22 Mayıs 2019 Çarşamba

  • 6,097 TL
  • 6,810 TL
  • 249,93 TL
  • 84.118
ISPARTA
CAMİDEN PARALARI BÖYLE ÇALDI

CAMİDEN PARALARI BÖYLE ÇALDI

CAMİDEKİ KASADAN PARA ÇALAN HIRSIZ TUTUKLANDI

CAMİDEKİ KASADAN PARA ÇALAN HIRSIZ TUTUKLANDI

MİLYONLARCA ÖĞRENCİYİ İLGİLENDİREN AÇIKLAMA

MİLYONLARCA ÖĞRENCİYİ İLGİLENDİREN AÇIKLAMA

İLK KADIN YARDIMCI GÖREVİNE BAŞLADI

İLK KADIN YARDIMCI GÖREVİNE BAŞLADI

IYAD BAŞKANINDAN AÇIKLAMA

IYAD BAŞKANINDAN AÇIKLAMA

Isparta

IYAD Başkanı Cahit Şahin, "Değerli öğrencilerimiz ve özel yurt, apart işletmecilerimiz; Isparta Belediyesi, Isparta Yurtlar ve Apartlar Derneği (IYAD) olarak birlikte yaptığımız daha güvenilir, temiz, rahat şehir çalışması kapsamında siz değerli öğrencilerimizin ikametlerini Isparta’mıza birinci adres olarak aldırmanızı önemle rica ediyorum. Gerek güvenlik gerek belediyemizin sağladığı ayrıcalıklardan faydalanabilmek ve belediye otobüsleriyle 1 TL’ye seyahat edebilmeniz için bir fırsattır. Gelin öğrencisiyle, vatandaşıyla, askeriyle şehrimize bu desteği verelim ve şehrimiz hak ettiği kaliteyi bir an evvel yakalayıp size yansıtabilsin. Tabi bu çalışmada özellikle apart işletmecilerimize büyük görev düşmektedir. Şehir merkezimizde yaklaşık 50 bin öğrenci bulunmakla beraber bunların çoğunluğu apartlarda kalmaktadırlar, malum güvenlik sorunu da sıkça bahsedilen bir gerçektir. Apart sahiplerimiz bu ikametlerin kaydedilmesi noktasında gereken özveriyi gösterirlerse bize yardımcı olurlarsa ikamet edenler kayıt altına alınacağından bahsettiğimiz güvenli şehir çalışmasına da en büyük desteği vermiş olacaklardır. Şimdiden değerli öğrencilerimize, özel yurtlarımıza, apart sahiplerine ve değneğimize sağladığı imkanlardan dolayı Belediye Başkanımız Yüksek Mimar Sayın Yusuf Ziya Günaydın’a ve Sayın Valimiz Ömer Seymenoğlu’na teşekkürlerimi sunarım. Saygılarımla"

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

ESNAF

04 Aralık 2018 Salı 22:28

Yzg değil mhp ye oy veriyordum.bir daha mhp yede oy yok...

Isparta

04 Aralık 2018 Salı 18:37

Yusuf Ziya Günaydın'ı haksız hukuksuz karalama peşinde olanlar huzurla uyuyabiliyorlarmı acaba! Hele bu konuda adam memleketin hayrına ve zaten olması gerekeni yapmıya ****ret ederken! Ama kötü ruha sâhip olan 3 veya 5 kişiye Rabbim fırsant vermesin. Ülkemizin memleketimizin yararına çalışan Belediye başkanımızın ve Vâlimizin Rabbim yar ve yardımcıları olsun. Âmin.

İkamet zaten taşınmalı!

04 Aralık 2018 Salı 18:33

Aurupada taşındıktan 2 hafta sonra bulunduğu belediyeye (anmeldung) ikamet taşımayanlara 1.000€ Bin ila 50.000€ Ellibin Euro arası ceza gelebilir öğrenci dâhil! Terör ve suçu engelleme kapsamında bir yaptırımdır bu! Ispartadan gidenlerde gittikleri yere taşımıyorlarmı doğal olarak ikameti!

apartcı

04 Aralık 2018 Salı 16:58

ne güzel la öğrenci ikametini ısparta ya alsın belediye ye daha fazla para gelsin birileri zengin olsun bu apartçılar vatan haini acımadan 40 metrekare yere 800 tl kira istiyor ve ailesiyle yiyor allahtan korkun be hiç mi helal haram bilmessiniz.bide belediye desteklemiş yuh ya ah ziya ah imardan hakka girdin yanlış işlerden hakka girdin bide bu aç gözlü apartçılarımı destekliyorsun ziyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR