20 Mayıs 2018 Pazar

  • 4,490 TL
  • 5,287 TL
  • 186,41 TL
  • 102.410
ISPARTA 25°
ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

BU ACININ TARİFİ YOK

BU ACININ TARİFİ YOK

Kapı önlerinde halı yıkama devri bitti

Kapı önlerinde halı yıkama devri bitti

Isparta

Artık kapı önlerinde halı yıkama ve kurutma devri bitti.  Akpınar Halı Temizleme Tesisi halı kurutma nem alma odalarını kurarak daha hijyenik ortamda ve hızlı bir şekilde halı yıkama ve kurutma işlemi yapıyor. İşletme sahibi Recep Akpınar, “Halılar insan sağlığına zararlı birçok mikrobu üzerinde barındırır. Halılarınız senede en az bir kez mutlaka yıkatmalısınız” dedi. 

Akpınar Halı Temizleme Tesisi İşletme sahibi Recep Akpınar, kapı önlerinde halı yıkama ve kurutma devrinin bittiğini söyledi. Hijyenik ortamda hızlı bir şekilde halı yıkama ve kurutma işlemi yaptıklarını belirten Akpınar, işi profesyonelleştirdiklerini anlattı.

HALI YIKAMADA PROFOSYONEL HİZMET

 Tesise halı kurutma ve nem alma odaları kurduklarını ifade eden Akpınar,  ev hanımlarının elde halı yıkamamasını istedi. Halıların insan sağlığına zararlı birçok mikrobu üzerinde barındırdığını bildiren Akpınar, ev hanımlarına tavsiyelerde bulundu:

“Yaz gelince ev hanımları kapı önlerinde halı yıkıyorlar. Halıdaki kirlerin temizlendiğini sanıyorlar. Elde yıkanan halılar temizlenmiş gibi görünse de durum farklıdır. Halılar insan sağlığına zararlı birçok mikrobu üzerinde barındırır. Mikroplar halının dibine nüfuz eder. Nemli ortamlarda mikroplar daha çabuk çoğalır. Bu da insan sağlığının bozulmasına neden olur. Ev hanımlarına tavsiyem ellerinde halı yıkamasınlar. Bizi tercih etsinler” dedi.  

SAĞLIĞINIZDAN OLMAYIN  

Halıların evlerden ücretsiz alınarak özelliğine göre temizlendiğini kaydeden Akpınar, halı yıkama ve kurutma işlemi hakkında şu bilgileri verdi:

“Evlerden alınan halılarınız özelliğine göre dezenfekte havuzunda bekletiliyor. Bilgisayarlı makinelerle yıkandıktan sonra kurutma odasında kurumaya bırakılıyor. Kuruyan halılarınız özel halı kılıflarına konularak eve teslim ediliyor. Firmamızda tamamen doğal insan sağlığına zarar vermeyen ilaçlar kullanılmaktadır” diye konuştu.

 

Akpınar, koltuk ve battaniye yıkama hizmeti de verdiklerini de sözlerine ekledi.

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR