24 Haziran 2018 Pazar

  • 4,679 TL
  • 5,454 TL
  • 190,62 TL
  • 95.852
ISPARTA 25°
ISPARTA'DA TRAVESTİNİN EVİNE POLİS BASKINI

ISPARTA'DA TRAVESTİNİN EVİNE POLİS BASKINI

GECE GÜNDÜZ DEVAM !

GECE GÜNDÜZ DEVAM !

YİNE KÜÇÜKGÖKÇELİ KAVŞAĞI YİNE KAZA

YİNE KÜÇÜKGÖKÇELİ KAVŞAĞI YİNE KAZA

ISPARTA-ANTALYA YOLU KAFA KAFAYA ÇARPIŞTILAR

ISPARTA-ANTALYA YOLU KAFA KAFAYA ÇARPIŞTILAR

KAYSERİ'DE ŞEHİT SAYISI ARTTI

KAYSERİ'DE ŞEHİT SAYISI ARTTI

Isparta

Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Prof.Dr. Kudret Doğru, Tıp Fakültesi Hastanesinde tedavi altında olan bir askerin daha şehit olduğunu söyledi.

 Şehit sayısının 14'e yükseldiğini belirten Prof. Kudret Doğru, ayrıca bir özel hastanedeki bir askerin de durumunun kritik olduğunu ifade etti. Prof. Kudret Doğru,"Sabah gelen hastalara derhal müdahaleler yapıldı. Çok kısa sürede yaralılara müdahale yapılması sağlandı. Bir süre sonra Bakanlarımız hastalarımızı ve bütün askerlerimizi ziyaret ettiler. Özellikle il dışından gelen hasta yakınları ile ilgili gerekli organizasyonları da yapmaya devam ediyoruz" dedi.

 

ŞEHİT VE YARALILARIN İSİMLERİ BELLİ OLDU

 

Kayseri'de bu sabah teröristlerin çarşı iznine çıkan askerlerin bulunduğu halk otobüsüne bomba yüklü araçla düzenlediği saldırıdaşehit olan 13 asker ile yaralanan 56 kişinin kimlikleri belirlendi. Valilik,Emniyet Müdürlüğü ve Sağlık Müdürlüğü ile Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden alınan bilgilere göre şehitlerin ve yaralananların isimleri şöyle:

 

ŞEHİTLER: Yunus Emre Duran, Abdülsamet Özen (Kocaeli), KamilTunç, Kamil Tunç (Afyon Karahisar) Hasan İlhan, Kenan Döngel (Zonguldak),Mustafa Cihan, Fehmi Barçın, Raşit Yücel (Kocaeli), Ahmet Taş, Muhammet AliOcak, Göksel Ağaçyetiştiren ve kimliği belirlenemeyen bir asker.

 

YARALILAR: Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tedavideolanlar Adem Avcı, Arif Özkara, Bayram Özdemir, Caner Kavalcı, Ercan İnan,Erdal Köse, Fatih Körpe, Ferdi Çatal, Gökhan Keskin, Hakan Şimşek Yakar, HalitKapullu, Hamit Eroğlu, Hasan Hamza Şolt, Hidayet Canpolat, Hüseyin Avcı, İlkerBal, İlyas Akman, İsmail Hakkı Öner, Kamil Yemez, Kubilay Şimşek, Mehmet Gül,Mehmet Kılıç, Mertcan Uzun, Mesut Yaşar, Mevlüt Avcıoğlu, Mustafa Genç, MustafaUçar, Nasuh Yıldırım, Recep Güney, Semih Yılmaz, Serdar Çiçekli, SüleymanSancar, Şakir Karayel, Tolga Öğütlü, Ufuk Uysal, Yasin Memiş, Yasin Sezeyan,Yunus Emre Kurnaz, Yunus Ertaş, Yusuf Ergün, Semih Yılmaz, Mevlüt Kimsesiz.

 

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi gören KayhanUluhan, Muhammet Yaşar, Sami Güler, Berat Yılmaz, Ali Kuşçu, Orhan Ölmez,Furkan Özlü ve Adem Kamsız,

 

Özel hastanalerde tedavi gören Recep Genç, Mehmet Emin Uygur, Ahmet Gün, Mehmet Taşdelen, Recep Coşkun, Gökhan Çelik

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Bzkrt

18 Aralık 2016 Pazar 00:15

Emniyet, jandarma istihbaratı ve mit ne iş yapar...Araçla bomba hazırlamak 2 dakikalık iş olmasa gerek

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR