22 Mayıs 2018 Salı

  • 4,579 TL
  • 5,398 TL
  • 189,93 TL
  • 102.258
ISPARTA 25°
ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

BU ACININ TARİFİ YOK

BU ACININ TARİFİ YOK

IYAŞ tan 49 TLye Otomobil + 140 hediye

Kampanya içerisinde 5 adet otomobil ve 140 farklı hediye bulunuyor.

Isparta

IYAŞ Alışveriş Merkezleri tarafından 10 Ağustos tarihinde başlayacak olan “5’i Bir Yerde” isimli büyük kampanya bu güne kadar yapılmamışı başarıyor. Kampanya içerisinde 5 adet otomobil ve 140 farklı hediye bulunuyor.

                 10 Exper Karizma notebook, 10 Samsung Galaxy S5830i, 20 Finepix fotoğraf makinesi, 60 Moobe S800 tablet, 10 Ufo ısıtıcısı, 10 Felix elektrikli süpürge, 5 adet Sunny Lcd TV, 5 İndesit çamaşır makinesi ve 5 Regal buz dolabı hediyeler arasında yer alıyor.

15. YILA ÖZEL KAMPANYA

                15. yılda müşteri memnuniyetini ön plana alarak büyük emekler sonucu bu kampanyayı gerçekleştirdiklerini ifade eden IYAŞ Alışveriş Merkezleri Genel Müdürü Adem Demiralay, büyük çaba gösterdiklerini sözlerine ekledi.   İlk günkü çalışma prensipleri ve müşteri önceliğini daima ön planda yer edindiklerini söyleyen Demiralay “Bu zamana kadar müşterilerimizin yanında olarak bu günlere geldik ve bu kampanyamızı gerçekleştirmenin 15. Yılını coşkuyla yaşıyoruz. Müşteri odaklı çalışan firmamız, alışveriş merkezi olarak Isparta’ya güç katmaya devam ediyor” dedi.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

                IYAŞ Alışveriş Merkezileri olarak felsefemiz müşteri memnuniyetidir diyen Adam Demiralay, “Bu zamana kadar toplamda 60’ın üzerinde otomobil, birbirinden farklı binlerce hediye ve 1 daire hediye ettik. Her sene uygulayarak geleneksel hale getirdiğimiz kampanyamıza müşterilerimiz, tek seferde yapacakları 49 TL ve katları alışverişlerinde bir şans kuponu elde edecekler” şeklinde konuştu.

HEDEF 150.000 KUPON

                10 Ağustos tarihinde başlayacak olan kampanyalarının yoğun şekilde talep alacaklarını dile getiren Demiralay “5 otomobil vereceğimiz büyük çekilişimiz, 9 Aralık tarihine kadar geçerlidir. 22 Aralık tarihinde ise talihliler hediyeleri ile buluşacaktır. Şimdiden IYAŞ Alışveriş Merkezi’nin daima yanında olan tüm Isparta halkına ve çekilişe katılacaklara teşekkür ediyor, bol şans diliyorum” şeklinde konuştu.

5 otomobil ve 140 çeşit hediye dağıtacak olan “5’i Bir Yerde” kampanyasına IYAŞ Merkez AVM, Dinar mağaza, Nokta Kesikbaş Şube ve Nokta Kutlubey Şube’lerden katılabilir şansınıza şans katabilirsiniz.

               

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR