22 Haziran 2018 Cuma

  • 4,712 TL
  • 5,487 TL
  • 192,69 TL
  • 95.371
ISPARTA 21°
GECE GÜNDÜZ DEVAM !

GECE GÜNDÜZ DEVAM !

YİNE KÜÇÜKGÖKÇELİ KAVŞAĞI YİNE KAZA

YİNE KÜÇÜKGÖKÇELİ KAVŞAĞI YİNE KAZA

ISPARTA-ANTALYA YOLU KAFA KAFAYA ÇARPIŞTILAR

ISPARTA-ANTALYA YOLU KAFA KAFAYA ÇARPIŞTILAR

ZİNCİRLEME KAZA 6 KİŞİ YARALANDI

ZİNCİRLEME KAZA 6 KİŞİ YARALANDI

KENDİLERİNİ MİLLETTEN ÜSTÜN GÖRENLER..

AK Parti Milletvekili Recep Özel, "Halkımız hala ergen durumdadır" diyen ve bir dönem Anavatan Partisi Genel Başkanlığı yapan Erkan Mumcu'ya ağır eleştirilerde bulundu.

Isparta

AK Parti'de bir dönem bakanlık yapan ve Anavatan Partisi Genel Başkanlığı görevinden sonra siyaseti bırakan Erkan Mumcu, hafta sonu Isparta'ya gelerek bir takım ziyaretler gerçekleştirdi. İlk olarak memleketi Yalvaç'ı ziyaret eden Mumcu, Belediye Başkanlığına seçilen MHP'li Halil Hilmi Tütüncü'yü makamında ziyaret etti.

Ziyarette hükümete ağır eleştirilerde bulunan Mumcu'ya, AK Parti Milletvekili Recep Özel ise sert bir dille cevap verdi. Özel, yaptığı konuşmalarda halkımızı bakış açısını net bir şekilde sergilemiştir. Bu sözlerinden  dolayı Mumcu'yu kınıyorum dedi.

Milletvekili Özel yaptığı açıklamada ise; "Gençlik yıllarında önce milliyetçi sonra muhafazakar, üniversite yıllarında sinema emekçisidir. Bağlamayı kaptığı gibi bir halk türküsünü kafasını gözünü yarmadan çığırabilecek kendisini ispatlama imkanı bulandır. Türkiye'de kendisine muhafazakar diyenler önce kendi köylülüklerini itiraf etsinler diyen. Şehirler taşralılar tarafından işgal edildiğinden beri Türkiye'de kendisine muhafazakar diyen bir lümpen kitle var diyerek halkını küçümseyen Mumcu, malesef halkımız siyasi anlamda hala ergen durumda.Ergenlik biliyorsunuz nefse göre hareket edilen bir dönemdir. sözleriyle halkımıza bakış açısını net olarak sergilemektedir.

Sayın Mumcu iktidarımızın bakan yaptığı bir hemşehrimiz olarak milletin size verdiği yetkiyi kendilerini milletin üzerinde gören güçlerin vesayetine terkedip gittiğinizi yakın dönemde hep beraber yaşadık. Yine Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde % 45 oyla iktidarımıza destek veren halkımızı bu sözlerle küçümsemenizi kınıyorum. Kaos ve yeni oluşum beklentilerinize zamanı gelince halkımızın en iyi cevabı vereceğine inanıyorum dedi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

yalaveclı

22 Nisan 2014 Salı 10:01

sayın mumcu oylamadaki gösterdiği tavırla ergenleğini ıspatlayamamıştır.milletin tercihiyle böyle dalga geçmek küçümsemekte pek ergen bi tavır değil anlaşılan mumcu hala rüştünü geçmemıs

hasan ozkanlı

22 Nisan 2014 Salı 08:49

sayın tutuncu bıraz sempatım vardı mumcuya devletı elesttıunya oda bıttı onunla konusacagınla barı hökemetle gorus barıde yalevece fayda gelsın saygılar

hasan ozkanlı

22 Nisan 2014 Salı 08:49

sayın tutuncu bıraz sempatım vardı mumcuya devletı elesttıunya oda bıttı onunla konusacagınla barı hökemetle gorus barıde yalevece fayda gelsın saygılar

kendini beyenen vekil

22 Nisan 2014 Salı 01:18

sayın recep özel sen onun kadarda ıspartaya faydan olmadı saten onun kaybetmesi sizin gerçek yüzünüzü görmesinden kaynaklandı

Yalvaçlı

21 Nisan 2014 Pazartesi 19:32

iradeyi milliyeye hakereti kendine hak olarak gören sonradan görme ,çıktığı kabuğu tahkir ederek beğenmeyenleri iyiki bu millet erkenden farketme fırsatını buldu.Teşekkürler Vekilim. Ak Partinin Yalvaç temsilcilerinede cesaret olurda iki kelamda onlardan duyarız.Yoksa onlarda erkan bey gibimi düşünüyorlar.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR