24 Mayıs 2018 Perşembe

  • 4,679 TL
  • 5,495 TL
  • 195,12 TL
  • 103.592
ISPARTA 18°
GÖZYAŞLARIYLA SON VEDA

GÖZYAŞLARIYLA SON VEDA

UZMAN ÇAVUŞ MEHMET KAYAN KAZADA HAYATINI KAYBETTİ

UZMAN ÇAVUŞ MEHMET KAYAN KAZADA HAYATINI KAYBETTİ

O KAZADA ÖLEN SÜRÜCÜ DOKTOR ÇIKTI

O KAZADA ÖLEN SÜRÜCÜ DOKTOR ÇIKTI

ISPARTA'DA DEV OPERASYON 19 KİŞİ GÖZALTINDA

ISPARTA'DA DEV OPERASYON 19 KİŞİ GÖZALTINDA

Kırmızı Fularlı Kıza Telsizden Protesto

Aslen Ispartalı olan ve Taksim olaylarında kırmızı fularlı kız olarak bilinen Ayşe Deniz Karacagil 98 yıl hapis cezasıyla yargılanırken, dağa çıkıp "Destan Yörük" kod adını almıştı.

Isparta

Kandil'deki, Murat Karayılannın kadın teröristleri, ‘kırmızı fularlıkız’ olarak bilinen Ayşe Deniz Karacagil’i himaye ettiği gerekçesiyle, Murat Karayılan’a isyan bayrağı açtı.

 

Güneydoğu'daki operasyonlarda ağır kayıplar veren PKK'nın kadın teröristleri, 'kırmızı fularlı kız' Ayşe Deniz Karacagil'e ayrıcalık tanıdığı gerekçesiyle örgüt lideri Murat Karayılan'a isyan bayrağını açtı.

 

TELSİZDEN PROTESTO

 

Sabah'ın haberine göre; Kırsala gönderilen kadın teröristler, örgüt liderlerinden Murat Karayılan'ın, kamuoyunda "Kırmızı fularlı kız"olarak bilinen ve 98 yıl hapis cezasıyla yargılanırken, dağa çıkıp "Destan Yörük" kod adını alan Ayşe Deniz Karacagil'i koruma altına almasına sert tepki gösterdi.

 

Dağa çıktıktan sonra Murat Karayılan'ın sözde Avrupa'dan Sorumlu Özel Kalem Müdiresi yapıp birlikte poz verdiği Ayşe Deniz Karacagil'i,kırsal alana göndermemesine kızan kadın teröristler, telsizden "Senin Destan Yörük nerede Cemal, müdür olmaya mı geldi? Senin için Destan Yörük'ten başka kadının önemi yok mu" diye sordu. Kandil'deki Harun kampında kalan PKK'nın kadın yapılanması YJA-STAR'a bağlı oldukları belirlenen kadın teröristler, Karayılan'ın kendilerini tehdit etmesi üzerine ise "Bizi korkutamazsınız" cevabını verdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

TÜRK

15 Nisan 2016 Cuma 10:26

Türk Miletinin kim olduğunu...dünyaya bir kez daha gösrecez....bu hainler mete hanı...oğuz kaağanı...ertuğrulu...osman gaziyi..fatihi...yavuz u...Atatürk heralde unutmuşlar...

vatandaş

15 Nisan 2016 Cuma 00:07

türk ordusu pkk nın kökünü kazıyacak

ali

15 Nisan 2016 Cuma 00:06

kırmızı tangalı kızında murat karayılanında canı cehenneme.. hainlerin hepsi hesap verecek

ÇOK YANLIŞ

14 Nisan 2016 Perşembe 16:12

ISPARALI NEDİR YAAA BİRAZ DİKKAT

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR