20 Mayıs 2018 Pazar

  • 4,490 TL
  • 5,287 TL
  • 186,41 TL
  • 102.410
ISPARTA 25°
ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

BU ACININ TARİFİ YOK

BU ACININ TARİFİ YOK

İstifa etmek için neyi bekliyorsunuz?

Şeker kabının içinde; iktidarı, ana muhalefeti, medyası ve dahi (bazı) sivil toplum örgütleri ile Türk halkına terör örgütü ile görüşme zehri sunuluyor.

Isparta

 Başbakan’ın daha önce, “Görüştü diyen şerefsizdir” açıklamasına rağmen bugün alenen yapılan görüşmelerde benim iktidar kanadına söyleyecek hiçbir sözüm yok. Çünkü, iktidarın en tepesindeki yönetici, “görüştü diyen şerefsizdir” diyerek neden görüştüklerini zaten açıklamış oldu.

 

** SÖZÜM MECLİSTEN İÇERİ!

 

  Benim asıl sözüm CHP’lilere ve 12 Haziran seçimlerinde MHP’ye kızıp CHP’ye oy veren ‘sözüm ona’ ülkücülere. İlk önce CHP’ye oy veren ülkücülere seslenmek istiyorum;

 
   Bugün; MHP’yi (kanunen asamayacağı halde) “Apo’yu asamadı” diye suçlayanlar, bırakın Abdullah Öcalan’ı asmayı, masaya oturmuş pazarlık yapıyorlar. Şehitlerin kanı üzerinden başlatılan pazarlıktan sonra terör örgütünün meclisteki temsilcileri “Apo’ya özgürlük” naraları atmaya başlarken, terörün baş destekçisi Kuzey Iraklı peşmerge lideri görüşmelere destek verdiğini açıklıyor. Sizin de, sırf Devlet Bahçeli’ye kızdığınız için oy verdiğiniz CHP’nin başındaki Kemal Kılıçdaroğlu’da, “Görüşme yapılabilir” diyor.  
 
    Aynı Kılıçdaroğlu; daha önce de Hakkari ve diğer Doğu ile Güneydoğu illerinde düzenlediği mitinglerinde o bölgeye ‘özerklik’ vaat etmişti.
 
       Aynı Kılıçdaroğlu; Mehmetçiklerimizin katili teröristlerle kucaklaşan BDP’lilerin dokunulmazlıklarının kaldırılmasına karşı çıkmış, ‘terör örgütü üyeliğinden hapis yatanları’ milletvekili adayı göstermiş, terörist cenazelerine ‘şehit’ diyenleri de Genel Merkez de yönetici yapmıştı.

 

            Devlet Bahçeli ve ekibine kızarak CHP’ye oy veren sözüm ona Ülkücülere tek bir sorum olacak; Sayın Dr. Devlet Bahçeli ve ekibi yukarıda anlattığım Kemal Kılıçdaroğlu’ndan daha mı kötü de Kılıçdaroğlu’na oy verdiniz?

 

** CHP’LİLERİN TOPLUCA

İSTİFA ETMESİ LAZIM!

 

            Şimdi gelelim; vatan sevgisinden, samimiyetlerinden ve milliyetçiliklerinden asla kuşku duymadığım CHP’lilere ve özellikle Milletvekili Sayın Ali Haydar Öner’e;

 

            CHP Isparta Milletvekili Sayın Ali Haydar Öner; 2010 yılının 29 Ekim’in de Hükümet Meydanı’nda “Isparta Valisi” sıfatıyla yaptığınız konuşma kulaklarımda çınlıyor. O konuşmanızda, “Kimse milletin vicdanını rahatsız eden gösterilerle, suçluları suçsuz gibi göstermeye, şehitlerimizi incitmeye kendinde hak bulamaz. Bu topraklar için kanlarını dökmekten çekinmeyenler herkese hoşgörülüdürler ancak hoş göremeyecekleri başlıca şey, milli ve manevi değerlerine saldırı, Türkiye Cumhuriyeti’nin ulusu ve ülkesiyle bölünmez bütünlüğüne yönelik hareketlerdir. Bunlar asla kabul göremez, bunlara asla taviz verilemez. Bu konuda hiç kimse haddini aşan bir davranışa giremez. Girmeye kalkışanlar hadlerini öğrenirler, kendilerine hadleri bildirilir.” demiştiniz.

 

              Şimdi size “CHP Milletvekili” sıfatınızla soruyorum;

 

     BİR: Bugün terör örgütü ile görüşmeler yapılırken suçlular suçsuz gibi gösteriliyor. Milli ve manevi  değerlerimize saldıranlarla kol kola bir görüntü sergileniyor. Türkiye Cumhuriyeti’nin ulusu ve ülkesiyle bölünmez bütünlüğüne kast edenlerle pazarlıklar yapılıyor. Tüm bu olanlara da sizin mensubu olduğunuz CHP destek veriyor. Dün “Isparta Valisi” olarak düşündüğünüz ve dile getirdiğiniz görüşleriniz bugün “CHP Milletvekili” olunca değişti mi? İnanıyorum ki görüşlerinizde hiçbir değişiklik olmamıştır. O zaman CHP’den istifa etmek için neyi bekliyorsunuz?

 

            İKİ: Genel Başkanınız Kemal Kılıçdaroğlu’nun, Doğu ve Güneydoğu illerine özerklik vaat etmesi sizin Vali iken dile getirdiğiniz Türkiye Cumhuriyeti’nin ulusu ve ülkesiyle bölünmez bütünlüğüne yönelik hareket değil midir?

 

            Bu köşeden CHP Isparta Milletvekili Sayın Ali Haydar Öner ve vatan sevgisinden, samimiyetlerinden ve milliyetçiliklerinden asla kuşku duymadığım CHP’lilere sesleniyorum;

 

            CHP bugün Atatürk’ün kurduğu parti olmaktan çıkıp, teröristbaşı ile pazarlıkları destekleyen Kemal Kılıçdaroğlu’nun çiftliği haline dönüşmüştür. Sizlerin parti politikalarınızdan rahatsız olduğunuzu, Kılıçdaroğlu gibi düşünmediğinizi biliyorum. Size düşen ise derhal o partiden istifa etmek olmalıdır.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR