25 Mayıs 2018 Cuma

  • 4,716 TL
  • 5,499 TL
  • 197,88 TL
  • 103.200
ISPARTA 17°
KÖY GARAJINDA YANDIN ÇIKTI

KÖY GARAJINDA YANDIN ÇIKTI

LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

CENAZE TÖRENİNE GELİNLİK GİYEREK GELDİ

CENAZE TÖRENİNE GELİNLİK GİYEREK GELDİ

KARAHAN DÖNEMİ DEVAM EDİYOR

Isparta’da görev yapan basın mensupları sandık başına gitti.

Isparta

 

Tek listeyle gidilen seçimde mevcut Başkan Karahan’agüvenoyu veren basın mensupları birkez daha birlik ve beraberlik örneğindebulundu.

Öğretmenevi’nde saat 14:00’de gerçekleştirilen Olağan Genel Kurul’da, Divan Başkanlığına Tarkan Çetin üyeliklere de Ali Çevikbaş ve Tuna Ünal seçildi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlayan Olağan Genel Kurul’da gelir – gider, faaliyet ve denetim raporlarları okunarak kabul edildi.

 

KARAHAN İLE YOLA DEVAM

Göreve geldiği 2012 yılından bu yana birlik ve beraberlik adına büyük başarılara imza atan Şevket Karahan, başka aday çıkmamasından dolayı açık oylamayla tekrar Başkan seçildi.

AKTİF KAPATILDI TEK ÇATI

ALTINDA BİRARAYA GELİNİLDİ

Geçtiğimiz yıllarda bazı gazetecilerin bir araya gelerekkurduğu Aktif Gazeteciler Derneği de Yönetim Kurulu ve basın mensuplarınınoylamasıyla, Isparta Gazeteciler Cemiyetine bağlanarak tek çatı altındatoplandı.

İKİ GÖZÜM GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Dilek ve temenniler bölümünde söz alan üstad gazeteciler Hilmi Özdemir, Arzu Deniz, Doğan Silleli ve Abdullah Sinan, mesleğin sıkıntıları hakkında konuşma yaptılar. Basın mensuplarının iki gözüm olarakhitap ettiği ve sevecenliğiyle tanıdığı 78 yaşında ki Hilmi Özdemir (amca/ağabey)yaptığı konuşmada gözyaşlarına hakim olamadı. Bütün gazetecilerden helallik isteyen Hilmi Amca; “Ben sizleri çok seviyorum. Hepiniz benim evlatlarımsınız.Hepinizin bende gönlü ve yeri çok farklı, belki 3 yıl sonra yapılacak olanseçime ömrüm yetmeyebilir. Hepiniz hakkınızı helal edin” dedi. Bu konuşma sırasında Özdemir’in duygu dolu anlar yaşadığı gözlemlendi.

ÇOK MUTLUYUM

Güvenoyu aldıktan sonra konuşma yapan Başkan Şevket Karahan;“Seçim öncesi bazı söylentiler ayyuka çıkmıştı. Bizler tekrar birlik ve beraberlik içerisinde liste çıkardık. Yönetimiz bütün gazeteci arkadaşlarımızı kucaklıyor. Bizim geçmiş dönemde ki en büyük icraatımız iki derneğibirleştirerek tek çatı altında toplamak oldu. Bilindiği üzere Isparta Gazeteciler Cemiyeti, Akdeniz Gazeteciler Federasyonunda Genel Başkan Yardımcılığı, Türkiye Gazeteciler Konfederasyonluğu’nda da Denetim Kurulu Başkanlığı görevlerini sürdürüyor. Bu başarımız ve temsil noktamız artarak devam edecek” dedi.

 

İŞTE YENİ YÖNETİM

BAŞKAN

ŞEVKET KARAHAN

 

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Tarkan ÇETİN

Mehmet ERÇAKIR

Arzu DENİZ

Soner TOROS

Mustafa KAHRAMAN

Abdullah SİNAN

 

DENETİM KURULU ASİL

Ali ÇEVİKBAŞ

Tuna ÜNAL

Mustafa BAŞ

 

ONUR KURULU ASİL

TANJU BOYLU

ZAFER ÇAĞLAR

HİLMİ ÖZDEMİR

HÜDAİ KARTÖZ

ÇETİN KESKİNPALA

SALİH TOKAY

MEHMET AYBATILI

HAKAN YAMAN

Emre ALTUĞ

İSMAİL R. ÇELİK

 

ÜST KURUL DELEGESİ

ŞEVKET KARAHAN

TARKAN ÇETİN

NASUH ÖZKAN

SELÇUK ÖCAL

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Gazeteciler

05 Ocak 2015 Pazartesi 11:08

Gazetecilerin hepsi bu kadar mı? Bizim aktif olarak gördüğümüz çoğu gazeteci burada yok. Böyle geçmiş böyle gider

ZÜLFÜ

05 Ocak 2015 Pazartesi 01:59

O fotoğraflara bakıyorum da başkanlık koltuğunu hak eden en az 3-4 kişi varken neden hala malum şahısla devam ediliyor anlamak güç. tek yapılan icraat son anda ki birleşim ise vay arkadaşlarımın haline. taze bir kan değişikliği yapılmaması büyük hata bence.

osman kınay

04 Ocak 2015 Pazar 15:25

yeni yönetim kuruluna başarılar dilerim.

zorbey

04 Ocak 2015 Pazar 12:37

Para için kalemini satan menfaati uğruna yalan yanlış haber yapan,piyasada gazeteciyim diye gezen insanlar var keşke onlar içinde bir yaptırımınız olabilseydi..

Ramazan KUTLU

04 Ocak 2015 Pazar 00:30

Gazeteciler Cemiyeti Yeni Başkanı Şevket Karahan'a ve yönetim kuruluna başarılar diliyorum.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR