24 Ekim 2021 Pazar

Ali Ceylan hayatını kaybetti

Ali Ceylan hayatını kaybetti

Fabrika binası Atabey’e tekrar kazandırıldı

Fabrika binası Atabey’e tekrar kazandırıldı

Bakan Kurum'dan Yalvaç'ta Millet Bahçesi ve Sıfır Atık projesine destek

Bakan Kurum'dan Yalvaç'ta Millet Bahçesi ve Sıfır Atık projesine destek

Başkan Kaynak'tan teşekkür

Başkan Kaynak'tan teşekkür

Kilometrelerce yol gelip, Isparta'da sağlığına kavuştu

Kilometrelerce yol gelip, Isparta'da sağlığına kavuştu

Isparta

Batı Afrika'da bulunan TOGO Cumhuriyeti vatandaşı Lassıssı Gbadegesın Ashıru, Isparta Şehir Hastanesi'nde ameliyat edilerek, sağlığına kavuştu.

Böbrek rahatsızlığı nedeniyle Isparta Şehir Hastanesi'ne başvuran Lassıssı Gbadegesın Ashıru, hastanede uzmanlar tarafından ameliyat edilerek sağlığına kavuştu. Ameliyat sonrası gazetecilere konuşan Lassıssı Gbadegesın Ashıru; "Ruşen Beyi arayarak hastaneye gelmek istediğimi söyledi. Kendisine ve hastane ekibine güvendiğim için geldi. Allaha şükür ameliyatım başarılı geçti" dedi.

İş İnsanı olan Lassıssı Gbadegesın Ashıru'nın hastaneye başvurmasıyla yapılan tetkiklerinde böbreğinde şüpheli bir kitle tespit edildi. Yapılan araştırmalar sonucunda ise kanserli doku olduğunu tespit eden uzmanlar, ameliyat ile böbreği koruyarak kitleyi almayı başardı.

Operasyonu gerçekleştiren başarılı Üroloji Doktoru Yunus Ünal ve ekibi, hastanenin tam donamlı bir hastane olduğunu, burada çalışmak ve insanlara hayati önem taşıyan müdahalelerde bulunduklarını söyledi. Üroloji Doktoru Yunus Ünal açıklamasında; "Hastamız Togo Cumhuriyetinden hastanemize geldi. Önce Check-up yaptık, daha sonra böbreğinde bir şüpheli kitle tespit ediliyor. Başhekimimiz Ruşen Bey aracılığıyla hastaneyle bağlantı kuruluyor ve hastamız Isparta Şehir Hastanesine geliyor. Bizde yaptığımız tetkiklerde hastamızın sol böbreğinde 2-3 santimlik bir kitle tespit ettik. Daha sonra ameliyata almaya karar verdik. Ekip olarak ameliyatını yaptık hastamızın. Şu anda genel sağlık durumu iyi. Tetkiklerimiz bitti. Aldığımız parçanın sonuçlarına göre hastamızın takibini ve tedavisini devam ettireceğiz. Hastanemizin imkanları dahilinde bu tarz ameliyatları burada yapabiliyoruz" dedi.

Lassıssı Gbadegesın Ashıru ise; "Allaha şükür ameliyat oldum. Sağlığıma kavuştum. Hastane Başhekimi Ruşen bey ve ameliyatımı gerçekleştiren tüm ekibe teşekkür ederim. Burayı daha güvende hissettiğim için buraya geldim" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Aydan Küçükkoç

30 Eylül 2021 Perşembe 22:06

Bende Yunus beye gittim, çok bilgili ve kaliteli bir doktor. Tebrik ederim. Başarılarının devamını dilerim

Mutlu Mesut

29 Eylül 2021 Çarşamba 19:40

Dr Yunus bey sadece iyi bir cerrah değil, aynı zamanda hastalarıyla insani olarak ilgilenen doktordur. Isparta’nın şansıdır.

Şevket Ecer

29 Eylül 2021 Çarşamba 17:34

Doktor Yunus tan Allah razı olsun, sayesinde yüzüm güldü, müthiş bir cerrah artık İsparta da başım dik yürüyebiliyor.

Suray Vatansever

29 Eylül 2021 Çarşamba 17:25

Dr.Yunus Bey, iki yıl önce babamın sağlığına kavuşmasını sağladı müthiş iyi bir hekim, harika bir insandır.Isparta’lı olarak kendisine minnettarım.

Mehmet Aktürk

29 Eylül 2021 Çarşamba 17:11

2 yıl önce Yunus bey benim de ameliyatımı yapmıştı. Alanında çok başarılı bir doktor. Sayesinde sağlığıma kavuştum. Hastaya yaklaşımı çok iyi. Başarılarının devamını dilerim

Orhan Demir

29 Eylül 2021 Çarşamba 16:58

Babamın prostatı için Yunus hocayla görüşmüştük. Sağolsun harika bir ameliyat geçirdik. Kendisi davranışıyla ve hekimlik becerisiyle harika bir insan TEKRAR TEŞEKKÜRLER Doktor bey

hakannn

29 Eylül 2021 Çarşamba 12:28

Ameliyatı yapan Yunus hocam bilgisiyle mütevaziliği ile örnek insansın.Aylarca ağrı çektim dolaşmadığım yer kalmadı sağolsun sayesinde iyileştim.

3232

29 Eylül 2021 Çarşamba 10:36

ameliyat dahi olmama rağmen bel fıtığına bir çözüm bulunamadı hastanenizde ağrılarım öncesine rağmen çok fazla diyorum bu ağrı senle ömrün sonuna kadar gidecek diyor dr bi başka dr gidiyorum ameliyat olacaksın diyor oldum ağrı çok diyorum o zaman olma diyor beyin cerrahi servisi yani hayatım alt üst oldu ve ağrı sızı sürekli kıvranmaya devam 5 senedir ben bişey anlamadım. bıktım artık bu ağrılardan

Melisa

29 Eylül 2021 Çarşamba 09:39

Yeşiller yakışmış Şakir hocam en yakışıklı doktor şakir hocam. Hastane sana hayran şakir hocam.

Mert

29 Eylül 2021 Çarşamba 09:36

Ameliyatı yapan Şakir hocaya ve yardımcılarına teşekkür ederim. Şakir hoca bir numaradır.

Şakir hocadır

29 Eylül 2021 Çarşamba 09:35

Şakir hocam çok iyidir. Şakir hocayı tek geçerim. Diğer doktorların da hocasıymış. zaten. Şakir hocam .

Qweryu

29 Eylül 2021 Çarşamba 09:33

Uzman doktorumuz Şakir Bey başta olmak üzere asistanların kutlarım.

ALİ

29 Eylül 2021 Çarşamba 08:15

cildiyede bile 1 ay sıra veriyorsunuz kocaman hastanede yazık

ıspartalılar ıspartayı neden sevmiyor??

29 Eylül 2021 Çarşamba 03:59

nerden öğrenip bulmuş taa ıspartayı? ıspartayı bi ıspartalılar bulamıyor galiba, gözleri hep dışarda! miskinlik, tembellik, şikayetten başka birşey yok hayat anlayışlarında..sadece şikayet etsinler..hep şikayet..bu kafayla mı memur-bürokrat olup ankaralara yerleşiyor ıspartalı??orda işe yarıyorlar mı bari?takoz mu oluyorlar yoksa?

hızır

28 Eylül 2021 Salı 22:58

göz muayenesi için sabah 6 ta yola çıkacagım terminalin orda sdü arabalarını bekleyecegim üniversiteye gidecegim ve sıra bitmiş olay bu demekki afrikadan gelsem olacakmış...yalvar yakar aldığım sıraya saat 5 te sıra geldi bi daha gittiğimde açın muayenahaneleri rezilliğimiz bitsin bari

M.K

28 Eylül 2021 Salı 22:46

Sanki Togo cumhuriyeti de Amerika veya Şehir hastahanesini iyi bir yatırım summa çabaları.Kaç tane hastane kapattınız onu açmak icon?Doktor bizden,hemşiresi bizden kaç lira ödüyorsunuz yapan şirkete? Ūlkenin ekonomisini batırdınız ha la övünme çabaları yuh..

Halkın içsesi

28 Eylül 2021 Salı 21:52

Gariban gelse nasıl başımızdan savarız diye uğraşırlar hatta yetinmezler azarlarlar.

Hacı

28 Eylül 2021 Salı 21:45

Zaten son zamanlar da bizde bir yabancı merakı! Allah sonumuzu hayr etsin

.

28 Eylül 2021 Salı 21:23

Sağlık güvencesi hangi kurumdan ya da sigorta şirketindenmiş

OTTOMAN EXPORT

28 Eylül 2021 Salı 20:23

Güzel ülkem kıymetini bilelim

Muhammed kaya

28 Eylül 2021 Salı 19:25

Hade ordan ben 75 kilometre yakındayin bana çözüm bulamadınız yaptığınız işe bak 6 bin km miş

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR