24 Haziran 2018 Pazar

  • 4,679 TL
  • 5,454 TL
  • 190,62 TL
  • 95.852
ISPARTA 25°
ISPARTA'DA TRAVESTİNİN EVİNE POLİS BASKINI

ISPARTA'DA TRAVESTİNİN EVİNE POLİS BASKINI

GECE GÜNDÜZ DEVAM !

GECE GÜNDÜZ DEVAM !

YİNE KÜÇÜKGÖKÇELİ KAVŞAĞI YİNE KAZA

YİNE KÜÇÜKGÖKÇELİ KAVŞAĞI YİNE KAZA

ISPARTA-ANTALYA YOLU KAFA KAFAYA ÇARPIŞTILAR

ISPARTA-ANTALYA YOLU KAFA KAFAYA ÇARPIŞTILAR

KEÇİBORLU GİBİ TÜM ISPARTA BİZE HER ZAMAN DESTEK VERDİ

AK Parti Milletvekili Recep Özel, seçim çalışmaları kapsamında Keçiborlu İlçesi'ni ziyaret etti.

Isparta

7 Haziran seçimleri öncesinde AK Parti Milletvekili Recep Özel, ilçe ilçe, köy köy gezerek seçim çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Keçiborlu İlçesi'ni ziyaret eden Milletvekili Özel, vatandaşlarla buluştu. Milletvekili Özel ilk olarak Keçiborlu Belediye Başkanı Yusuf Murat Parlak'ı ziyaret etti. Başkan Parlak ile beraber esnafı dolaşan Milletvekili Özel'e büyük teveccüh vardı. 

Milletvekili Özel, milletvekilliği görevi süresince Keçiborlu'ya sık sık geldiğini ve vatandaşların sorunlarını dinlediğini belirterek, Keçiborlu bizim için önemli bir ilçemizdir. Bize her seçim sürecinde desteği esirgemediği için tüm vatandaşlarıma teşekkür ediyorum. Isparta ve tüm ilçelerimiz AK Parti'ye her zaman destek verdi ve vermeye devam edecektir dedi.

Milletvekili Özel, dükkanları ziyaret eden vatandaşlarla görüştü. Çok sayıda vatandaş ise Recep Özel ile hatıra fotoğrafı çektirdi. Özel daha sonra 6 Mayıs baharın gelişini müjdeleyen Hıdırellez Bayramı nedeniyle piknik yapan aileleri ziyaret etti. Mesirelik alanda vatandaşlarla buluşan Özel, çocuklarla bol bol fotoğraf çektirdi.  

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

vatandas

12 Mayıs 2015 Salı 22:10

ILK FOTO´DAKI AMCA HESAPMI SORUYOR VEKILINDEN!

ak

08 Mayıs 2015 Cuma 11:48

Keciborluda ak partiye destek sonsuzdur bu zamana kadar verilmeyen destek verilecektir halk akillanmistir

ısparta lı

07 Mayıs 2015 Perşembe 23:28

Keçiborlu nun akepeye desteği bitmiştir.Keçiborlu bu seçimde özüne dönecektir.Oyların yarısı MHP ye, diğer yarısı CHP ye gidecektir.Türkiye genelinde olduğu gibi Keçiborlu dada akp bitmiştir.... Delikanlı isen yayınlarsın bu yazımı modaretör !!!

Ak Ispartalı

06 Mayıs 2015 Çarşamba 23:06

Maşallah sayın vekillerim Ispartayı altüst ediyorsunuz.Heryere gidiyorsunuz. Tabi yollar güzel olunca heryere gidilir. Heryer duble yol. Durmak yok 4 vekil ısparta

ısparta lı

07 Mayıs 2015 Perşembe 23:31

Merak ettim ak tirol sen ne yer içersinde çevrende,Türkiye de ve Dünya da gelişenlerin farkında değilsin ?? Türkiye bölünmeye gidiyor sen diyorsun duble yol ( ! ) Allah aşkına biraz araştır be ......

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR