20 Şubat 2018 Salı

  • 3,764 TL
  • 4,662 TL
  • 162,88 TL
  • 115.882
ISPARTA
ISPARTA'DA HASTANE ÇIKIŞI YAKAYI ELE VERDİ

ISPARTA'DA HASTANE ÇIKIŞI YAKAYI ELE VERDİ

 UZMAN ÇAVUŞ DEMİRDAŞ YAŞAMINI YİTİRDİ

UZMAN ÇAVUŞ DEMİRDAŞ YAŞAMINI YİTİRDİ

ISPARTA'DA KİTAP FUARINA HANGİ ÜNLÜ İSİMLER KATILACAK

ISPARTA'DA KİTAP FUARINA HANGİ ÜNLÜ İSİMLER KATILACAK

HASTANENİN TUVALETİNDE ÖLÜ BULUNDU

HASTANENİN TUVALETİNDE ÖLÜ BULUNDU

Kaliteden ödün vermeyin

Isparta Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın, katıldığı S.S Galericiler Sitesi Toplu İşyeri Yapı Kooperatifinin Olağan Genel Kurul Toplantısı ve kura çekiminde yaptığı konuşmasında, altyapı, asfalt ve peyzaj çalışmalarında destek vereceğini söyledi.

Isparta

Cumartesi günü Yeni Sanayi’de bulunan Alyans Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen Olağan Genel Kurul Toplantısı ve kura çekimine katılan Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, kooperatifin küçük bir yerde kurulduğunu ve galericiler sitesinin yapılması noktasında üyelerin umutsuz olduğunu ancak şu anda bu sitenin bitme aşamasına geldiğine dikkat çekti. Başkan Günaydın, ilk dönem başkanlığında galericiler sitesinin yapımı için destek verdiklerini ve yerin istimlâk işlemlerini gerçekleştirdiklerini ve ardından seçimi kaybettiklerini söyledi. Bunun üzerine geçen 5 yıllık süreçte burada bir çivi dahi çakılamadığını dile getiren Günaydın, 2. dönem belediye başkanlığına gelmesiyle birlikte galericilerin paralarını geri iade ettiklerini belirtti. Günaydın, “Bu işin olması için 2. dönem belediye başkanlığına tekrar gelmem gerekiyormuş. Bu projenin tekrar hayata geçirilmesi için çalışmalarımıza tekrar başladık. Kooperatif üyelerimiz inşaatı kredi ile yapmayı planladıklarını ancak hiçbir kredi kullanmadan bu seviyeye getirdiler. Bundan dolayı sizleri kutluyorum” dedi.

Galericiler Sitesi için ‘zamanında bitirelim’ çağrısında bulunan Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, belediyenin galericiler sitesine ortak olduğunu ve 5 dükkânlarının bulunduğunu belirtti. Günaydın, “Ben ortağıma yardımcı olmayacağım da kime yardımcı olacağım. Buranın altyapısını bir an önce bitireceğiz. Şu ana kadar hizmet veren tüm arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Bu projenin uygulanması Isparta’ya bir örnektir. Buradaki yapıda kaliteden ödün vermeyin. Kötü malzeme kullanılırsa buranın değeri yüzde 50 düşer. Yolunuzu ve asfaltınızı hatta peyzaj ve yeşillendirme çalışmalarında kaliteye önem veren birisi olarak ben yardımcı olacağım” şeklinde konuştu.

Konuşmanın ardından Galericiler Sitesi Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi Başkanı Mustafa Şenol Tulga da Başkan Günaydın’a verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti. Tulga, “Başkanımız bize çevre düzenlemesinde söz verdi. Biz belediye başkanımızın makamına kendi evimize girer gibi giriyoruz. Sitemizin faaliyete geçmesiyle Isparta’da çok şeyler değişecek. Başkanımıza verdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR