbar üzerine jandarma ve polis ekipleri olay yerinegiderek 17 yaşındaki F.D.’yi, 25 yaşındaki K.D.’nin elinden kurtardı. F.D.,Bucak Devlet Hastanesi’ne kaldırılırken, ifadesi alınan K.D., mağdur kadının hayati tehlikesi bulunmadığı için savcılık tarafından serbest bırakıldı.

 

ETLERİNİ SIYIRMIŞ

 

Dehşet gecesi ile ilgili Hürriyet’e konuşan anne E.O. ile baba H.O., “Kızımızı olaydan sonra tanıyamadık. Yüzü, gözleri morluklar içindeydi. Boynu sıkıldığı için konuşamıyordu. Bu nedenle kendisini 3 gündür çay kaşığı ile besliyoruz. El parmakları feci halde. Kocası kendisi dövmekle yetinmemiş parmaklarını tek tek ısırıp etlerini koparmış. Zaten bir süre sonra kızımız acıdan dolayı bilincini yitirmiş. Ve bu olay 13-14 yaşındaki bir çocuğun gözleri önünde olmuş. Bu resmen canilik. Eğer tır şoförleri olayı görmese kızımız şu an yaşamıyor olacaktı” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Bumu Adalet

11 Mart 2015 Çarşamba 22:15

TÜRK USULÜ ADALET, neden salıverilmiş? Kadını öldürsün diyemi?

BANA DOKUNMAYAN YILAN

11 Mart 2015 Çarşamba 15:26

ADALET SİSTEMİ VAR DİYENİN YÜZÜNE TÜKÜRÜRÜM İLLAKİ ÖLDÜRECEK SONRA CEZA YİYECEK ADALET MÜLKÜN TEMELİDİR DERLER YA DEMEKKİ BU MÜLK GİDİCİ BIRAKAN HAKİMİN KIZINI AYNI ŞEKİLDE YAPSALARDI BAK O ZAMAN ADALETİ EN AĞIR CEZAYI ALIRDI BUNLARI YETİŞTİRİKEN İYİ YETİŞTİRECEKSİN

Arzu Heyad

11 Mart 2015 Çarşamba 12:33

erkeğin görüntüsünÜ açıkca verin herkez görsün manyağı

suçlu

11 Mart 2015 Çarşamba 12:12

burada mağdur olan erkek heraldeki yüzünü gizlemişsiniz kızcağızın yüzü açık mağdur olarak fakat canininki kapalı anlayamadım da

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR