23 Mayıs 2018 Çarşamba

  • 4,861 TL
  • 5,691 TL
  • 200,52 TL
  • 101.892
ISPARTA 25°
GÖZYAŞLARIYLA SON VEDA

GÖZYAŞLARIYLA SON VEDA

UZMAN ÇAVUŞ MEHMET KAYAN KAZADA HAYATINI KAYBETTİ

UZMAN ÇAVUŞ MEHMET KAYAN KAZADA HAYATINI KAYBETTİ

O KAZADA ÖLEN SÜRÜCÜ DOKTOR ÇIKTI

O KAZADA ÖLEN SÜRÜCÜ DOKTOR ÇIKTI

ISPARTA'DA DEV OPERASYON 19 KİŞİ GÖZALTINDA

ISPARTA'DA DEV OPERASYON 19 KİŞİ GÖZALTINDA

KİRAYA VERİLDİ ...

Belediye İşhanı’nda Demokrat Parti İl Başkanlığına ait olan alanın bir bölümü İl Başkanı Hüseyin Şençimen tarafından bir danışmanlık firmasına kiraya verildi

Isparta

. DP’nin yerel seçimlerde belediye başkan adayı olan Ömer Levent,yönetim kararı alınmadan böyle b Demokrat Parti İl Başkanlığına vekaleten bakan Hüseyin Şençimen, Belediye İşhanı 4. katta partiye ait olan alanın bir bölümünü böldürerek, bir danışmanlık firmasına kiraya verdi. Bu durum parti içinde büyük rahatsızlık yarattı. Şençimen’e en büyük tepki ise 30 Mart yerel seçimlerinde Belediye Başkan Adayı olan Ömer Levent’ten geldi. Partiye ait olan yerin başka kişi ya da kişilere kiraya verilmesinin kabul edilemez olduğunu dile getiren Levent, Şençimen’in yönetim kararı almadan böyle bir işe giriştiğini iddia etti. Levent, “Sayın başkan hiç kimseye sormadan kafasına göre partimize ait olan alanın bir bölümünü böldürmüş

ve kiraya vermiştir. Ömer Çobaner'in de bu işte parmağı varmış. Kiraya verme sırasında parti

yönetimine ve üyelere sorulmamıştır. Eğer partinin bir ihtiyacı varsa önce bu herkesle paylaşılmalı ve ona göre hareket edilmeliydi. Bu parti sahipsiz değildir. Kimse kafasına göre hareket edemez. Parti üzerinden kimseye farklı işler yaptırmayız” dedi.

 

GENEL BAŞKAN YARDIMCISI GELİYOR

 

Öte yandan konunun genel merkezle de paylaşıldığını ifade eden Levent, Genel Başkan Yardımcısı Aşkın Çelik’in bugün Isparta’ya geleceğini duyurdu. Levent, “Aşkın bey hem bu kiralama olayı hem de yeni yönetim oluşumu için ilimize ziyarete gelecek” şeklinde konuştu.

 

BORÇTAN DOLAYI KİRAYA VERDİK

 

DP İl Başkanı Hüseyin Şençimen ise, partinin yakıt ve diğer giderlerde borcu bulunduğunu ifade ederek, son çare olarak partiye ait olan alanın kullanılmayan bölümün kiraya verildiğini söyledi. Şençimen, kiralama işlemi öncesi yönetim kararı aldıklarını da sözlerine ekledi.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

KIRAT

17 Nisan 2014 Perşembe 09:38

SADECE GÜLÜYORUM YILLARCA BU PARTİNİN YAKITINI VE DİĞER GİDERLERİ GEÇMİŞ DÖNEM İL BAŞKANLARI NASIL KARŞILADIYSA SENDE BAŞKAN O ŞEKİLDE KARŞILASAYDIN... EĞER İMKANIN VE GÜÇÜN YOKSA İSTİFA ETSEYDİN NEDEN BAŞKAN OLDUN NEDEN O MASAYA OTURDUN YAZIK ZAVALLISINIZ... BU PARTIDE EMEĞİ OLAN BİNLERCE İNSAN VAR BU YAPMAYA HAKKINIZ YOK İL BAŞKANLIĞINDAN DA İSTİFA ET GİT BAŞKAN!!!!!

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR