18 Haziran 2019 Salı

  • 5,873 TL
  • 6,600 TL
  • 252,15 TL
  • 92.250
ISPARTA
MEHMET TÖNGE MAHALLESİ SELE TESLİM OLDU

MEHMET TÖNGE MAHALLESİ SELE TESLİM OLDU

MADEN ŞİRKETİNİN RUHSATI İPTAL EDİLDİ

MADEN ŞİRKETİNİN RUHSATI İPTAL EDİLDİ

GELİN ARABASINA ÖYLE BİR YAZI YAZDIRDI Kİ

GELİN ARABASINA ÖYLE BİR YAZI YAZDIRDI Kİ

OTOMOBİL AĞACA ASILI KADI

OTOMOBİL AĞACA ASILI KADI

KAFA KAFAYA ÇARPIŞTILAR ÇOK SAYIDA YARALI VAR

KAFA KAFAYA ÇARPIŞTILAR ÇOK SAYIDA YARALI VAR

Isparta

İki otomobilin kafa kafaya çarpıştığı kazada 1'i bebek 7 kişi yaralandı.

Antalya- Isparta yolunun Bucak ilçesine bağlı Çamlık köyü mevkisinde öğleden sonra meydana gelen kazada, 59 FE 598 plakalı otomobille 07 AAC 749 plakalı otomobil kafa kafaya çarpıştı. Kazada, araçlarda bulunan Ali Boz, Ali Erdem Boz, Hüseyin Boz, Meryem Boz, Fatma Hayal Boz, Murat Doğru ve Emre Erdoğan yaralandı.

Kazanın ardından olay yerine çok sayıda kurtarma ekibi sevk edildi. Yaralılar yapılan ilk müdahalenin ardından ambulanslarla Isparta'daki hastanelere götürüldü. Yaralılardan Meryem Boz, Fatma Hayal Boz adlı bebekle Murat Doğru'nun sağlık durumunun ciddi olduğu belirtildi. Yaralıların hastanelerde tedavileri sürüyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

KAHRAMAN TÜRK

09 Ekim 2018 Salı 18:23

Bu yol ölüm 5..kaç kişi öldü bu yolda...bu yolu trafiğe kapatın

Yaşasın ak parti oyum hep ak partiye

08 Ekim 2018 Pazartesi 15:42

Denetimin sıfır olduğu yolda kaza kaçınılmaz değilmi. Tek duble yolsuz il ıspartam. Yaşasın ak parti.oylar ak partiye

Alper

08 Ekim 2018 Pazartesi 14:28

trafikde epey trafik teröristi var ki PKK,dan falan daha tahlikeli.Sorumlular bir an önce kuralları hiçe sayanları toplasınlar,suçsuz insanlar kurban oluyor.Kuralları çiğneyenler kadar,kuralları çiğneyenleri,trafikden men etmeyenler de bu kazalardan sorumlu olmazmı?Nihayet bu iş içim görevlendirilmişler ve bunun maaş alıyorlar.

Mehmet

08 Ekim 2018 Pazartesi 13:58

---AKP double yol yaptı kazalar şu kadar azaldı bakıyorsunuz şu yollara kaymak kaymak ---Hurraaaa Şak Şak Şak Şak---Ulan şu yolu bi yapamadınız bakın gene ölen var---Ne alakası var kardeşim hükümet ne yapsın adam gibi sürün.püüü sizin iki yüzlülüğünüze

Olay yeri şahidi

08 Ekim 2018 Pazartesi 13:12

Ben de o gün oradaydım. Manzarayı yakından görseydiniz hızla 3. şeritten gelen aracın karşısından, kendi şeridinde gelen aracın içindeki 3 yaş civarındaki bebeğin, kazadan sonra çaresiz sessiz yatışını görürdünüz. ve o anda ne siyaset ne vekil aklınıza gelirdi. lütfen her olaydan bir pay çıkarmayı bırakın artık. sorun tamamen sürücü hatası 4 yol olsa da 5. şeritten sollamayı keşfederdi bu sürücü zihniyeti. hem kendileri hem karşısındakiler bu hatalı sollamanın bedelini ödüyor. Ne yazık ki...

Başımıza gelmeden, soralım !!

08 Ekim 2018 Pazartesi 11:10

Hey fâidesiz yağdanlıklar, hiçmi Allah'tan korkmuyorsunuz sırf şöförleri suçlarken! Yol Almanya Otoyolları gibide Söförlermi kötü? Milletin rey'leriyle seçilen ve milletin vergileriyle maaşlarını alıp her imkandan yararlanan Vekillere 16 yıldır Türkiyenin en ücra yerlerine Duble yollar yapılırken, Hızlı tiren yapılırken siz şu kadarcık Isparta Antalya yolunu niçin?, yaptıramadınız deme hakkına sâhip değilmi! Gerçi bunuda sandıkta desek artık millet olarak daha doğru olur! Hizmet yok, rey yok!!!

???

08 Ekim 2018 Pazartesi 09:46

Bu yolun , duble yol olmasını talep eden millete, "KAZMA KÜREK ALIP GİDİN!" diyen şahısları ve bir diğeri " 25km uzağımızdan Hızlı tiren geçiyor!" diyerek başarısızlığıyla övündüğünde , millet kendisinin Isparta için bir hayali projesi yoksa niçin bu göreve tâlip olduğunu sorduğunda "VEKİLİN PROJESİ OLMAZ!" dedikleri halde kendilerini vekil olarak seçmeye devam ediyoruz, sonra daha hizmet beklemiye bir hakkımız varmı? Nasıl olsa Ispartaya hiç hizmet etmeseler gene seçiyoruz kendilerini!

şöför

08 Ekim 2018 Pazartesi 09:19

olay yerinde idim burdaki durum belli hafta sonu ısparta antalyada ailecek gezmede güzel.ailenizle bu kadar sürüş hatası yapmayın ehliyeti olan her insan bu kalabalık yolda şöförlük yapmasın arkadaş.şöför eğitimi yapıyor adamlar yolda önemli olan şöförlükte hata yapmamak ve şöför isen karşındakinin hatasını anlayıp ona göre davranmaktır şöför adam araç ve yol beğenmemezlik yapmaz.

memet

08 Ekim 2018 Pazartesi 02:51

biraz daha sabırlı gelseler 10 dakika farkederbizimkiler antalya yollunda uçak gibi gitmeye çalıştıkca daha çok can yanacak.

Isparta

07 Ekim 2018 Pazar 23:24

Yolun ne kusuru var, trafik işaretlerine bakan veya bakışta bilmeyen adam çok, tırmanma şeridindeki adamın karşısında böyle gidersen adam ne yapsın. Devlet ne yapsın

NEDENNN..

07 Ekim 2018 Pazar 22:58

NEDEN bu ANTALYA-ISPARTA YOLU YILLARDIR ÇİFT YOL OLAMADI TÜRKIYE'de daha iki il arası böyle bir yol yoktur bugün akşam gelirken ısparta petrol ofisi otobüsü tam da kazanın olduğu yere çok yakın bir yerde hatalı sollama yaparak şerit ihlali yaptı üstümüze sürdü resmen bu nedir bu kadar acele kuralsız ve süratli araç kullanım heleki köy yolu gibi gidiş geliş olan dar virajlı bir yolda bu kadar sorumsuz bilinçsiz davranan sürücüleri kınıyorum. Yetkililer lütfen bu yolabir çözün bulun sürekli kaza o

Araslı

07 Ekim 2018 Pazar 22:26

Herkes şeridinde gitse,ters sollama yapmasa,hız limitlerine ve kısacası trafik kurallarına riayet etse,böyle kazalar olur mu ? Yine de geçmiş olsun,yaralılara Allah şifalar versin.Lütfen biraz daha dikkat diyorum.

mülayim Sert

07 Ekim 2018 Pazar 21:37

VE YİNE ÜÇÜNCÜ ŞERİT İHLALİ HATALI SOLLAMA VE HÜSRAN ... YOLUN NE KABAHATİ VAR ŞİMDİ

hülagü

07 Ekim 2018 Pazar 20:57

sadi abiiii sadi abiiii

Robocop

07 Ekim 2018 Pazar 18:56

Bu yolda gidenler neden sollama kurallarını bilmezler, varacağınız yere 5 dk geç varın canınızdan değerli mi?

Yolsuz şehir tek duble yolduzil. Üstüne ralliciler

07 Ekim 2018 Pazar 18:53

O yoldan geçtim iki gün önce. Çıkış iki şeridi. Ralli hızında iniş için kullanıyorlardı. Hatalı sollama yapmayanı görmedim. Türkiye de duble yolu olmayan tek il. Burdurdan dolaşırım daha iyi

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR